Toto - Bilety

Toto - Bilety

Toto zagra w Krakowie z okazji 40-lecia istnienia grupy Knock Out Productions prezentuje koncert z okazji 40-lecia istnienia grupy Toto! Amerykanie pojawią się zimą w Krakowie.Oprócz okr...

Więcej ...

Podsumowanie cen

Kup bilety

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl

WydarzenieMiastaData
TotoKRAKÓW
TAURON Arena Kraków
Śr, 28.02.18
19:00
 
Bilety od 199,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

Toto zagra w Krakowie z okazji 40-lecia istnienia grupy

Knock Out Productions prezentuje koncert z okazji 40-lecia istnienia grupy Toto! Amerykanie pojawią się zimą w Krakowie.

Oprócz okrągłego jubileuszu, Toto będzie równocześnie świętować wydanie kompilacyjnego albumu „40 Trips Around The Sun” (Sony Worldwide). Wspomniana płyta będzie wyjątkowym zbiorem na którym oprócz najbardziej znanych hitów z repertuaru amerykanów, usłyszymy całkowicie nowe utwory od Toto.

Data premiery „40 Trips Around The Sun” została zaplanowana na początek lutego 2018 roku. Termin wydania płyty zbiegnie się równocześnie z wystartowaniem światowej trasy „40 Trips Around The Sun World Tour”.

Na koncert twórców takich przebojów jak: „Africa”, „Hold The Line” czy też „Rosanna” zapraszamy 28 lutego do TAURON Arena Kraków.
Przedsprzedaż biletów wystartuje we wtorek 20 czerwca o godzinie 10:00.

TOTO (USA) pop, rock, pop rock:

Ponad 40 milionów sprzedanych płyt na świecie, sześć nagród Grammy, kapitalny warsztat muzyków oraz megaprzeboje, jak "Hold The Line", "Rosanna", "Africa", "Stop Loving You", "I'll Be Over You". Tak można rozpocząć krótką prezentację powstałego w 1977 roku w Kalifornii zespołu Toto.
Zespołu, który pokochał koncerty w Polsce do tego stopnia, że zarejestrował u nas DVD ("35th Anniversary - Live In Poland" z łódzkiej Atlas Areny), które okazało się kolejnym sukcesem komercyjnym zespołu. Jeśli ktoś zapyta, co to takiego ambitna muzyka popowa, włączenie jednej z 17 studyjnych płyt kapeli (albo kilku koncertowych), powinno być wystarczającą odpowiedzią. Choć dotykany przez tragedie (śmierć jednego z braci Porcaro, poważna choroba drugiego), zespół Toto dość regularnie nagrywa i przede wszystkim koncertuje.
Właśnie na żywo pokazuje swoją wielką klasę, bawiąc się z publicznością, improwizując, mieszając pop z drapieżnym rockiem i subtelnym jazzem. Widowiskiem doskonale sterują Steve Lukather i Joseph Williams (syn mistrza Johna, autora muzyki do "Gwiezdnych Wojen").
Kilka lat temu Toto zjawiło się na dwa koncerty (Wrocław, Warszawa), które przyjęte zostały owacyjnie. Zimą 2018 roku pojawią się po raz pierwszy w Krakowie, w ramach tournée, celebrującego 40-lecie istnienia. Na pewno zabrzmią wszystkie największe hity Amerykanów i na pewno zabawa będzie przednia. Warto się pojawić tych wspaniałych muzyków oraz równie wspaniałych ludzi, którzy, choć są sławni i bogaci, nie zapominają o słabszych i poszkodowanych przez los i wspierają strażaków z Kalifornii, weteranów wojennych, działania ONZ pomagające ludziom na całym świecie.
Sprawdź, jeśli lubisz: Steely Dan, The Eagles, Michael Jackson, Styx, Cheap Trick, Foreigner…
 •  
  Toto
    3.6 Gwiazdy, od 7 FanReport
 • Warszawa - Torwar

  24.06.15

  TOTO - niedoścignieni, genialni, bezbłędni... z sslam, 01.07.15
  Czekałem na ten koncert wiele lat, aż w końcu byłem w stanie przyjechać. Muzycznie się nie zawiodłem - uczta dla ucha wyjątkowa. Nie mam żadnych zastrzeżeń do artystycznej części imprezy i jestem szczęśliwy, że mogłem posłuchać na żywo tych wszystkich wspaniałych utworów. Szkoda, że tak szybko się skończyło, liczyłem po cichu, że zagrają trochę dłużej. Pozostał niedosyt, ale chyba o to Zespołowi chodziło?
 • Warszawa - Torwar

  24.06.15

  Niezapomniane chwile ! z Paweł, 26.06.15
  Toto to synonim profesjonalizmu, pozytywnej energii i świetnej zabawy. Tyle lat na scenie i nadal w świetnej formie, nowa płyta świetna, a na żywo moc ! Koncert zleciał w mgnieniu oka co tylko podkreśla fakt, iż obecność na nim to sama przyjemność. Ponadto nagłośnienie (przynajmniej stojąc pod samą sceną) fantastyczne, głośność była idealna (o co trudno w dzisiejszych czasach niestety), dzięki czemu ciężko było o ból w uszach. Uczta dla ucha i mega mega pozytywna energia. Organizacja jak dla mnie bardzo dobra, nie miałem większych zastrzeżeń. Jedynie co to szkoda, że zapas koszulek był tak niewielki. Czekam na ich kolejny koncert !
 • Warszawa - Torwar

  24.06.15

  Genialny koncert! z Daniel, 26.06.15
  Mieć możliwość usłyszeć tych geniuszy na żywo to naprawdę niesamowite przeżycie! Muzyczna wirtuozeria połączona ze świetną atmosferą płynącą ze sceny pozwoliły, abym nie zapomniał tego wieczoru do końca życia! Dziękuję, Toto!

O tym artyscie

Biografia artysty

Zespół rockowy założony w 1976 w Los Angeles z inicjatywy perkusisty Jeffa Porcaro oraz instrumentalisty klawiszowca Davida Paicha. Największe sukcesy grupa odnosiła w latach osiemdziesiątych. Wydana w 1982 roku płyta zatytułowana Toto IV zawierała aż dwa hity: Africa i Rosanna. Członkowie Toto współpracowali z czołówką artystów na świecie, nagryw...
Czytaj więcej

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Dla tego wydarzenia dostępny jest FanTicket. Przy zamówieniu biletu zostanie wybrany automatycznie FanTicket chyba, że zdecydujesz się na inny sposób dostawy niż kurier lub poczta. Kolorowy, emocjonujący i wyjątkowy FanTicket to prawdziwa gratka dla kolekcjonera. Wysokiej jakości wydruk kolorowego projektu czyni z niego idealny i niepodrabialny prezent.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00