AL DI MEOLA - Bilety

AL DI MEOLA - Bilety

Al Di Meola należy do absolutnej czołówki światowej sceny jazzowej i gitarowej. Jest również powszechnie uważany za jednego z najciekawszych gitarzystów na świecie. Jego wspaniała technika, połą...

Więcej ...

Podsumowanie cen

Callcenter +48 22 591 83 83* Pon.-Pt.: 10:00 - 18:00
Kup bilety
WydarzenieMiastaData
AL DI MEOLABYDGOSZCZ
Filharmonia Pomorska
N, 30.10.16
19:00
 
Zbyt mało czasu na dostawę
Info
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

Al Di Meola należy do absolutnej czołówki światowej sceny jazzowej i gitarowej. Jest również powszechnie uważany za jednego z najciekawszych gitarzystów na świecie. Jego wspaniała technika, połączona z pasją i inteligencją, pozwoliła mu zdobyć aż 13 nagród prestiżowego "Guitar Player Poll" - najwięcej nagród przyznanych indywidualnemu wykonawcy przez ten magazyn w jego 20-letniej historii. Stał się najmłodszym gitarzystą na ich liście "Gallery of Greats".

Al Di Meola debiutował w roku 1974 w słynnej formacji Return to Forever. Tuż po zakończeniu współpracy z Chick`iem Corea Al Di Meola rozpoczął swoją karierę solisty, która zaowocowała kilkunastoma płytami solowymi i dwoma w słynnym gitarowym trio John McLaughlin - Al Di Meola - Paco De Lucia.

Koncert, który odbędzie się 30.10.2016 w Filharmonii Pomorskiej ( Bydgoszcz, godz. l9:00) to z całą pewnością wyjątkowe, muzyczne wydarzenie.

Będzie to jedyny koncert w Polsce na trasie koncertowej artysty, która nosi tytuł „2016 Tour Europe ELYSIUM & MORE UNPLUGGED”.

Zapraszamy do Bydgoszczy po niezapomniane, muzyczne wrażenia!
 •  
  Al Di Meola
    3.7 Gwiazdy, od 6 FanReport
 • Warszawa - Sala Kongresowa PKiN

  30.11.13

  Super Al Di Meola i cały Jego zespół z Ryszard, 01.12.13
  Dziękujemy za piękne wykonanie super muzyki. Wspaniali muzycy i doskonała publiczność. Oby więcej tak udanych koncertów.
 • Poznań - Aula UAM

  25.03.15

  Historia muzyki w interpretacji mistrza z Maciej, 07.04.16
  To, że Al jest jednym z najznamienitszych żyjących wirtuozów gitary nie jest dla nikogo chyba żadnym zaskoczeniem. Tym razem Maestro udowodnił, iż potrafi doskonale interpretować największą historię muzyki, jaką niewątpliwie tworzą utwory wielkiej czwórki z Liverpoolu. Al otworzył koncert niezwykle wzruszającą dedykacją dla największego mistrza gitary, nieżyjącego już Paco de Lucia. W dalszej części usłyszeliśmy kilka interpretacji doskonałych i kompozycji Johna i Paula, z czego najbardziej porywającą okazała się być And I Love Her. Al w jednym z wywiadów użył stwierdzenia, iż jest przekonany, że Paul nie poradziłby sobie z wykonaniem jego interpretacji swojego własnego utworu. Muszę przyznać, iż nie kłamał. Kunszt i wirtuozeria dopracowane w najmniejszym szczególe doprowadziły do euforii widownie Auli Uniwersyteckiej. Każda nuta wybrzmiewała i docierała do każdego zakątka sali słynącej z jednej z najlepszych akustyk na kontynencie. Jedyne do czego można się doczepić to długość koncertu. 85 minut. Mistrzu, dlaczego tak krótko?
 • Warszawa - Warszawa Fort Bema Klub Progresja

  29.11.14

  Al Di Meola w Progresji Warszawa z Marian, 01.12.14
  Koncert wspaniały , Al z muzykami grał porywająco co pozwoliło rozgrzać siarczyście zimna sale Swoja droga to skandal,że organizator sprzedaje bilety po 200 zl za miejsce siedzące w zimnej, nie ogrzewanej sali. Zaprosić GWIAZDĘ do stodoły - SKANDAL
 • Warszawa - Klub Muzyczny Progresja

  29.11.14

  Prawdziwa muzyczna uczta z Gienek, 30.11.14
  To było prawdziwe święto dla wielbicieli muzyki i talentu Ala. Jego kontakt z pozostałymi kolegami z zespołu sprawiał wrażenie, że tak naprawdę połączeni są jednym układem krwionośnym. No może z małym wyjątkiem tego drugiego gitarzysty, który wystąpił w kilku kompozycjach. Niestety, próba towarzyszenia na gitarze komuś takiemu jak fast hand di Meola, musiała się tak skończyć. Skądinąd bardzo sympatyczny młody muzyk ten drugi. Największe wrażenie (poza Alem) wywarli na nas argentyński pianista i muzyk z Maroka, który grał na przeszkadzajkach. Całość muzyczną oceniamy bardzo, bardzo wysoko. Cudowny koncert. Jeśli chodzi o klub Progresja, gdzie odbywał się koncert, to przede wszystkim brawo za sprowadzenie artysty tej miary. Ponieważ klub jest młody, więc szczerze im kibicujemy i prosimy o więcej. Uwagi krytyczne poniżej.
 • WARSZAWA - Progresja Music Zone

  29.11.14

  Progresja klub: bardzo zimna sala!!!!! z mala17, 01.12.14
  Artysta był ok, ale przez zimną salę nie dało się mieć właściwej przyjemności z koncertu! Po przerwie połowa publiczności siedziała w zimowych kurtkach( odebrali je z szatni), żenująca jakość obsługi koncertu jak na sali jest może 14 może 16 stopni!!!!

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00