Marek Dyjak POZNAŃ - Bilety

Marek Dyjak POZNAŃ - Bilety
N, 19.11.17, 19:00 Scena na Piętrze Poznań
Masztalarska 8, 62-070 POZNAŃ

Więcej ...

Podsumowanie cen

Zamów bilety teraz!

Wybór najlepszych miejsc

Wybierz cenę - my wybierzemy najlepsze dostępne miejsca.

Zakup z planu sali
Samodzielnie szukaj miejsca
Marek Dyjak, Scena na Piętrze Poznań, 19.11.17
Zamknij widok pełnoekranowy
KategoriaOpisCenaIlość 
1 Miejsce siedzącePrzedsprzedaż
75,00 PLN
 • Informacje na temat wyboru miejsc.
 • Ceny biletów zawierają podatek VAT, do ceny biletu może zostać doliczona opłata serwisowa oraz opłata za dostawę.
 • Informacja: Eventim Sp. z o.o. nie jest organizatorem wydarzeń, na które sprzedaje bilety. Eventim Sp. z o.o. działa jako pośrednik w sprzedaży i jedynie sprzedaje bilety w imieniu organizatora.
 • Metody wysyłki dla tego wydarzenia:

  Wybrana metoda wysyłki jest niedostępna poniżej? Prosimy sprawdzić czy jest dostępna w koszyku.

 • List Polecony Priorytet
  Poczta Polska
 • Ticketdirect
  Samodzielny wydruk biletu
 • Kurier DHL
  Przesyłka kurierska DHL
 • List polecony priorytet międzynarodowy
  List polecony priorytet międzynarodowy
 • Kurier poza Europą
  Przesyłka kurierska - świat
 • Kurier na terenie Europy
  Przesyłka kurierska na terenie Europy
Witamy w
Scena na Piętrze Poznań
dowolnym wyborze miejsca
 
 

Informacje na temat wydarzenia

Po udanej wiosennej trasie, Marek Dyjak rusza w kolejną, jesienną odsłonę koncertową albumu "Pierwszy Śnieg". To kolejna szansa na sprawdzenie jak nowe kompozycje wybrzmiewają na żywo, to okazja do ponownego zanurzenia się w świat pięknych interpretacji Marka Dyjaka. Nie zabraknie oczywiście największych „hitów”, dzięki którym Dyjak pojawił się na muzycznej mapie Polski.
"Człowiek (Złota Ryba)"
"Miejsca przedmioty kształty drzwi"

Jacek Świąder, Gazeta Wyborcza:
„W nowej muzyce Dyjaka słychać ulicę, podwórko, dom, szemrane i przegrane imprezy, na których z przyjaciółmi śpiewa się zdartym, ale pełnym głosem. Niech nikogo nie zmyli pozorne zmęczenie i charczenie. Dyjak to zawodowiec, który urodził się do tego, by stać przy mikrofonie i opowiadać.”

Mirosław Pęczak, Polityka:
„Swoje robią jazzujące aranżacje i znakomita gra akompaniujących instrumentalistów, zwłaszcza trębacza Jerzego Małka, skądinąd też aranżera i producenta płyty. Dobrze to zrobiło samym piosenkom, które w tej oprawie i w tym wykonaniu nabierają szczególnego uroku i mocy. W efekcie mamy kto wie czy nie najlepszą płytę w dorobku Dyjaka.”

Katarzyna Paluch, Onet:
"Typowe dla Dyjaka "wypruwanie flaków" dotyczy momentów autobiograficznych. Tradycyjnie artysta nie daje sobie najmniejszej taryfy ulgowej. Przeprowadza słuchacza przez kolejne, często bolesne, wersy, w których możemy oczekiwać jednak pewnego oczyszczenia."
 •  
  Marek Dyjak
    4.2 Gwiazdy, od 5 FanReport
 • ŁÓDŹ - Klub Wytwórnia

  19.03.17

  dla wrażliwców, twardzieli i audiofeeli z Nique, 20.03.17
  Marka Dyjaka znałam dotąd tylko z płyt i trochę się bałam, czy na żywo nie okaże się celebrytą, a wyczuwalna w głosie autentyczność nie będzie jednak tylko pozą. Bałam się niepotrzebnie. Płyty są świetne, Marek na żywo znakomity, bez zadęcia, prostolinijnie, śpiewa z właściwym sobie dramatyzmem mądre teksty, a muzyków ma doskonałych. I co ciekawe, choć na ogół jego piosenki są mroczne, trudne, o sprawach niełatwych, to on sam, jego postawa, jakoś to przełamuje, pokazuje siłę, która jednak pozwala sobie z tym mrokiem w życiu radzić. Mówił wczoraj w Łodzi, że to zaszczyt grać dla nas, ale ja tez czułam się wyróżniona tym, że mogłam go słuchać i widzieć. Dziękuję Panie Marku.
 • Warszawa - Arkady Kubickiego

  16.05.14

  Niezwykły koncert! z Owocek Leśny, 17.05.14
  Marek Dyjak wraz z zespołem jest genialny. Koncert odbył się w Arkadach Kubickiego, które są do takiej muzyki stworzone. Sam wokalista swoim głosem przyprawia o dreszcze a Jerzy Małek jest absolutnym wirtuozem trąbki - mam słabość do tego instrumentu. Zdecydowanie warto posłuchać artystów na żywo ponieważ jest to zupełnie inny poziom muzyki niż na nagraniach. Pozdrawiam
 • Warszawa - Teatr Palladium

  13.12.13

  Koncert Warszawa, 13.12 z Agnieszka, 20.12.13
  Dziękuję za świetny koncert! Widownia chciała więcej i więcej... Niestety musiało się zakończyć :) Jedyna uwaga - nie wszędzie było dobre nagłośnienie. Jedna z osób z naszego grona siedziała pod balkonem i narzekała, że nie za dobrze słyszała p. Marka Dyjaka. Przed balkonem słyszeliśmy wszystko.
 • Warszawa - Klub Palladium

  31.03.17

  Koncert w Palladium z Artur, 02.04.17
  Było w porządku, koncert około 75 minutowy, zestaw ballad dla wszystkich słuchaczy, dobre zgranie zespołu.
 • Warszawa - Palladium

  13.12.13

  Marek Dyjak - Palladium z Redhexe, 16.12.13
  Sam Marek swietny, ale zachowanie czesci publicznosci okropne! I brak interwencji ochrony czy kogos z obslugi - ciagle wychodzenie i wchodzenie na sale i trzaskanie drzwiami! Dlaczego nikt z obslugi sie tym nie zainteresowal i nie stal przy drzwiach, zeby chociaz to trzaskanie glosne ograniczyc? I zwracac uwage tupiacym obcasami paniom. Rozumiem, ze klubowi zalezy na sprzedaniu jak najwiekszej ilosci drinkow - ale to byl koncert a nie biesiada. Czesc publiczosci po kilku glebszych rozmawiala tak glosno, ze zagluszala Marka. Wiecej tam na koncet sie nie wybiore.

O tym artyscie

Biografia artysty

Marek Dyjak urodził się 18 kwietnia 1975 roku. Skończył zawodówkę i zdobył papiery hydraulika. Wystarczyło kilka rzeczy, by życie było pełne i szczęśliwe - robotnicze życie, żona robotnicza, robotnicza klitka w bloku. Zwykłe, proste życie, bez dłubania w niuansach duszy i serca. Chciał więcej. Sam siebie nazywa barowym grajkiem. Dla fanów jest pols...
Czytaj więcej

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00