Agnieszka Chylińska - Bilety

Agnieszka Chylińska - Bilety

Agnieszka Chylińska, po wydaniu podwójnie platynowej płyty „Forever Child”, od października 2016 r. gra koncerty entuzjastyczne przyjmowane przez fanów. Wszystkie koncerty zostały wyprzedane, a ...

Więcej ...

Podsumowanie cen

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
Agnieszka Chylińska: Forever Child TourKATOWICE
Galeria Szyb Wilson
Pt, 27.10.17
19:00
 
Bilety dostępne
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Agnieszka Chylińska: Forever Child TourKIELCE
Hala Expo
Pt, 03.11.17
19:00
 
Bilety od 69,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Agnieszka Chylińska: Forever Child TourŁÓDŹ
Klub Wytwórnia
N, 05.11.17
19:00
 
Bilety od 69,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Agnieszka Chylińska: Forever Child TourTORUŃ
CKK Jordanki
Cz, 16.11.17
19:00
 
Bilety od 129,00 PLN
Bilety
Agnieszka Chylińska: Forever Child TourWROCŁAW
Centrum Koncertowe A2
Pt, 24.11.17
19:00
 
Bilety dostępne
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Agnieszka Chylińska: Forever Child TourGDAŃSK
Stary Maneż
N, 26.11.17
19:00
 
Bilety dostępne
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Agnieszka Chylińska: Forever Child TourRADOM
Klub Strefa G2
Pt, 01.12.17
19:00
 
Bilety od 69,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Agnieszka Chylińska: Forever Child TourKRAKÓW
Klub Studio
N, 03.12.17
19:00
 
Bilety od 69,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Agnieszka Chylińska: Forever Child TourPOZNAŃ
MTP, Hala nr 2
Pt, 08.12.17
19:00
 
Bilety od 69,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Agnieszka Chylińska: Forever Child TourWARSZAWA
Progresja
So, 16.12.17
19:00
 
Bilety dostępne
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 10 z 10

Informacje na temat wydarzenia

Agnieszka Chylińska, po wydaniu podwójnie platynowej płyty „Forever Child”, od października 2016 r. gra koncerty entuzjastyczne przyjmowane przez fanów.

Wszystkie koncerty zostały wyprzedane, a bilety w niektórych miastach znikały ze sklepów w zaledwie kilka dni.

Po kolejnych występach artystki w Polsce i w Europie producenci trasy – Music Company i Top Management – zapraszają na kolejne 10 koncertów w ramach jesienno-zimowej części „Forever Child Tour” 2017 w Polsce. W najbliższym czasie opublikujemy też listę kolejnych koncertów w Europie.

We wrześniu 2016 r. Agnieszka Chylińska powróciła w wielkim stylu na polską scenę muzyczną, wydając album „Forever Child”. Pierwszy utwór z krążka, „Królowa łez”, ma już ponad 45 milionów odsłon w serwisie YouTube i zyskał status DIAMENTOWEGO SINGLA. Gdy w październiku 2016 r. artystka rozpoczęła trasę „Forever Child Tour”, bilety na wszystkie koncerty zostały wyprzedane w rekordowo krótkim czasie. Również polskie i europejskie koncerty w lutym i marcu 2017 r. cieszyły się ogromnym zainteresowaniem fanów. W związku z entuzjastycznym przyjęciem i emocjami, jakie towarzyszą występom Agnieszki Chylińskiej, Music Company i Top Management, producenci trasy, zapraszają na kolejne koncerty w ramach „Forever Child Tour” 2017.

Album „Forever Child” uzyskał status podwójnie platynowego (po wcześniejszym uzyskaniu statusu ‘złota’ oraz ‘platyny’), promujący go singiel „Królowa Łez” jest oficjalnie ‘diamentowy’.

„Forever Child” Agnieszki Chylińskiej jest zaskakującą i nieoczywistą wypowiedzią artystki, której twórczość najlepiej określa ukute przez nią hasło: „nigdy taka sama”. Tym razem Agnieszka Chylińska łączy rockową siłę swojego charakterystycznego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Nawiązując do stylistyki z początków kariery i wplatając wyraziste elementy ulubionych nurtów muzycznych, artystka zaprasza fanów w niezwykłą podróż. Dopełnieniem są osobiste, niezwykle emocjonalne teksty, które długo pozostaną w pamięci słuchaczy. Na koncertach „Forever Child Tour” charyzmatyczna wokalistka kolejny raz zaskoczy słuchaczy i przypomni, czym jest prawdziwy, energetyczny rock.
 •  
  Agnieszka Chylińska
    4.9 Gwiazdy, od 7 FanReport
 • ZABRZE - Dom Muzyki i Tańca

  19.02.17

  zajebista impreza z sylwia, 04.03.17
  Aga dała czadu, Nie zawiodła mnie ani w sekundzie.KOCHAM KOCHAM KOCHAM od 20 lat niezmiennie. Koncert mega, nagłośnienie adekwatne do imprezy, energia taka że łoooo. To trzeba po prostu przeżyć ...Moje najlepsze półtorej godziny w życiu.Nawet nie nagrywałam sycąc się każdą chwilą. Królowa jest tylko jedna CHYLIŃSKA!!!!
 • Bydgoszcz - Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze, Gdańska 187, Bydgoszcz

  10.02.17

  Super Impreza !!! z Michał, 12.02.17
  Super koncert Agnieszki ! Dała czadu i dodała pozytywnej energii. Prowadziła koncert na luzie i z fajnym dystansem do swojej osoby. Mówiła że jesteśmy gośćmi w jej dużym pokoju , że lubi i kocha Nas. Obiekt nowy , super wykończony i poza dwoma małymi szczegółami idealny . Chodzi mianowicie o to że można było kupić sobie napoje i posiłki w hali głównej koncertu i niestety w powietrzu unosił się smak starej frytury co dla ludzi którzy są na diecie i zdrowo odżywiającej się nie jest przyjemne. Drugi mały minus to wydostanie się z hali , odzyskanie kurtek oraz opuszczenie parkingu masakra , 30 minut minimum. Można zrozumieć że było dużo ludzi ale przepychanie się z ludźmi którzy każdy idzie w inną stronę również do przyjemnych nie należy. Ogólnie jak te rzeczy zostaną poprawione obiekt będzie super miejscem na tego typu koncerty.
 • BYDGOSZCZ - BYDGOSKIE

  10.02.17

  KONCERT REWELACYJNY z ADJ, 11.02.17
  WSPANIAŁE WIDOWISKO ,REWELACYJNE POŁĄCZENIE ŚWIATŁA I DŹWIĘKU. AGNIESZKA DAŁA CZADU. KONCERT GODNY POLECENIA NIE TYLKO DLA FANÓW. ZASTRZEŻENIA JEDYNIE DO ORGANIZATORÓW. BYDGOSKIE CENTRUM-TARGOWO WYSTAWIENNICZE POWINNO WZIĄĆ PRZYKŁAD CHOĆBY Z ERGO ARENY JAK POWINNO PRZEBIEGAĆ SPRAWNE OPRÓŻNIANIE PARKINGU ;-). SAM OBIEKT PIERWSZA KLASA.

O tym artyscie

Biografia artysty

Już w szkole średniej Agnieszka Chylińska zaczęła odnosić pewne sukcesy muzyczne. 19 marca 1994 roku zdobyła III nagrodę na Festiwalu Piosenki Francuskiej w Starogardzie Gdańskim[9]. Udział w tym konkursie okazał się dla niej znaczący, dzięki niemu poznała swój pierwszy zespół – Second Face. Po wielu koncertach i prestiżowych wyróżnieniach pojawiły...
Czytaj więcej

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00