O wykonawcy

Kurtyna w górę: The Cranberries na eventim.pl

Witamy na profilu The Cranberries na eventim.pl Profil The Cranberries dostarczy wiadomości, informacje o wydarzeniu i trasie, galerie foto i biografie.

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

 •  
  The Cranberries
    4.9 Gwiazdy, od 24 FanReport
 • Lublin - Arena Lublin

  03.06.16

  Mega Show!!! z Agnieszka, 14.06.16
  Niesamowity koncert, super zespół, świetne show, oświetlenie, nagłośnienie i w ogóle cało kształt imprezy na najwyższym poziomie :)
 • Lublin - Arena Lublin

  03.06.16

  Niezapomniana Impreza z CKM&DIMIQIS, 13.06.16
  Ilość fanów przerosła moje oczekiwania, impreza jak najbardziej udana. Zespół perfekcyjny nawet support przed głównym koncertem zagrał idealnie. Cóż więcej dodać impra odjechana na maxa. Oboje z żoną bawiliśmy się świetnie.
 • Lublin - Arena Lublin

  03.06.16

  WRESZCIE !!!!!! CRANBERRIES !!!!! z K15WrocławS, 07.06.16
  Wybawiłam się super , przeżycia nie do opisania ,nie ukrywam że chciałabym zobaczyć ich jeszcze kiedyś w Polsce !!!! Miejsca też ok , Dolores wcale nie wypadła z formy myślałam , że ludzi nie będzie dużo ale wcale nie było ich tak mało !!!! Było świetnie wspomnienia do końca !!!
 • Lublin - Arena Lublin

  03.06.16

  Niezapomniane wydarzenie :) z Damian, 07.06.16
  Przyjechałem do Lublina z Gorzowa Wielkopolskiego specjalnie na koncert The Cranberries, wrażenia piękne, mój ulubiony zespól i wokalistka Dolores :) mogłem posłuchać i popatrzeć na żywo :) Żałowałbym gdybym nie pojechał, innej okazji może już nie być ,Przy okazji zwiedziłem Lublin , ładne miasto , Pozdrawiam. Cieszę się , że koncert odbył się w Polsce i , że było tylu fanów.
 • Lublin - Arena Lublin

  03.06.16

  Muzyczne rewolucje z Mateusz, 07.06.16
  To ten rodzaj muzyki, który porusza i nie pozostawia obojętnym na płynące z niego emocje. Głos Dolores przenika do głębi, a jej muzyczni towarzysze rozpalają zmysły. Koncert był swoistym doznaniem mistycznym. Energetyczny, żywiołowy, a jednocześnie rozpalający. Niesamowite przeżycie!

Podobni artyści

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00