Teatr Łaźnia Nowa KRAKÓW - Recenzje

Wybrane raporty fanów z wydarzeń na tym obiekcie Teatr Łaźnia Nowa KRAKÓW

Skunk Anansie
20.02.17
Zaje... koncert z math, 21.02.17
Witajcie, nie jeżdżę często na koncerty - 2-3 razy do roku, ale ten wczorajszy w Krakowie uznaję za najlepszy koncert na jakim byłem. Skin dała z siebie wszystko, świetny kontakt z publicznością. Nagłośnienie - rewelacja. Już śledzę ich następną trasę. Miejsce na koncert - Teatr Łaźnia Nowa też godne polecenia.
Skunk Anansie
20.02.17
super impreza z Darek, 21.02.17
klimatyczne miejsce , super zabawa jeżeli będą w Polsce jeszcze raz to będę napewno !!!! Skunk Anansie wymiata !!!!
Parov Stelar Band
15.10.14
Co za event! z Gosia, 16.10.14
Mega energetyczna impreza! wspaniała muza, rewelacyjna , niezmordowana sekcja dęta , urocza Princess i sam Parov Stelar w akcji przez blisko dwie godziny. Mix elektro ze swingiem i jazzem a do tego gra świateł- mistrzowski spektakl. Publiczność z pewnością utwierdziła PS Band w tym, że Kraków zawsze na Nich czeka z utęsknieniem!
Parov Stelar Band
15.10.14
Parov Stelar to klasa sama w sobie z Michał, 16.10.14
Po wczorajszym koncercie w krakowskiej Łaźni, ponownie zakochałem się w tym rodzaju muzyki. Wykonania na żywo są rewelacyjne i niestandardowe. Sekcja dęta (trąbka, saksofon) perkujsa, gitara, fantastyczna wokalistka w połączeniu z miksowaniem na żywo przez Parova dają mieszankę wybuchową. Kto nie był, a się zastanawia mam nadzieję że nie będzie miał wątpliwości po przeczytaniu tej recenzji. Jedyne zastrzeżenia jakie miałem, to zbyt cichy mikrofon wokalistki. Reszta pro, szkoda że taylko 1,5h grali :)
Parov Stelar Band
15.10.14
Super. Polecam koncerty każdemu. z Anelim, 16.10.14
Łaźnia Nowa jest super miejscem do tego typu koncertów! Polecam każdemu :) nadaje się na koncerty. Mam nadzieję niedługo pojawić się tam na spektaklu. Huta przyjazna każdemu !
Skunk Anansie
20.02.17
Świetny koncert Skunk Anansie z Maciek, 21.03.17
Ta kobieta, ale i cały zespół, ma fantastyczną energię - legendarny głos Skin na koncercie robi takie samo wspaniałe wrażenie, jak podczas nagrań studyjnych, świetny kontakt z publiką i niezwykły, ciepły urok osobisty. Kawał świetnej muzycznej i koncertowej roboty! I tylko jedna mała uwaga krytyczna - pomimo, że zazwyczaj lubię słuchać muzyki bardzo głośno i krwiście i bardzo doceniam również głęboki bas, to jednak wysterowanie było przesadzone; szczególnie niskie tony regularnie wpadały w bardzo nieprzyjemny przester. Ale to oczywiście nie zmienia faktu, jak bardzo koncert był wspaniały :-)
Parov Stelar Band
15.10.14
Wspaniały koncert z P+B, 16.10.14
Koncert na poziomie Parov Stelar, po prostu czysty elektroswing w atmosferze studenckiej. Telebimy, które podkreślają całą atmosferę koncertu i dają akcji zupełnie inny wymiar.
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00