ANDREA BOCELLI KRAKÓW - Bilety

So, 11.11.17, 19:00 TAURON Arena Kraków
Stanisława Lema 7, 31-571 KRAKÓW

Więcej ...

 • Kiedy i gdzie?

 • Dla mnie i dla innych!

 • EVENTIM Społeczność

detailb.teaser.ticketPrice.p.orderTickets

Zamów bilety teraz!

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

Wybór najlepszych miejsc

Wybierz cenę - my wybierzemy najlepsze dostępne miejsca.

Zakup z planu sali
Samodzielnie szukaj miejsca
ANDREA BOCELLI, TAURON Arena Kraków, 11.11.17
Zamknij widok pełnoekranowy
KategoriaOpisCenaIlość 
1 Miejsce siedząceBilet Normalny
699,00 PLN
2 Miejsce siedząceBilet Normalny
599,00 PLN
3 Miejsce siedząceBilet Normalny
499,00 PLN
4 Miejsce siedząceBilet Normalny
 
Obecnie niedostępne
 
5 Miejsce siedząceBilet Normalny
 
Obecnie niedostępne
 
6 Miejsce siedząceBilet Normalny
 
Obecnie niedostępne
 
 • Informacje na temat wyboru miejsc.
 • Ceny biletów zawierają podatek VAT, do ceny biletu może zostać doliczona opłata serwisowa oraz opłata za dostawę.
 • Informacja: Eventim Sp. z o.o. nie jest organizatorem wydarzeń, na które sprzedaje bilety. Eventim Sp. z o.o. działa jako pośrednik w sprzedaży i jedynie sprzedaje bilety w imieniu organizatora.
 • Metody wysyłki dla tego wydarzenia:

  Wybrana metoda wysyłki jest niedostępna poniżej? Prosimy sprawdzić czy jest dostępna w koszyku.

 • List Polecony Priorytet
  Poczta Polska
 • Kurier DHL
  Przesyłka kurierska DHL
 • Ticketdirect
  Samodzielny wydruk biletu
 • List polecony priorytet międzynarodowy
  List polecony priorytet międzynarodowy
 • Kurier na terenie Europy
  Przesyłka kurierska na terenie Europy
 • Kurier poza Europą
  Przesyłka kurierska - świat
Witamy w
TAURON Arena Kraków
dowolnym wyborze miejsca
 
 

Informacje na temat wydarzenia

ANDREA BOCELLI

Andrea Bocelli posiada wyjątkowy dar jakim jest głos płynący bezpośrednio do serca. Śpiewa uniwersalnym językiem serca i duszy, ponad wszelkimi niezrozumiałymi językami słowa mówionego. Tak z pewnością odbierają jego głos miliony słuchaczy.

(…) To, na czym najbardziej mi zależy i co mam nadzieję osiągnąć, to specjalna więź ze słuchaczami. Chciałbym poruszyć ich tak samo jak mnie w dzieciństwie poruszyli moi ulubieni wykonawcy, którzy dotarli do mojego serca i dali mi natchnienie. Sprawili, że mogłem płakać i marzyć.- Andrea Bocelli

Sam Andrea Bocelli wolałby pewnie żeby o jego talencie mówiono w skromniejszych słowach, ale bezsprzecznie jest on naprawdę jedynym i wyjątkowym wykonawcą, który dociera do tak szerokiej publiczności, mimo że śpiewa w języku, którego większość nie rozumie. Ten wyjątkowy i niesamowicie komunikatywny głos sprawił, że Andrea Bocelli jest zjawiskiem we współczesnym świecie muzyki i że zrobił przytłaczającą karierę zarówno w świecie muzyki poważnej, jak i rozrywkowej. Jego osiągnięcia są nieporównywalne z żadnymi innymi, a jego wpływ na przemysł muzyczny ma siłę huraganu.

Bezprecedensowemu sukcesowi i swojej karierze jako artysty muzyki poważnej Andrea Bocelli zawdzięcza to, że podstawowy repertuar klasyczny znalazł się na szczycie międzynarodowych list przebojów muzyki rozrywkowej, czyli w tych sferach kultury popularnej gdzie go wcześniej w ogóle nie spotykano. Mimo że Bocelli sprawia, że opera wkracza w inny wymiar, to jego zamiarem nie jest wcale burzenie wszelkich granic. To rozgraniczenie między gatunkami jest bardzo ważne dla dobrego zrozumienia osiągnięć Bocelli`ego i jego miejsca w świecie muzyki. Dla Andrei „unowocześnienie” Pucciniego przez dodanie elektronicznego brzmienia funky, to czysta herezja, a sugestia, że można by przetłumaczyć tekst rockowego lub popowego utworu na włoski, dodać trochę smyczkowych aranżacji i zrobić z tego operę jest po prostu śmieszna. Niezależnie czy chodzi o repertuar klasyczny, czy rozrywkowy, Andrea podchodzi do tego z taką samą uczciwością i profesjonalizmem.

Już w listopadzie Andrea Bocelli zaprezentuje swoje najbardziej znane przeboje oraz wyjątkowy repertuar z płyty Cinema, która jest kolekcją najpiękniejszych tematów muzycznych z wielu kultowych już dziś filmów między innymi West Side Story, Ojciec Chrzestny czy Gladiator. Na scenie Artyście będą towarzyszyć orkiestra symfoniczna, chór oraz wyjątkowi goście.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

11 listopada 2017 – Kraków, Tauron Arena

 •  
  Andrea Bocelli
    4.8 Gwiazdy, od 25 FanReport
 • Kraków - Sanktuarium Św. Jana Pawła II

  27.05.16

  Koncert Il Grande Mistero z Ania, 03.09.17
  Magiczny koncert wielkiego artysty w wyjątkowym miejscu. Koncert różnił się bardzo od tych odbywających się na stadionach, czy w halach widowiskowych. Był kameralny i nastrojowy. Andrea Bocelli wykonywał utwory z płyty „Sacred Arias” z towarzyszeniem orkiestry, chóru i młodej skrzypaczki. Na zakończenie przepięknie zaśpiewał „The Prayer”. Nawiązał szczególną więź z publicznością przez nadzwyczajne emocje, które przekazał śpiewając. To był niezapomniany, wzruszający wieczór.
 • Gdańsk/Sopot - ERGO ARENA

  23.01.16

  Cinema Tour 2016 z Maciej, 29.05.17
  To mój drugi koncert Andrei i po raz kolejny jestem pod ogromnym wrażeniem jego występu. Koncert z okazji promocji najnowszej płyty Cinema został podzielony na dwie części. Bocelli nie odgrzewał jednak przysłowiowego kotleta, jednakże pokusił się o zaśpiewanie większości utworów z najnowszego krążka pomijając kilka swoich największych przebojów. Druga część poświęcona została klasycznym utworom operowym. Życzyłbym sobie i wszystkim widzom jak największej ilości wydarzeń tej rangi muzycznej w naszym kraju. Miejmy nadzieję, że Andrea wróci do Polski już wkrótce.
 • WARSZAWA - Stadion Legii

  26.06.16

  WSPANIAŁA IMPREZA z andrzej, 01.07.16
  Ogromne doznania, wzruszająco piękny i porywający głos, organizacja dobra. Z mało reklamy w mediach i mało kto wiedział o koncercie więc trochę pustych miejsc było... Bardzo bym chciał żeby też Andre Rieu wystąpił w Warszawie pod dachem, może na Stadionie Narodowym,/ bo na płycie Legii zostaliśmy pokropieni przez mżawkę/
 • WARSZAWA - Stadion Legii

  26.06.16

  Andrea Bocelli najlepszy z Inka, 01.07.16
  To był po prostu fantastyczny koncert! Andrea Bocelli po raz kolejny oczarował mnie swoim przepięknym, wzruszającym, pełnym emocji głosem i niesamowicie ciepłym uśmiechem. To artysta najwyższej klasy. Dyrygent, duet Carisma i inni artyści też byli cudowni. Pogoda próbowała pokrzyżować nam plany, ale na szczęście, poza niewielkim opóźnieniem, wszystko się udało.
 • WARSZAWA - Stadion Legii

  26.06.16

  wspaniala impreza z Bogna, 28.06.16
  Wspanialy artyata,ktory swym boskim glosem zniewala i wprowadza sluchacza na wyzszy pozion .Bylo cudownie,, nawet nienajleprza pogoda nie byla wstanie zepsuc nastroju.

O tym artyscie

Biografia artysty

Bocelli urodził się z wadą wzroku – jaskrą, w wieku dwunastu lat doznał wylewu krwi do mózgu, kiedy grał w piłkę nożną, w wyniku czego utracił wzrok. Ukończył studia prawnicze w Pizie. Do jego dyskografii należy trzynaście albumów studyjnych, w tym osiem kompletnych oper: Cyganeria, Tosca, Trubadur, Werter, Pajace, Rycerskość wieśniacza, Carmen, Ro...
Czytaj więcej

Podobni artyści

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Na to wydarzenia dostępny jest FanTicket.
FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z koncertu Twojego ulubionego artysty. Druk wysokiej jakości i niepowatarzalny projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00