Hala Stulecia Wrocław - Recenzje

Wybrane raporty fanów z wydarzeń na tym obiekcie Hala Stulecia Wrocław

Agnes Obel
30.05.17
Było klimatycznie, anielsko, bajkow... z Paulina, 04.06.17
Polecam wszystkich, ktorzy lubią nostalgiczną, spokojną, momentami dramatyczną muzykę. Agnes tworzy ciekawy klimat, miksuje tradycyjne instrumenty z elektroniką. No i jej głos. Jeden z lepszych. Początkowo wydawalo mi sie, ze naglosnienie jest zbyt duze jak na taka malą salę (sala audytoryjna) ale ostatecznie stwierdzam, ze było w porzadku. Takze organizacyjnie nie mam zadnych zastrzezen. Nie jest to komercyjne show, wiec poza koncertem polecam tworczość Agnes na wieczorny relaks lub jako muzykę w tle :)
Agnes Obel
30.05.17
wielki artysta / wielka artystka z Kornelia, 03.06.17
Jedna z nielicznych kobiet na światowej scenie muzycznej, kompletnie wychodząca poza stereotyp kobiety na światowej scenie muzycznej. Wielki artysta / wielka artystka - niezależnie od płci. Utwory zagrane mocno inaczej niż na płycie, brzmiały zaskakująco i świeżo i były równie udane, co się rzadko udaje. Pomimo gry wyłącznie na klasycznych instrumentach, muzyka potrafi być potężna i pełna mocy. Osoba, która wyłania się z muzyki i warstwy tekstowej Agnes jest inteligentna, myśląca, odważna, tajemnicza i fascynująca. Ani śladu kokieterii i fałszu. Niestety support w osobie Dawida Spaleniaka był dość mierny. Bardzo nieprzystający do klasy głównego wykonawcy.
3-majówka 2017
01.05.17
Bardzo dobra impreza z xania9, 25.05.17
Bardzo mi się podobało. Fajnie, że koncerty były ustawione tak, że można było odpowiednio dobrać repertuar dla siebie. Niezdecydowanym polecam, bo atmosfera super!
Piotr Rubik
14.05.17
Niesamowite przeżycie duchowe z Agnieszka, 15.05.17
Fantastyczni soliści, fantastyczne piosenki, fantastyczny Pan Piotr! Wspólne śpiewanie Psalmu Kochania, mojej ulubionej piosenki, bezcenne! Pan Piotr opowiedział nam kawał swojego życia, co nie każdy artysta robi podczas swojego koncertu. Niesamowicie ciepły i radosny człowiek, spędziliśmy cudownie niedzielne popołudnie. Jedyne co mi się nie podobało, ale tu nie chodzi o koncert tylko o organizatorów to zamiast tradycyjnego supportu, lekcja wychowawcza na temat pożarów. Żałosne. Trwało to 25 minut, 2 filmy były wyświetlane (jeden na szczęście nie zadziałał), pogadanka między radiowcem a komendantem. Ja i moja ekipa oraz masa ludzi naokoło (głośno narzekali więc słyszeliśmy) czuliśmy się jak głupie dzieci z przedszkola, którym trzeba tłumaczyć jak się ustrzec przed pożarem. Nawet Pan Rubik powiedział, że pierwszy raz w jego karierze zamiast supportu ma straż pożarną. Ta część koncertu - BEZ KOMENTARZA. Pozostała, gdzie czarował Pan Piotr - do końca życia pozostanie w mojej pamięci. Ciarki na plecach, łzy w oczach, wspaniale!
3-majówka 2017
01.05.17
SUPER! z Anka, 03.05.17
Po niemal roku od poprzedniego koncertu znów miałam okazję zobaczyć na żywo The Cranberries. Choć poczułam małe ukłucie żalu, że we Wrocławiu nie wystąpią z sekcją smyczkową [w końcu wrocławski koncert rozpoczął trasę promocyjną nowego albumu], ale występ zadowolił mnie w 100. Choć było zimno jak fix, każda minuta rozgrzewała tłum ;) Mam nadzieję, że The Cranberries szybko do nas wrócą!
The Australian Pink Floyd Show
03.03.17
Australian Pink Floyd z Juradan, 06.03.17
Warto było to przeżyć, widowisko pod względem artystycznym i technicznym na bardzo wysokim poziomie. Polecam fanom zespołu przy następnej ich wizycie w Polsce.
The Australian Pink Floyd Show
03.03.17
Po prostu Greatest Hits Live z Artur z Łodzi, 05.03.17
Fantastyczna impreza dla sentymentalnych. Warto było przejechać się do Wrocławia i jeszcze ze 30 lat do tyłu. Nikt nie uczył się nowej płyty, tu od pierwszej nuty znany był ciąg dalszy....
The Australian Pink Floyd Show
03.03.17
Wish You Were Here z Easy, 05.03.17
Bliskie oryginału.Niezapomniane....37lat temu nie udało mi się zobaczyć Floydów w Dortmundzie,więc pozostał zamiennik.Po raz drugi.Ale zamiennik wart oryginału!
The Australian Pink Floyd Show
03.03.17
Show na najwyższym poziomie z Jan, 04.03.17
Wypełniona do ostatniego miejsca Hala Stulecia we Wrocławiu i po raz kolejny pokaz perfekcji, pasji, nowoczesnej techniki i ducha muzyki Pink Floyd. Coraz doskonalsza aranżacja utworów zagranych z rockowym zębem i wzbogacony o nowe elementy, doskonały pokaz laserowy. Tej muzyki, i to w takim wykonaniu, widownia słucha jak zaczarowana a emocje utrzymują się bardzo długo po koncercie. Wspaniałe widowisko ! Do następnego razu !
Sabaton
28.02.17
Świetny klimat - rozmach a jednocze... z Jacek, 02.03.17
Na Hali Stulecia płyta to idealne rozwiązanie - nie było za ciasno, ale też liczba ludzi taka, że klimat już się zrobił i było z kim skakać :) Liczba ludzi taka, że nawet z tyłu płyty ma się wrażenie jak z Golden Circle na dużych stadionach - bliski kontakt ze sceną. Nagłośnienie super - nieporównanie lepsze, niż np. Stadion Narodowy. Zawsze łatwo wyjść i wejść, więc wypad do toalety czy na piwo (sprzedawane na miejscu) to nie problem. Do tego dużo (CZYSTYCH) toalet co przy sprzedawanym piwie ma znaczenie! Jedyny minus to że zjeść w przerwach nie bardzo było jak...
Sabaton
28.02.17
sabaton - to sabaton ... i już!!! z Ewa, 01.03.17
kiedy ostrrre brzmienie poparte jest jakąś wizją - a do tego na scenie jest kilku fantastycznie ustawionych wokalnie i instrumentalnie Wikingów, kiedy WALKA jako idea jest mottem przewodnim utworu i bez uprzedzeń i ideologii motyw walki w życiu człowieka wdziera się w serce i żołądek tak idealnie, że bardziej nie można, to o czym tu pisać - KOCHAM SABATON !!!
Sabaton
28.02.17
Udana impreza! z Blazzin, 01.03.17
SABATON zagrał świetnie jak zawsze. Miłe zaskoczenie sprawił za to zespół Twilight Force, który grał jako support - na pewno posłucham ich utworów. Świetna muzyka i oprawa. Jedyne do czego mogę się przyczepić to pijany, łysy grubas, który bawił się obok mnie - nie dość że się rozebrał do samych gaci to jeszcze totalne beztalencie - wył jakby mu ktoś jajka do prądu podłączył.
Gruziński balet narodowy 'Sukhishvili'
16.02.17
Ogień na scenie z LiliS, 17.02.17
Ogień, energia, magia. I niech nikt nie myśli, że to balet w stylu faceci w białych rajstopach. Narodowe, pełne emocji i energii tańce narodowe, gdzie mężczyźni udowadniają, jak wysoko można skakać, jak czarować dynamizmem na scenie. Kobiety sunące po scenie jak zaczarowane. Esencja kobiecej delikatności. Kto nie widział to musi. Ja widziałam 2 razy i mam nadzieję, w kolejnym będzie kolejna okazja!
Gregorian
15.02.17
Cudowny koncert z Karola, 17.02.17
Koncert przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, wykonawcy, muzyka, efekty specjalne nie do opisania, widać że wykonawcy sami świetnie się bawią śpiewając piosenki, potrafią złapać świetny kontakt z publicznością. Nie przypominam sobie kiedy ostatnio coś dostarczyło mi tyle emocji co ten koncert. Nie mogę się już doczekać kiedy znowu będą w Polsce.
Gregorian
15.02.17
Koncert Gregorian z Edyta, 16.02.17
Koncert Gregorian dostarczył moc wrażeń muzycznych, świetlnych i emocjonalnych. Muzyka i nastrój momentami przenosiły nas w stare, mroczne mury klasztoru Gregorianów. Świetne aranżacje znanych utworów muzycznych chociażby ballady zespołu Metallica pozwoliły usłyszeć je jeszcze raz w nieco innym aczkolwiek ciekawym wydaniu. Pomysły z wykorzystaniem ognia, światła , wyjątkowy pokaz umiejętności muzycznych wykonawców , w tym perkusisty !!!, zaskakujące wokalne możliwości występujących ( cudownie brzmiące męskie basy i tenory, no i ten chłopięcy sopran! Wow!!!) to wszystko co mogliśmy podziwiać na koncercie zespołu Gregorian. Cieszę się, że tam byłam.
Gregorian
15.02.17
Niesamowity koncert z manawa, 16.02.17
Świetny koncert , show non stop. Rewelacja , polecam wszystkim. Świetne efekty specjalne , rewelacyjne wykonanie Hell Bell AC/DC. Artyści potrafią nawiązać kontakt z publicznością.
Gregorian
15.02.17
Super z Maciej, 16.02.17
Aranżacje utworów - kosmos Wizualizacja wspaniała, na pewno w przyszłości powtórzę, ale nie koniecznie w Wrocławiu.
Gregorian
15.02.17
WOW! z Piotr, 16.02.17
Drugi koncert Gregorian we Wrocławiu, na którym byłem i jestem pod jeszcze większym wrażeniem. Zespół jest świetny, potrafiący stworzyć niesamowity klimat; ich utwory brzmią czasem nawet lepiej od oryginałów. Do tego magiczna atmosfera wspaniałej Hali Stulecia, czego chcieć więcej? Gorąco polecam i mam nadzieję, że za jakiś czas znowu odwiedzą Wrocław.
Gala Stand up Comedy
09.02.17
Najweselsza impreza masowa ever z Michał, 10.02.17
Co tam się wyprawiało!!! Gorąco polecam wszystkim, którzy lubią zajefajny humor. Panowie i Pani, WYMIATACIE. W necie i tv można się pośmiać, ale na żywo zdarłem gardło ze śmiechu, a do dzisiaj boli mnie przepona. LOTEK, PACZEŚ, GIZA, RUTKOWSKI - WYMIATACIE!!!
Koncert Muzyki Filmowej
06.11.16
WOW! z Zbyszek, 18.11.16
To było coś niezwykłego! Muzyka Johna Williamsa nic nie muszę więcej dodawać. Niezapomniane doświadczenie :)
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00