Audiofeels - Bilety

Audiofeels - Bilety

AUDIOFEELS on The Rocks! Audiofeels wracają na scenę z zupełnie nowym, spektakularnym programem „On The Rocks!” Podczas widowiska przeżyjecie muzyczną podróż do legendarnego świata Rocka! Usłysz...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Podsumowanie cen

Kup bilety

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

WydarzenieMiastaData
Audiofeels - On the Rocks!POZNAŃ
Sala Ziemi MTP Poznań
Cz, 30.11.17
19:00
 
Bilety od 80,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
AudiofeelsWARSZAWA
LUCID CLUB
So, 03.02.18
21:00
 
Bilety od 40,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 2 z 2

Informacje na temat wydarzenia

AUDIOFEELS on The Rocks! Audiofeels wracają na scenę z zupełnie nowym, spektakularnym programem „On The Rocks!” Podczas widowiska przeżyjecie muzyczną podróż do legendarnego świata Rocka! Usłyszycie największe przeboje takich gwiazd jak Led Zeppelin, Queen, Guns’n’Roses, David Bowie czy U2. Nie zabraknie mocnego uderzenia ale i najpiękniejszych ballad. Wszystko jak zwykle doskonale przygotowane przez Audiofeels. Koncert będzie swoistym hołdem dla największych gwiazd muzyki. Zespołowi towarzyszyć będzie Orkiestra Symfoniczna Collegium F pod dyrekcją Maestro Marcina Sompolińskiego.

Jedno jest pewne. Jeśli myślisz że znasz Audiofeels…przygotuj się na wstrząs!
Tego zwyczajnie nie możesz przegapić!

W Poznaniu wystąpią:
• AUDIOFEELS
• Orkiestra Collegium F pd. Maestro Marcina Sompolińskiego
• Chór Akademicki UAM
• Kasia Wilk
• Niespodzianka ;)


Mamy zaszczyt również zaprosić Was 28 października na koncert Audiofeels w LUCID  CLUB  w Warszawie czyli wokaliści z perfekcją posługujący się jedynie swoim głosem tworzą brzmienia gitar, instrumentów smyczkowych, perkusji czy nowoczesnych instrumentów elektronicznych. Polski vocal play na najwyższym poziomie. Po koncercie zapraszamy na imprezę taneczną w klimatach „Non Stop Hits” - czyli zestaw sprawdzonych przebojów z ostatnich czterech dekad. Bawcie się z nami!

O tym artyscie

Biografia artysty

AudioFeels to grupa wykonująca muzykę w stylu vocal play. Jest to nowatorskie podejście do śpiewania, które polega na imitowaniu dźwięku instrumentów przez maksymalne wykorzystanie możliwości ludzkiego głosu. Zespół został założony w 2007 r. przez wychowanków Chóru Akademickiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Staranna edukacja, któr...
Czytaj więcej

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Na niektóre z powyższych wydarzeń są dostępne FanTicket.
FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z koncertu Twojego ulubionego artysty. Druk wysokiej jakości i niepowatarzalny projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00