André Rieu 2014 - Bilety

André Rieu 2014 - Bilety

Po raz pierwszy w Polsce!

Więcej ...

Podsumowanie cen

Callcenter +48 22 591 83 83* Pon.-Pt.: 10:00 - 18:00
Kup bilety

UWAGA:
Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl

Dzieci do 6. roku życia mogą wejść na teren imprezy pod opieką dorosłych bez biletu (bez gwarancji miejsca siedzącego).

Osoby zainteresowane ofertą VIP na koncert w Gdańsku, prosimy o wysłanie maila na adres: vip@ergoarena.pl

WydarzenieMiastaData
ŁÓDŹ
Atlas Arena
Pt, 09.05.14
20:00
 
Bilety od 260,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne Bilety
GDAŃSK/SOPOT
ERGO Arena
So, 10.05.14
20:00
 
Bilety od 190,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne Bilety
1 - 2 z 2 Wydarzeń

Informacje na temat wydarzenia

André Rieu & His Johann Strauss Orchestra
Wystąpi w Polsce po raz pierwszy

Ciekawostki z trasy

André Rieu podróżuje z 50 członkami Orkiestry, dziesięcioma ogromnymi ciężarówkami przewożąc swój sprzęt, światło, dźwięk, piękne dekoracje i ogromny ekran LED. Jego koncert będzie trwać dłużej niż dwie i pół godziny, pełny wspaniałych walców, występów opery i operetki, musicali i muzyki tradycyjnej.

9 maja. 2014, 20,00 - Łódź, Atlas Arena
10 maja. 2014, 20,00 - Gdańsk, Ergo Arena

André Rieu: "Walc jest bardzo ważną częścią mojego życia. To ważny sposób wyrazić optymizm, mój humor przynoszony światu.Walc może być smutny i zarazem budujący, więc trzeba uznać jego pozytywną aspekt, jak również zobaczyć życie z obu stron. Waltz oddaje to. To bardzo interesujące, jak walc działa na odbiorców. Jesteś pośród mojej publczności. Dajesz mi siebie i walc złapie cię, chyba można powiedzieć: "Nie, ja nie chcę", to walc nie dotrze do Ciebie. "

Holenderski skrzypek, dyrygent i artysta, André Rieu sprzedał ponad 30 milionów albumów na całym świecie. Koronowany na "Króla Walca" przez media, Rieu wierzy, że każdy może cieszyć się muzyką klasyczną. Podążając śladami Johanna Straussa siebie, zachęca swoich widzów, aby wstać z siedzeń i tańczyć Walca razem z nim. Wraz ze swoją orkiestrą - składającą się z 50 członków - podróżuje wszystkich pięciu kontynentach. Każdego roku, ponad 700.000 fanów bierze udział w koncertach Andre Rieu , ustanawiając go za jednego z dziesięciu najlepszych touring artist na świecie. W 2008 roku został klasycznym artystą nr 1 w USA i zdobył ponad 100 płyt Platinum w Australii.

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter: