ERGO ARENA Gdańsk/Sopot - Recenzje

Wybrane raporty fanów z wydarzeń na tym obiekcie ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

Jean Michel Jarre
08.07.17
Przecudowny koncert z Magda, 13.07.17
Po raz drugi miałam przyjemność być na koncercie tego artysty. Pierwszy raz widziałam go podczas występu w stocznii i już wtedy zrobił na mnie wrażenie. Jednak Jego koncert w Ergo Arenie przeszedł moje najśmielsze oczekiwanie. Efekty specjalne, wizualne, muzyka, a także to jak w połowie koncertu zaprosił fanów bliżej pod scenę. Nie można też zapomnieć, że 3 razy wychodził na bis :D. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam uczestniczyć w tym widowisku.
Enrique Iglesias
17.05.17
wspanialy koncert z ewelina, 21.06.17
Koncert był rewelacyjny !!! Enrique mial świetny kontakt z publicznością , nie spodziewałam sie ze bedzie aż tak fantastyczne ! swietne widowisko !
André Rieu
27.05.17
Ekstra koncert z Krzysztof, 04.06.17
Nic dodać, nic ująć. Jak co roku koncert pełen wrażeń. Andre Rieu potrafi wzruszyć i rozbawić. Atmosfera niesamowita. Przez ponad dwie godziny człowiek zapomina o trudach dnia codziennego. Super !!!
André Rieu
27.05.17
Cudowne przeżycie z JANKA, 02.06.17
Jak co rok, nie byłam zawiedziona koncertem. Bardzo polecam. Przenieśliśmy się w cudowny, beztroski świat muzyki. Dziękuję
André Rieu
27.05.17
Niezapomniane przeżycie! z Sabina, 31.05.17
Fantastyczna atmosfera, profesjonalni muzycy, efekty dźwiękowe i świetlne na najwyższym poziomie. Andre Rieu bawi publiczność i bawi zmysły. z pewnością pójdę jeszcze raz. P.S sala Ergo Arena oddaje natężenie i wielkość muzyki ale w przerwie poza salą brak punktów gastronomicznych oraz automatów z napojami.
André Rieu
27.05.17
Koncert Andre Rieu z fanka Andre, 30.05.17
Przez prawie 3 godziny (z bisem) znajdowałam się w lepszym świecie! Koncert dał mi poczucie, że każdy jest miłośnikiem muzyki i muzyka naprawdę uszlachetnia człowieka! Charyzmatyczna osobowość dyrygenta i jego zaraźliwe poszanowanie publiczności oraz starania o jej dobre samopoczucie napełnia ludzi wielkim entuzjazmem. Ukłon artystów w stronę polskiej publiczności: wspólne odśpiewanie Szła dzieweczka do laseczka -był naprawdę wzruszający. Rodzimi artyści mogą spokojnie uczyć się gwiazdorstwa (czytaj: pokory i lekkości serca) od tego Holendra i jego zespołu. Co ważne: artyści nie spóźnili się nawet o sekundę! Naprawdę rzadko spotykam takich artystów z klasą. Nie trzeba robić z siebie błaznów, aby otrzymać sympatię publiczności! Wszystko było takie szczere, nawet żarty subtelne i niewymuszone; wszak Andre deklaruje, że muzyka również rozwesela i wypełnia to. Zwróciłam też uwagę na sposób promocji konkretnych członków zespołu: dla dyrygenta każda z tych osób jest wyjątkowa, utalentowana i oddana muzyce. Opowiadając o pewnych epizodach z życia artystów, pokazywał ich jako ludzi o szczególnej wrażliwości. To było piękne... i takie bardzo ciepłe! PS. Najfajnieszy dla mnie, trochę złośliwy (słusznie) żart Andre: gdy sporo ludzi spóźniało się po przerwie, utrudniając rozpoczęcie drugiej części koncertu, zniecierpliwiony wirtuoz spytał: co, macie tutaj tylko jedną toaletę??? :-) Czyż to nie jest piękne ?
André Rieu
27.05.17
Wspaniała impreza z Hanna, 30.05.17
Wspaniały koncert i świetna zabawa. Andre nawiązał cudowny klimat z publicznością no i oczywiście piękna muzyka.
André Rieu
27.05.17
Znakomity. Polecam!!! z Andrzej, 29.05.17
Cudowny, fantastyczny koncert pełen dobrej energii z genialnymi muzykami i ich poczuciem humoru, szkoda tylko że nie którzy ludzie zapominają że artystom należy się trochę szacunku i nie należy się spóźniać.
André Rieu
27.05.17
uczta dla zmysłów z Markosz, 29.05.17
Była to uczta dla zmysłów. Ta muzyka jest ponadczasowa, nie starzeje się. Często bardzo znana, tęskni się za nią, na długo pozostaje w pamięci. Występujący artyści oddają to na co się czeka. Na bardzo duże uznanie zasługuje rytm w Bolero wykonywany w punkt przez czterech perkusistów i to z zachowaniem właściwego tempa i wzrastającej mocy.
André Rieu
27.05.17
Andre Rieu z Andzia, 29.05.17
Fenomenalny koncert, polecam wszystkim serdecznie. Muzyka poważna przedstawiona w zabawny sposób, Andre super kontakt z publicznością, widać jak potrafi bawić się muzyka i jaką radość mu to sprawia. Oprawa koncertu bajkowa. Polecam z czystym sumieniem, pomimo, że koncert odbył się w hali sportowej, gdzie akustyka nie jest na najwyższym poziomie.
André Rieu
27.05.17
wspaniały koncert z Kazimierz, 29.05.17
Jestem bardzo zadowolony i wzruszony . Wspaniali artyści, dają dużo radości ludziom. Wspaniała atmosfera imprezy.
André Rieu
27.05.17
Wspaniały wieczór z Krzysztof i Jola, 29.05.17
Byliśmy drugi raz na koncercie (poprzednio w zeszłym roku również w Gdańsku) i cóż można powiedzieć... REWELACJA!!!! Koncert jeszcze lepszy niż w zeszłym roku. Super zabawa i wspaniała atmosfera, którą tworzy Andre Rieu ze swoja orkiestrą to jest coś niepowtarzalnego. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku odwiedzi Polskę ponownie. Jedyne zastrzeżenie to gorsze nagłośnienie niż poprzednio.
André Rieu
27.05.17
WSPANIAŁA IMPREZA z natalia wawrzyniak, 29.05.17
wspaniała impreza, super zorganizowana, miła atmosfera, polecam wybrać się na taki koncert na żywo, trzy godzinny koncert długo zostanie w mojej pamięci.
André Rieu
27.05.17
cudowne z Jurek, 29.05.17
polecam wszystkim fanom muzyki jakiejkolwiek. Cały występ wspaniały. Artyści fantastyczni. I oczywiście Maestro Andre Rieu.
Andrea Bocelli
23.01.16
Cinema Tour 2016 z Maciej, 29.05.17
To mój drugi koncert Andrei i po raz kolejny jestem pod ogromnym wrażeniem jego występu. Koncert z okazji promocji najnowszej płyty Cinema został podzielony na dwie części. Bocelli nie odgrzewał jednak przysłowiowego kotleta, jednakże pokusił się o zaśpiewanie większości utworów z najnowszego krążka pomijając kilka swoich największych przebojów. Druga część poświęcona została klasycznym utworom operowym. Życzyłbym sobie i wszystkim widzom jak największej ilości wydarzeń tej rangi muzycznej w naszym kraju. Miejmy nadzieję, że Andrea wróci do Polski już wkrótce.
André Rieu
27.05.17
BEST OF THE BEST z Adam, 29.05.17
Jeden z najlepszych koncertów Andre i jego orkiestry. Jak zwykle nie zawiódł i warto było przyjechać na koncert. POLECAM!!!!
André Rieu
27.05.17
Andrea Rieu z darwar, 29.05.17
Artysta na bardzo wysokim poziomie, wspaniała muzyka, cudowne stroje i piękna choreografia. Niezapomniany wieczór. Gorąco polecam!
André Rieu
27.05.17
Impreza przecudowna z Elwira, 29.05.17
Witam Koncert w Gdańsku przecudowny, dawno nie byłam na tak pięknym koncercie. Organizacja koncertu perfekcyjna. Tak trzymać Elwira
Hans Zimmer
26.05.17
SUUUUPER! z Dagmara, 29.05.17
Impreza świetna, artysta z zespołem dał czadu. Jedyny mały minus, ale nie dla organizatorów, czy artysty tylko do widzów. Koncert rozpoczęto z 15 minutowym opóżnieniem, bo widzowie się schodzili i schodzili...(tak trudno wyjść z domu wcześniej?). :)
André Rieu
27.05.17
Wspaniała Impreza! z Konrad, 28.05.17
Wydarzenie piękne, cudowne, ujmujące serca. Jak najwięcej takich koncertów. Fantastyczna orkiestra, piękna muzyka i przednia zabawa, polecam wszystkim ludziom spragnionym wrażeń i pięknych wspomnień.
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00