Centrum Spotkania Kultur w Lublinie - Recenzje

Wybrane raporty fanów z wydarzeń na tym obiekcie Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

Między łóżkami
30.09.17
Świetny , pełen humoru spektakl!!!! z Krzysztof, 02.10.17
Gorąco polecam ten spektakl . Świetna gra aktorska Barcisia i Kurowskiej. Uśmiech nie schodził z twarzy .
Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
10.04.17
Jak zwykle Kult dał czadu. z Paweł, 12.04.17
Fanom nie będę opisywał dużo.Koncerty Kultu są warte każdej wydanej złotówki.Trzygodzinny występ.Trzech gości. Raz n-ty uczestniczyłem i będę dopóki oni żyją lub ja.
Kult
10.04.17
REWELACJA !!! z Katarzyna, 11.04.17
Brzmienie jak zawsze na poziomie, ośmiu muzyków na scenie + Kazik, mega granie!!! Jednym z gości jest Janusz i wtedy można zrobić sobie przerwę na toaletę bo koncert trwa 2 godziny :)
Gruziński balet narodowy 'Sukhishvili'
02.04.17
Genialne widowisko!!! z Małgorzata, 03.04.17
Wspaniały występ!!! Pokazy tancerzy przeczą prawom fizyki, grawitacji i możliwościom ludzkiego ciała. Doskonałość i perfekcja pod każdym względem. Uczta dla oczu i uszu. Tego nie da się opisać to trzeba zobaczyć. Polecam z całego serca.
Gruziński balet narodowy 'Sukhishvili'
02.04.17
NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIE z Fan, 03.04.17
Krótko: niezapomniane przeżycie, sztuka na najwyższym poziomie, wspaniała muzyka. Polecam wszystkim. :)
Koncert Noworoczny
01.01.17
Aleksandra Kurzak i Krzysztof Cugow... z Grzegorz, 02.01.17
Fantastyczny koncert. Duże wydarzenie artystyczne. Aleksandra Kurzak - zjawiskowa, niesamowita, primadonna absoluta. Krzysztof Cugowski - aranżacje na orkiestrę symfoniczną to nowy format wielkiego artysty rokowego. Odkryłem go na nowo. Świetne zestawienie. Będą podobno jeszcze 2 koncerty w Polsce w tym roku ale terminy nieznane. POLECAM!
Moscow City Ballet
14.12.16
Balet na najwyższym poziomie ! z Joanna, 15.12.16
Spektakularne widowisko, piękna muzyka i pełen profesjonalizm. Moscow Ballet w Lublinie zaprezentował przepiękny spektakl
Lustmord
10.12.16
To było super!!! z Elwira, 11.12.16
To, co tworzy ten człowiek, nie jest zwyczajnym odtwarzaniem muzyki. Za każdym razem, gdy słuchałam tego, co tworzy ten niesamowity człowiek wiem, że przeżyję niezwykłą podróż przez głębię siebie i bezkres wszystkich emocji.
5'nizza
21.11.16
Absolutnie rewelacyjny koncert! z stynka, 22.11.16
5Nizza jak zwykle w najwyższej formie. Uwielbiam tych chłopaków! Do tego świetna sala, wspaniałe nagłośnienie i oświetlenie!
5'nizza
21.11.16
Fenomenalny koncert! z Stanley, 22.11.16
Chłopaki są po pierwsze świetnymi muzykami. Perfekcjonizm aż się wylewał, choć nie był przesadny, czyli wszystko na swoim miejscu. A co do odczuć to brak słów. Wypełniło nas (nie byłem tam sam) czyste szczęście. Można się było rozpłynąć patrząc jak wiele radości czują muzycy i czując jak wiele jej przekazują. Bardzo radosne, niesamowicie intensywne emocjonalnie przeżycie. Polecam każdemu kto kocha muzykę, nieważne jaką! :)
Seal
12.11.16
Świetny koncert z Zbyszek, 13.11.16
Świetny koncert Seala. Jego muzycy też super. Cokolwiek by o koncercie napisać, nie odda tego co można było usłyszeć i zobaczyć. Ważne, że akustyka sali jest bardzo dobra, dlatego dźwięk był przyjemny dla ucha.
Edyta Bartosiewicz
28.10.16
Wspaniały koncert z Renata, 31.10.16
Polecam wszystkim fanom Edyty, wspaniały koncert, artystka w wielkiej formie. Wygląda zjawiskowo widać, że jest szczęśliwa. Dobre teksty, piękna muzyka ... czego chcieć więcej, chciałoby się słuchać, słuchać....
HUUN-HUUR-TU
31.05.16
Obrazy dźwiękiem malowane z Konrad B., 01.06.16
Idąc na koncert Huun Huur Tu w lubelskim Centrum Spotkania Kultur, byłem pod wpływem takich formacji, jak Hanggai, Tengger Cavalry czy kilku innych, którzy tradycyjną muzykę z okolic Mongolii mieszają ze współczesnymi gatunkami - rockiem, punkiem, metalem czy nawet techno. Spodziewałem się pieśni pełnych tabunów koni i tęsknoty za stepem. Tymczasem Huun Huur Tu pokazali zupełnie inne oblicze tradycyjnej muzyki. Niemal wszystkie utwory były spokojne, bez rozpędzonych stad. W pierwszej chwili przyszło rozczarowanie - liczyłem na coś, co szarpie serce, zrywa z miejsca i sadza na końskim grzbiecie. W dodatku te dłużyzny między utworami, poświęcane na strojenie instrumentów, uzupełnione jedynie kilkoma zdaniami łamanej angielszczyzny. A potem zamknąłem oczy... I zobaczyłem. Zobaczyłem step, pasące się stada, mnicha modlącego się na szczycie góry, młodego wojownika i starca, wspominającego korzenie ludu, starą jurtę i matkę, karmiącą dziecko przy ogniu. Chyba jedynie koncert Loreeny McKennitt w Warszawie dał mi równie plastyczny obraz pod powiekami. To był czar, który niósł słuchaczy przez czas i przestrzeń. Koniec koncertu nastał niespodziewanie. Powrót znad brzegów rzeki-matki Tuwy, nie był, o dziwo, bolesny. Był jak piękny sen, który wprawdzie dobiegł końca, ale pozostał we wspomnieniach. Po tysiąckroć - warto było zwiedzić Tuwę wraz z dźwiękami Huun Huur Tu. Polecam!
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00