HARRY POTTER in CONCERT - Bilety

JVS GROUP I SINFONIETTA CRACOVIA OGŁASZA HARRY POTTER I KAMIEŃ FILOZOFICZNY™ IN CONCERT. Po raz pierwszy w Polsce ...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Kup bilety

Film zostanie wyemitowany w wersji z napisami.
Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

WydarzenieMiastaData
HARRY POTTER in CONCERT - Kamień filozoficznyGDAŃSK/SOPOT
ERGO ARENA
N, 09.04.17
19:00
 
Bilety od 90,00 PLN
Bilety
Harry Potter i Kamień Filozoficzny in Concert - Pa...GDAŃSK/SOPOT
ERGO ARENA
N, 09.04.17
19:00
 
Bilety od 18,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
HARRY POTTER in CONCERT - Kamień filozoficznyKRAKÓW
TAURON Arena Kraków
Śr, 12.04.17
19:00
 
Bilety od 120,00 PLN
Bilety
Parking w TAURON Arenie Kraków: HARRY POTTER I KAM...KRAKÓW
TAURON Arena Kraków
Śr, 12.04.17
19:00
 
Bilety od 30,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
HARRY POTTER in CONCERT - Kamień filozoficznyWARSZAWA
Torwar
Pt, 07.04.17
19:00
 
Bilety od 120,00 PLN
Bilety
HARRY POTTER in CONCERT - Kamień filozoficznyWROCŁAW
Hala Stulecia
Wt, 11.04.17
19:00
 
Bilety od 90,00 PLN
Bilety
1 - 6 z 6

Informacje na temat wydarzenia

JVS GROUP I SINFONIETTA CRACOVIA OGŁASZA HARRY POTTER I KAMIEŃ FILOZOFICZNY™ IN CONCERT.

Po raz pierwszy w Polsce widzowie będą mieli okazję posłuchać pełnej ścieżki muzycznej w wykonaniu Sinfonietta Cracovia, do jednego z najbardziej lubianych filmów w historii. Widowiska odbędą się w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie.

7.04 – Warszawa - Hala Torwar
9.04 – Gdańsk – ERGO ARENA Gdańsk/Sopot
11.04 – Wrocław – Hala Stulecia
12.04 – Kraków – TAURON Arena Kraków
Koncerty są częścą światowego tournee, wcześniej zapowiedzianego przez firmy CineConcerts i Warner Bros Consumer Products.
Koncerty muzyki filmowej do cyklu filmów o Harry Potterze, które rozpoczęły się w czerwcu 2016 roku, to kolejna magiczna przygoda w czarodziejskim świecie J.K. Rowling.

Justin Freer, prezes CineConcerts oraz producent i dyrygent koncertów wyjaśnia: „Cykl filmów Harry Potter, jest jednym z tych zdarzających się raz w życiu zjawisk kulturalnych, które nadal zachwycają miliony fanów na całym świecie. Z wielką przyjemnością dajemy Wam okazję do usłyszenia po raz pierwszy nagrodzonej muzyki, granej na żywo przez orkiestrę symfoniczną i jednoczesnego oglądania na dużym ekranie ukochanego filmu. Będzie to niezapomniane przeżycie.”

Brady Beaubien z CineConcerts, producent koncertów dodał, że: „Harry Potter kojarzy się wszędzie z ekscytującymi przeżyciami i mamy nadzieję, że wykonując tę niesamowitą muzykę i równocześnie odtwarzając cały film, damy widzom możliwość powrotu do magicznego świata oraz do wielu wspaniałych przygód i bohaterów, którzy go zamieszkują.”

Firma, założona przez producenta i dyrygenta Justina Freera oraz producenta i scenarzystę Brady Beaubiena, zgromadziła na swoich koncertach na całym świecie miliony ludzi. Te koncerty są zupełnym nowum w sferze imprez na żywo i na nowo definiują przeżywanie wydarzeń artystycznych.

Do niedawnych i obecnych wydarzeń koncertowych tego typu, zaliczają się Gladiator, Ojciec Chrzestny, To Wspaniałe Życie, DreamWorks Animation In Concert, Star Trek: The Ultimate Voyage – koncert z okazji 50-lecia powstania opowieści i Śniadanie u Tiffany'ego. Justin Freer szybko stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych dyrygentów muzyki filmowej. Ma na swoim koncie długą listę symfonicznych projektów na żywo i projekcji filmowych. Występował z największymi światowymi orkiestrami, w tym Chicago Symphony Orchestra, London Philharmonic Orchestra, New York Philharmonic, Philadelphia Orchestra, Philharmonia Orchestra, San Francisco Symphony i Sydney Symphony Orchestra. CineConcerts należy do czołówki twórców imprez rozrywkowych na żywo – od pełnometrażowych seansów filmowych z orkiestrą na żywo, przez interaktywne imprezy sportowo-muzyczne, aż po oryginalne, trójwymiarowe programy świąteczne.

Sinfonietta Cracovia
Sinfonietta Cracovia to zespół z najwyższej półki, charakteryzujący się precyzją i elastycznością orkiestry kameralnej również w symfonicznym składzie. Sinfonietta współpracowała z plejadą najwybitniejszych artystów z całego świata, wśród których znaleźli się m.in. Krzysztof Penderecki, Antoni Wit, Jerzy Maksymiuk, Lorin Maazel, Valery Gergiev, Rudolf Buchbinder, Gidon Kremer, Maxim Vengerov, Rafael Payare, Gábor Boldoczki, Ilya Gringolts, Mischa Maisky, Xavier de Maistre, Tabea Zimmermann, Grigorij Żyslin, Richard Galliano i inni. Orkiestra zaangażowała się w wiele nowatorskich przedsięwzięć promujących muzykę nową ‒ i nie tylko, stopniowo wyrastając na jeden z najbardziej dynamicznych europejskich zespołów, szczególnie ceniony za mistrzowskie wykonania muzyki współczesnej. W ostatnich latach Orkiestra zintensyfikowała swoją działalność koncertową, znacznie zwiększając ilość występów poza granicami kraju. Zespół koncertował m.in. w Chinach, Holandii, Finlandii, Niemczech, Czechach i Wiedniu.

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Na niektóre z powyższych wydarzeń są dostępne FanTicket.
FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z koncertu Twojego ulubionego artysty. Druk wysokiej jakości i niepowatarzalny projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00