O wykonawcy

Eros Ramazzotti

Kurtyna w górę: Eros Ramazzotti na eventim.pl

Witamy na profilu Eros Ramazzotti na eventim.pl Profil Eros Ramazzotti dostarczy wiadomości, informacje o wydarzeniu i trasie, galerie foto i biografie.

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

 •  
  Eros Ramazzotti
    4.8 Gwiazdy, od 20 FanReport
 • Kraków - TAURON Arena Kraków

  29.09.15

  Wspaniały Eros! z Monika, 21.06.16
  Koncert zorganizowany z mniejszym rozmachem, niż Robbiego Williamsa, na którym byłam wcześniej. Niewiele informacji w mediach. Niestety też sala nie była w pełni wypełniona, co pozwoliło mi podejść prawie pod scenę. Efekty świetlne i obrazy i kurtyny robiły niesamowite wrażenie. Eros dał wspaniały popis swoich umiejętności, zabawiał publiczność nawiązywał kontakt, ale niestety odzew był marny. Tylko osoby spod sceny umiały się bawić i śpiewały. Natomiast cała reszta na sektorach miałam wrażenie, że przyszła za karę. Siedzieli jak kołki, zero kontaktu, odzewu gdy Eros do nich machał, było mi po prostu wstyd... Dobrze, że wspaniała zabawa z największymi przebojami Erosa wszystko rekompensowały!!
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  29.09.15

  rewelacja !!! z Michał, 06.10.15
  rewelacyjny po prostu koncert, profesjonalny na 150 , do tego niezbyt wygórowana cena szkoda tylko, że tak daleko
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  29.09.15

  Niezapomniany koncert z Kasia, 04.10.15
  Do tej pory nie byłam wielką fanką Ramazzottiego jednak wszystko zmieniło się po jego koncercie w Tauron Arenie w Krakowie! To był wspaniały koncert, piękna oprawa, wszystko przygotowane perfekcyjnie, a sam artysta był bardzo zaangażowany i dał z siebie wszystko. Serdecznie polecam!
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  29.09.15

  Cudowny Koncert! z Katrini, 03.10.15
  Spełniło się moje marzenie, jakim był wyjazd na koncert Erosa Ramazzottiego. Jestem fanką Ramazanowego już ok 20 lat, mając ok 10 lat usłyszałam Piosenkę Piu bella Cosa w radio i już od tego momentu jestem wierną Jego fanką. Przejechałam 500 km aby dotrzeć na to wydarzenie. Jak tylko zgasło światło, zaczęły brzmieć pierwsze dźwięki, po prostu radość mnie rozsadzała, krzyczałam w duchu Eros, Eros, Eros... i wyszedł a łzy radości same się polały. Śpiewał kawałki z najnowszej płyty, no i oczywiście największe swoje przeboje. Między utworami rozmawiał po polsku, dziękuje bardzo ładnie mu wyszło. Zachęcał do śpiewania, ale myślę że prawdziwi fani którzy byli obecni nie potrzebowali takiej zachęty. Na samym końcu zaśpiewał fuoco nel fuoco i utwór Piu bella cosa za który pokochał go świat i oczywiście Ja. na zakończenie pstryknął selfie w tle se swoimi fanami. Szkoda tylko że nie poświęcił chwilki na autografy, bardzo mi na tym zależało, skierowałam się na tyły stadionu, gdzie oprócz mnie czekało jeszcze 4 chłopaków jednak mój idol cisnął gaz i przejechał nie zatrzymując się, szkoda bardzo szkoda.
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  29.09.15

  Wspaniały koncert z Justi, 01.10.15
  Eros Ramazzotti - Kraków Arena. Koncert wspaniały, niesamowita atmosfera i boski Eros. Było fenomenalnie!!!

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00