Backspace - Bilety

Backspace - Bilety

Backspace to jedna z najbardziej oryginalnych grup na europejskiej scenie muzyki improwizowanej. Zespół powstał w 2013 roku. Muzycy z powodzeniem łączą brzmienia akustycznego akordeonu i elektry...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Podsumowanie cen

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
BackspaceWARSZAWA
Teatr Syrena
Pt, 24.11.17
19:00
 
Bilety od 55,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

Backspace to jedna z najbardziej oryginalnych grup na europejskiej scenie muzyki improwizowanej. Zespół powstał w 2013 roku. Muzycy z powodzeniem łączą brzmienia akustycznego akordeonu i elektrycznych skrzypiec z możliwościami współczesnej technologii.

Dialog, interakcja, improwizacja, live sampling oraz kreatywne wykorzystanie programów komputerowych (Ableton Live), efektów elektronicznych, a nawet przedmiotów codziennego użytku pozwoliły stworzyć unikalne brzmienie i niepowtarzalny język muzyczny. W twórczości grupy odnajdziemy inspiracje zarówno muzyką symfoniczną, minimalizmem, stylem „tintinnabuli”, poprzez nordic new jazz, aż po ambient, electro i house.

„Integracja instrumentów z elektroniką pozwala nam tworzyć takie dźwięki, które byłyby niemożliwe do uzyskania na instrumentach akustycznych – daje nam ogromną paletę barw, za pomocą której możemy wyrażać emocje, budować atmosferę i przestrzenie, otwierać drzwi do nowych – nieznanych dotąd rejonów muzyki. Oddajemy się improwizacji. Tworzymy muzykę „tu i teraz”, dzięki czemu każdy nasz koncert przybiera formę niezwykłego widowiska."

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00