BALET TRIADYCZNY - Bilety

BALET TRIADYCZNY - Bilety

20 i 21.10. 2017 r. Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cricoteka, Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz Dom Norymberski mają przyjemność zaprosić na wyjątkowe wydarzenie - dwa spekta...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Podsumowanie cen

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
BALET TRIADYCZNYKRAKÓW
ICE Kraków Congress Centre
Pt, 20.10.17
20:00
 
Obecnie niedostępne
Info
BALET TRIADYCZNYKRAKÓW
ICE Kraków Congress Centre
So, 21.10.17
19:00
 
Obecnie niedostępne
Info
1 - 2 z 2

Informacje na temat wydarzenia

20 i 21.10. 2017 r. Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cricoteka, Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz Dom Norymberski mają przyjemność zaprosić na wyjątkowe wydarzenie - dwa spektakle BALETU TRIADYCZNEGO - współczesną wersję arcydzieła Oskara Schlemmera.

W Roku Awangardy, polska publiczność będzie miała niezwykłą szansę zobaczyć jedną z najważniejszych inscenizacji teatralnych w historii sztuki. To niezwykłe wizualne wydarzenie, uczta i gratka dla wielbicieli Bauhaus’u tańca, teatru i sztuk performatywnych. Zrekonstruowany w przekształconej wersji choreograficznej Gerharda Bohnera Balet triadyczny został przygotowany w 2014 r. w Monachium przez Bayerisches Staatsballett we współpracy z Akademie der Künste w Berlinie. Fenomenalna przebudowa choreografii baletu oraz wybitne rekonstrukcje kostiumów baletowych do spektaklu doprowadziły do powstania jednego z najwybitniejszych przedsięwzięć sztuki baletowej ostatnich dekad.

Ten wyjątkowy, nowoczesny, obchodzący się bez akcji i klasycznej narracji spektakl, pokazywany był na całym świecie. Za każdym razem cieszy się stuprocentową frekwencją widowni, niezależnie od szerokości geograficznej.

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00