Piotr Bałtroczyk "Mężczyzna z kijowym peselem ŁÓDŹ - Bilety

Piotr Bałtroczyk
N, 03.12.17, 18:00 Klub Wytwórnia
Łąkowa 29, 90-554 ŁÓDŹ

Więcej ...

Podsumowanie cen

Zamów bilety teraz!

Wybór najlepszych miejsc

Wybierz cenę - my wybierzemy najlepsze dostępne miejsca.

Piotr Bałtroczyk "Mężczyzna z kijowym peselem, Klub Wytwórnia, 03.12.17
Zamknij widok pełnoekranowy
KategoriaOpisCenaIlość 
1 Bilet wstępuPrzedsprzedaż
60,00 PLN
 • Informacje na temat wyboru miejsc.
 • Ceny biletów zawierają podatek VAT, do ceny biletu może zostać doliczona opłata serwisowa oraz opłata za dostawę.
 • Informacja: Eventim Sp. z o.o. nie jest organizatorem wydarzeń, na które sprzedaje bilety. Eventim Sp. z o.o. działa jako pośrednik w sprzedaży i jedynie sprzedaje bilety w imieniu organizatora.
 • Metody wysyłki dla tego wydarzenia:

  Wybrana metoda wysyłki jest niedostępna poniżej? Prosimy sprawdzić czy jest dostępna w koszyku.

 • List Polecony Priorytet
  Poczta Polska
 • Kurier DHL
  Przesyłka kurierska DHL
 • List polecony priorytet międzynarodowy
  List polecony priorytet międzynarodowy
 • Kurier na terenie Europy
  Przesyłka kurierska na terenie Europy
 • Kurier poza Europą
  Przesyłka kurierska - świat
Witamy w
Klub Wytwórnia
dowolnym wyborze miejsca
 
 

Informacje na temat wydarzenia

Piotr Bałtroczyk „2016”
Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od:” Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją. A Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny ''.
I to właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka. Inwigilowany przez nadobną dziennikarkę, a jest na nadobność wrażliwy, przyznał się kiedyś, że ma głowie jakieś 7 godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu Bałtroczyk Estradowy.
Są wciąż dla siebie zagadką, Bałtroczyk Estradowy (BE) i Bałtroczyk Zwykły (BZ), i to być może, utrzymuje jednego i drugiego w wysokiej dzielności bojowej, mimo kiepskiego peselu, który ich łączy. Z BE jak uprzejmy był się wyrazić Janusz Grzywacz, „ słowa sypią się jak gówno z barana”. BZ zazwyczaj milcząc okupuje przytulny kącik w rogu, oddając się lekturze bądź nałogom, lub usiłując bezskutecznie oddać się nadobnej dziennikarce, by w końcu jednak wybrać nałóg bądź lekturę, czy gitarę.
Rządy zmieniają się, rozpada się Unia, i na tym tle Bałtroczyk jawi się jak oaza stabilności.
Nie zmienia się od lat jego negatywny stosunek do garniturów, które traktuje jak zawodowe zło konieczne; i bałwochwalczy do ciężkich motocykli, które ujeżdża w długich trasach. Wielbi obrazy Jana Stanisławskiego i akustyczne gitary ze szlachetnego drewna, których twórcy też byli Mistrzami. Wiele jest rzeczy, które Bałtroczyka interesują, od budownictwa drewnianego na Warmii ukochanej, przez nowe techniki szpachlowania, do przystawek w Telecasterach. I to wszystko jest inspiracją. I tak powstają wciąż nowe fragmenty narodowej epopei. Posłuchajcie proszę kolejnej wersji opowieści Piotra Bałtroczyka. Zobaczcie, co też mu się przydarzyło, od czasu Waszego ostatniego z Nim spotkania. Wszystko jest inspiracją, przydrożne drobiazgi przetwarza Bałtroczyk, w następne epizody swojego życiem pisanego monologu.
 •  
  Piotr Bałtroczyk
    4.5 Gwiazdy, od 4 FanReport
 • Warszawa - Teatr Palladium

  18.12.16

  Terapia śmiechem - rewelacyjna! z Edyta, 25.12.16
  Piotr Bałtroczyk zapowiada, że jest atrakcją wieczoru i tak jest rzeczywiście. Nie mam pojęcia, kiedy minęły te dwie pełne śmiechu godziny :-). A śmiech to zdrowie, zatem Bałtroczyk powinien być przepisywany na receptę! Polecam z całego serca!
 • WARSZAWA - Palladium

  18.12.16

  uśmiałam się do łez z Lena, 19.12.16
  Popłakałam się ze śmiechu i to nie jeden raz. Jeden człowiek utrzymywał stan mojego ubawienia przez dwie godziny a ja żałowałam, że tak krótko. Sądząc po salwach śmiechu na sali (praktycznie pełnej) nie tylko ja się przednio bawiłam.
 • Wrocław - Sala Koncertowa Radia Wrocław

  12.11.16

  Ekstra energetyczna super impreza :):) !! z Ewa, 14.11.16
  Gorąco polecam! Bałtroczyk jest odpowiedni nie tylko na listopadową chandrę . Jego uroczy wątek wszystkiego i o wszystkim wciąga i wywołuje nieustannego banana na ustach nawet wtedy, gdy kryguje się ze swoim obrzydliwie starym peselem.Nie przynudza nadmiarem polityki (praktycznie zero dowcipu na ten temat), jest cudownie zwarcie intelektualny i konkretny w podkreślaniu zabawności różnych, nie zawsze zabawnych zdarzeń i sytuacji, ale to, w jaki sposób Piotrek o tym mówi powoduje, że uśmiech nie schodzi nam z ust .
 • Wrocław - Hala Stulecia

  04.10.12

  UWAGA! z Wojciech, 05.10.12
  występ bardzo fajny, ale napiszę jedno. wzieliśmy miejsca w pierwszym rzedzie, w rogu 2 sekora od srodka i JESTEM ZNIESMACZONY tym, że zamiast ogromnej sceny widziałem billboardy sponsorów, które były na tyle debilnie postawione, że 1/3 całej publiki zebranej w Hali Stulecia nie widziała co się dzieje na scenie.

O tym artyscie

Biografia artysty

Urodzony jakiś czas temu, co zaczyna być widoczne, choć nie natarczywie. Wiele lat temu Bałtroczyk był poetą lirycznym, piszącym wiersze o tym, że życie smutne jest raczej, a świat nie jest dobrze skonstruowany. Otrzymywał wówczas Bałtroczyk nagrody za swą twórczość: dyplomy wieszał gdzie bądź, nagrody finansowe beztrosko trwonił. Potem - zazdroszc...
Czytaj więcej

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00