VII Międzynarodowa Gala Sylwestrowa w Auli Leopoldina WROCŁAW - Bilety

VII Międzynarodowa Gala Sylwestrowa w Auli Leopoldina WROCŁAW - Bilety
N, 31.12.17, 19:00 Aula Leopoldina
pl. Uniwersytecki 1, 50-137 WROCŁAW

Więcej ...

Podsumowanie cen

Zamów bilety teraz!

Wybór najlepszych miejsc

Wybierz cenę - my wybierzemy najlepsze dostępne miejsca.

VII Międzynarodowa Gala Sylwestrowa w Auli Leopoldina, Aula Leopoldina, 31.12.17
Zamknij widok pełnoekranowy
KategoriaOpisCenaIlość 
1 Miejsce nienumerowane Bilet Normalny
140,00 PLN
 
  Miejsce nienumerowane Billet Ulgowy
100,00 PLN
 
  Miejsce nienumerowane VIP (rząd 1-3)
200,00 PLN
 • Informacje na temat wyboru miejsc.
 • Ceny biletów zawierają podatek VAT, do ceny biletu może zostać doliczona opłata serwisowa oraz opłata za dostawę.
 • Informacja: Eventim Sp. z o.o. nie jest organizatorem wydarzeń, na które sprzedaje bilety. Eventim Sp. z o.o. działa jako pośrednik w sprzedaży i jedynie sprzedaje bilety w imieniu organizatora.
 • Metody wysyłki dla tego wydarzenia:

  Wybrana metoda wysyłki jest niedostępna poniżej? Prosimy sprawdzić czy jest dostępna w koszyku.

 • List Polecony Priorytet
  Poczta Polska
 • Kurier DHL
  Przesyłka kurierska DHL
 • Ticketdirect
  Samodzielny wydruk biletu
 • List polecony priorytet międzynarodowy
  List polecony priorytet międzynarodowy
 • Kurier na terenie Europy
  Przesyłka kurierska na terenie Europy
 • Kurier poza Europą
  Przesyłka kurierska - świat
Witamy w
Aula Leopoldina
dowolnym wyborze miejsca
 

Miejsce nienumerowane

140 zł normalne
100 zł ulgowe (emeryci, renciści, studenci i uczniowie )
200 zł VIP ( miejsca w rzędzie 1-3 )
 

Informacje na temat wydarzenia

W programie słynne melodie, muzyka filmowa, arie i duety z oper, operetek i musicalu oraz znane polki, marsze i walce.

W przerwie koncertu poczęstunek lampką szampana.

Wykonawcy:

wystąpią renomowani soliści z wielu krajów m.in. Midori Ahmed mezzosopran, Leo Garda tenor / kontratenor, instrumentaliści i soliści baletu oraz Orkiestra Kameralna Camerata - Wrocław pod batutą Jana Pogány.

Organizator: Agencja Koncertowa „Presto”

www.agentur-presto.com tel. 71 3434700

Międzynarodowa Gala Sylwestrowa pod dyrekcją Jana Pogány tradycyjnie już po raz siódmy odbędzie się w jednej z najpiękniejszych sal koncertowych Europy w barokowej Auli Leopoldina będącej obiektem muzealnym Uniwersytetu Wrocławskiego. Uroczysty charakter koncertu zapewni starannie dobrany bardzo zróżnicowany repertuar w którym nie zabraknie znanych melodii, muzyki filmowej, zabrzmią słynne arie i duety z oper i operetek, muzyka baletowa oraz najsłynniejsze polki, marsze i walce. W przerwie koncertu poczęstunek lampką szampana.

Wśród wykonawców wystąpią międzynarodowej rangi soliści z wielu nawet bardzo odległych krajów m.in. znana już wrocławskiej publiczności japońska mezzosopranistka Midori Ahmed, laureatka wielu prestiżowych nagród. Oryginalna barwa głosu, wyjątkowa muzykalność oraz unikalna już technika belcanto (owoc wieloletnich studiów pod kierunkiem największych mistrzów w tej dziedzinie ) przyczyniły się do występów artystki na najbardziej znanych estradach i scenach operowych Europy i Azji. Występowała pod dyrekcją słynnych dyrygentów m.in Angello Viotti i Mariss Jansons.

Z Niemiec przybędzie Leo Garda nazywany przez krytyków włoskich "fenomenem naszych czasów". Solista wzbudza ogromne zainteresowanie śpiewając na mistrzowskim poziomie dwoma skrajnie różnymi głosami, występuje jako tenor oraz kontratenor i od wielu lat w obu kategoriach bryluje głównie na scenach włoskich i niemieckich teatrów operowych. W wiedeńskiej Staatsoper występował w roli Rudolfa w operze "Cyganeria" G. Pucciniego oraz śpiewał na scenie mediolańskiej La Scali podczas spektaklu „Chowańszczyzna ” Modesta Musorgskiego pod dyrekcją Claudio Abbado. Sztukę swą doskonalił w Wyższej Szkole Muzycznej w Monachium pod kierunkiem prof. Hanno Blaschke ( byłego asystenta legendarnej polskiej śpiewaczki Ady Sari ). Obecnie Leo Garda jest cenionym pedagogiem śpiewu, a jego wychowankowie występują na największych scenach operowych także w Metropolitan Opera w Nowym Jorku.

Solistami będą również śpiewacy i instrumentaliści, laureaci wielu konkursów, zaprezentują się soliści baletu oraz Orkiestra Kameralna Camerata - Wrocław. Koncert poprowadzi Jan Pogány dyrygent, kompozytor i wiolonczelista polski, absolwent monachijskiego konserwatorium, przez wiele lat sprawował kierownictwo muzyczne w niemieckich teatrach muzycznych, jest dyrektorem orkiestry smyczkowej Amati Ensemble München oraz jako dyrygent współpracuje z licznymi orkiestrami i teatrami operowymi w wielu krajach, także z Royal Opera House Muskat w Omanie na Półwyspie Arabskim. Jako wiolonczelista zagrał m.in. w Filharmonii Monachijskiej koncert dla księcia Karola syna królowej Anglii, a jego kompozycje zostały nagrodzone na międzynarodowych konkursach kompozytorskich m.in. w Luksemburgu i Hiszpanii. Jest organizatorem i dyrektorem Międzynarodowego Brahms Festiwalu we Wrocławiu.

( W przypadku przedłużenia trwania prac remontowych Auli Leopoldina koncert odbędzie się w równie pięknej barokowej sali Oratorium Marianum, usytuowanej piętro niżej. )

Więcej informacji: www.agentur-presto.com

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00