Klub Alibi WROCŁAW - Recenzje

Wybrane raporty fanów z wydarzeń na tym obiekcie Klub Alibi WROCŁAW

Death to all
10.04.16
W ramiona śmierci z uśmiechem na tw... z Krzysiek, 11.04.16
Pojawili się 4-ej jeźdźcy apokalipsy i bezkompromisowo od pierwszych taktów zmiażdżyli publiczność. Zaczęli od The Philosopher, a później to był jeszcze większy pogrom.Przekrój przez ;Symbolic,Individual.... po Leprosy. Na bis dobili zwłoki, które jeszcze pod sceną podrygiwały Bit the Pain oraz Crystal Mountain.Na uwagę zasługuje Max Phelps, który naprawdę starał się zastąpić godnie Chucka.O reszcie nie muszę pisać bo każdy fan wie co to za Panowie : )Gorąco polecam każdemu taki koncert-sponiewiera Cię, wgniecie w podłogę ale warto-chociaż do równowagi psychicznej jeszcze nie mogę dojść : )
Kensington
06.11.15
Zdecydowanie tak! z Monika, 08.11.15
Świetny koncert! Było niemal wszystko - najlepsze kawałki zespołu, kilka słów po polsku (to zawsze ładny ukłon w naszą stronę), zabawy z publiką. Zabrakło mi tylko akustyka, ale może uda się na przyszłych koncertach. Ja bawiłam się super i z tego, co można było zaobserwować, cała reszta także i myślę, że śmiało można wliczyć w to zespół. Wydarzenie zdecydowanie do powtórzenia, choć warto by było pomyśleć nad czymś większym, niż Alibi.
Paradise Lost
21.10.15
Prawdziwy raj utracony z Krzysiek, 28.10.15
już nie pamiętam kiedy tak się zaje..... bawiłem zarówno zespół jak i wrocławski klub Alibi wspaniali polecam wszystkim ,którzy nie lubią wielkich imprez podczas których 80 procent tzw. fanów stoi jak kołki i zna jeden przebój grającej kapeli pozdrawiam wszystkich Mantas, Molde,Norwegia.
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00