O wykonawcy

Festiwal Muzyki Filmowej

Kurtyna w górę: Festiwal Muzyki Filmowej na eventim.pl

Festiwal organizowany przez Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz RMF Classic. Prezentuje muzykę tworzoną na potrzeby kina. Podczas festiwalu odbywają się retrospektywy i koncerty galowy, koncerty monograficzne znanych kompozytorów muzyki filmowej, widowiska muzyczno-filmowe.

Tekst z Wikipedii

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

O tym artyscie

Biografia artysty

Festiwal organizowany przez Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz RMF Classic. Prezentuje muzykę tworzoną na potrzeby kina. Podczas festiwalu odbywają się retrospektywy i koncerty galowy, koncerty monograficzne znanych kompozytorów muzyki filmowej, widowiska muzyczno-filmowe. Tekst z Wikipedii
Czytaj więcej

 •  
  Festiwal Muzyki Filmowej
    4.7 Gwiazdy, od 65 FanReport
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  20.05.17

  Cudowne, pełne pozytywnych emocji wydarzenie z Agnes, 24.05.17
  FMF jak co roku nie zawiódł. Wspaniałe wydarzenie. Pełne pozytywnych emocji, wzruszeń i głębokich przeżyć. Miejsce, które jednoczy ludzi poprzez niesamowitą muzykę z obrazem w tle. Niezwykli, utalentowani artyści, którzy pomimo niewątpliwego sukcesu pozostali skromnymi ludźmi. Ogromny szacunek. Gratuluję organizatorom. Dziękuję za Wasz trud. Do zobaczenia za rok i usłyszenia każdego dnia w RMF Classic :-)
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  20.05.17

  Fantastyczny cykl koncertów z Paweł, 23.05.17
  W imprezie brałem udział po raz pierwszy ale tegoroczny FMF przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Świetna gala ze znakomitymi gośćmi, magiczne 2 godziny z muzyką z Gwiezdnych Wojen czy rozgrzewający wieczór z legendarnym Giorgio Moroder. Podczas pokazu Titanica oprócz muzyki zachwycała ostrość i czystość obrazu co uważam za spore osiągnięcie w warunkach dalekich od sali kinowej. Za rok wybieram się ponownie!
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  20.05.17

  ŚWIETNA IMPREZA z Wik, 23.05.17
  Już 3 rok uczestniczę w FMF, w tym roku byłem na 2 koncertach-Gali i Titanic Live in concerr. Polecam wszystkim fanom muzyki filmowej. Impreza dobrze zorganizowana, sala Tauron Arena ma bardzo dobra lokalizacje i dojazd. Jak zawsze świetni goście, aranźacje i atmosfera.
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  20.05.17

  Prawdziwa uczta z Elżbieta, 21.05.17
  Gala X fmf to prawdziwa uczta. Howard Shore i muzyka do Władcy pierścienia, John Williams z muzyką z Gwiezdnych wojen.Jan AP Kaczmarek, Abel Korzeniowski i fantastyczny Brian Tyler. Wszystko w brawurowym wykonaniu Orkiestry Akademii Beethovenowskiej i Chóru Pro Musica Mundi pod dyrekcją przyjaciela i ambasadora FMF Diego Navarro.
 • Wrocław - Hala Stulecia

  06.11.16

  Wspaniałe wydarzenie z calcom, 07.11.16
  Impreza świetnie oprawiona, widowiskowa, i jest co posłuchać. A cy tekst musi być taki długi było wspaniale i tyle a tu pisz i pisz żeby wypisać 100 słów

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00