Hala Orbita Wrocław - Recenzje

Wybrane raporty fanów z wydarzeń na tym obiekcie Hala Orbita Wrocław

Kayah
19.09.17
PRZE!PRZE!PRZE!PRZE-PIĘKNE WYDARZEN... z Kaja, 20.09.17
Piękny, porywający koncert! Pełen radości, flow,uśmiechu i śmiechu! Artyści wspaniali! Mimo słabej akustyki ... i dźwięku , której winą można obarczyć tylko i wyłącznie miejsce koncertu Kayah pokazała na co ją stać! rewelacja!
Mariza
29.11.16
Czyste piękno i doskonałość z Krzysztof, 25.12.16
To było moje 12te spotkanie koncertowe z Marizą. Kiedy koncert się kończy, już tęsknię za następnym. Żal, że nie byłem na wczorajszym w Warszawie i nie będę na jutrzejszym w Bielsku. Zjawiskowa, cudowna, jedyna... Brakuje przymiotników. Najpiękniejszy na świecie głos, artyzm, niezwykłe emocje. A także poczucie humoru, wspaniały kontakt i zachęcanie widowni do współuczestnictwa w koncercie - Ile dacie tyle otrzymacie. Wszystko co zaśpiewa zamienia w złoto - tradycyjne fado, piosenki z Mundo, Smile Chaplina śpiewane na bis na wielu poprzednich koncertach, Oh happy day z chórem gospels, Imagine Lennona kiedyś w Szczecinie... Miło widzieć, jak rozwija się i dojrzewa jako wokalistka i pięknieje jako kobieta. Słuchać Jej na żywo to czyste szczęście... Ten koncert nieco inny od poprzednich na tej trasie (Kolonia i Berlin w listopadzie 2015), ale dobór utworów i dramaturgia wieczoru wspaniałe. Stałe fragmenty - Primavera, Barco Negro to prawdziwe spektakle, powalające emocjami. Było fado unplugged - utwór śpiewany i grany bez mikrofonów i nagłośnienia, jak w lizbońskiej tawernie, oddający potęgę Jej głosu. Zawsze wzruszające O Gente De Minha Terra, wykonywane wśród publiczności, ze ściskanie dłoni i podziękowaniem za udział (znowu się udało - zawsze wybieram miejsce przy przejściu blisko sceny). Miło jest obserwować zdumienie i zachwyt osób, które Jej nie znały i są pierwszy raz na Jej koncercie. Polecam - nie spotka Was w życiu nic lepszego...
Mariza
29.11.16
Fantastyczny koncert z Kalet, 03.12.16
Piękna muzyka, fantastyczny głos, cudowny kontakt z publicznością. Tym samym ogromne przeżycia gwarantowane. Polecam !!!
Mariza
29.11.16
rewelacyjny koncert z Achim, 01.12.16
Mimo, że koncert odbył się w hali sportowej, udało się stworzyć klimat. Było zarówno nastrojowo jak i energetycznie, wspaniale oddane emocje ze sceny. Na koniec Mariza wyszła do publiczności osobiście się z nią pożegnać, co było ujmujące. Wielki profesjonalizm, wspaniały koncert.
Mariza
29.11.16
R-E-W-E-L-A-C-J-A z Sadeju, 30.11.16
Najpiękniejszy koncert mojego życia! Mariza jest prawdziwą czarodziejką:potrafi doskonale czarować głosem i przenosić słuchaczy w swój świat fado. Rozkochałam się w jej głosie i osobowości. Widać było, że doskonale się z nami bawiła i była wdzięczna każdej osobie na sali, że chciała wejść w jej świat. Uścisnęłam jej rękę i to przeżycie zostanie ze mną na zawsze!
FEN
07.11.15
Mega gala FEN ! z Krzysztof, 03.12.15
Bylismy na dwóch poprzednich edycjach ! Naprawde warto gorąco polecam ! Mieszanka MMA i Kickboxingu daje niesamowity efekt
Chris Botti
02.10.14
Jak zwykle wspaniale z Bartek, 15.02.15
Koncert Chrisa Bottiego jak zwykle na świetnym poziomie i z fantastycznymi muzykami. Cóż - to już będzie stała pozycja koncertowa dla mnie.
COMA
12.10.14
Super! z Marcin, 13.10.14
Inna odmiana Comy, moim zdaniem równie ciekawa jak utwory czysto rockowe. Orkiestra symfoniczna naprawdę dała radę - 3h grania z jedną przerwą 15minut.
Chris Botti
02.10.14
Niesamowity koncert, niezapomniane ... z Alicja, 03.10.14
Co było plusami imprezy? Przede wszystkim niesamowity magik trąbki - Chris Botti! Pełna klasa, kultura, świetna interakcja z publicznością, poza sceną bardzo przyjazny, miły i otwarty człowiek. Koncert nie ograniczył się do artysty, którym był reklamowany - oprócz Chrisa mogliśmy oglądać szereg innych gwiazd, m.in. Lucia Micarelli. Świetna atmosfera, śpiewanie przez publiczność Happy Birthday a później też Sto lat dla Stinga, bis z możliwością podejścia całej publiczności pod scenę. Możliwość otrzymania autografu, zrobienia wspólnego zdjęcia, a nawet zamienienia paru słów zarówno z Bottim jak i z innymi artystami zaraz po koncercie. Jedynym minusem była obsługa koncertu, która w trakcie utworów rozmawiała tak głośno, że przeszkadzała w odbiorze, jednak po jednym upomnieniu ze strony publiczności starali się już zachowywać cicho :)
Katie Melua
27.05.11
Genialnie! z Kacper, 05.11.12
Ten koncert to zdecydowanie było dla mnie, jak i dla mojej osoby towarzyszącej, niesamowite wydarzenie. Widoczność była dobra, bo udało się dostać dobre miejsca, akustyka odpowiednia i pozostawało tylko cieszyć się geniuszem Katie i jej zespołu... :)
Toto
23.06.15
Udana impreza! z Marek, 24.06.15
Dobry koncert. Muzycy pokazali się jako profesjonaliści. Zrobili to, co do nich należało. Ponad dwu godzinny koncert upłynął dosłownie w oka mgnieniu, a to świadczy o tym, że słuchało się i oglądało z wielkim zainteresowaniem. Koncert sprawnie zorganizowany. Na minus: nie wolno było wejść z kubkiem piwa - bardzo dziwne!
Toto
23.06.15
ToTo hala Orbita z Mirosław, 24.06.15
Fatalna akustyka tej hali popsuła koncert. Zespół w bardzo dobrej formie. Utwory z nowej płyty, moim zdaniem, wypadły świetnie.
Vaya Con Dios
10.10.13
Spodziewałem się czegoś więcej. z double-m, 11.10.13
O ile wszystkie najbardziej znane i oczekiwane piosenki zagrano, niektóre w innych aranżacjach, o tyle czegoś mi brakowało. Zespół nie porwał publiczności, poza ostatnim kawałkiem na pożegnanie. Polska publiczność jeszcze zdaje się zbyt biernie brać udział w siedzących koncertach, jednak mimo wszystko to na artyście spoczywa obowiązek rozruszania imprezy. Mimo wszystko cieszę się, że poszedłem. Szczególnie, że to pożegnalna trasa zespołu. Szkoda tylko, że nie było nic, co powodowałoby ciarki. No może poza wyjątkowym, gościnnym występem Marianne Aya Omac.
Tarja Turunen
11.05.13
Koncert Tarja Turunen i Mike Terran... z Agata, 12.05.13
W dniu wczorajszym odkryłam, że wspaniały artysta i rewelacyjne show na scenie nie wystarczą aby pozostawić uczucie zadowolenia w fanach po koncercie. Byłam na wczorajszym koncercie Tarji Turunen i Mikea Terrana we Wrocławkiej hali Orbita i jestem strasznie zniesmaczona. Tarja i Mike byli wspaniali, tak samo jak orkiestra symfoniczna i chór. Zawiódł organizator DAGA. Żenująca ilość widzów była wynikiem niesamowitej ceny biletów (byłam na koncercie Tarii w Warszawie i bilet kosztował 120 zł!!!!!! a stałam pod samą sceną) oraz brak reklamy. Wraz z mężem zapłaciliśmy za bilety po 320 zł, a ci którzy mieli bilety najtańsze za 180 zł siedzieli obok nas z powodu pustek na widowni. Zapraszając do Wrocławia gwiazdy tego formatu nie umieszcza się 2 plakatów na mieście i nie reklamuje się regionalnej telewizji... To musiało być straszne dla artystów chociaż tego nie pokazali. Kiedyś zastanawiałam się dlaczego naprawdę fajni artyści zawsze jakiś cudem omijają nasze miasto na trasie koncertowej. teraz mnie olśniło. Mamy do du... agencje artystyczne organizujące koncerty!!!!
Vaya Con Dios
10.10.13
Trochę szkoda... z BEATA, 14.10.13
Zupełnie nietrafione miejsce na ich występ i to z takim repertuarem ! Bardziej nadawałaby się do tego jakaś sala klubowa , przecież takich nie brakuje we Wro , niż hala sportowa . Słabe nagłośnienie , oszczędna scena i światła , no i te krzesełka , na których siedzieli wokalistka i chórek i śpiewali , to pasuje akurat do klubu. Dlatego nie porwali publiczności ! Ewidentna zamiana JAKOŚCI na ILOŚĆ ( kasy) !!!
Toto
23.06.15
CIENIUTKO z yalex, 25.06.15
Przed dwoma laty byłem na 35 leciu TOTO w Łódzkiej Atlas Arenie.TO To był świetny koncert, a we wrocławskiej marnej Orbicie to była lipa.
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00