Merry Christless - Bilety

Merry Christless - Bilety

New Aeon Musick oraz Knock Out Productions prezentują Merry Christless! Wydarzenie odbędzie 15 grudnia w warszawskiej Progresji i przybierze formę mini-festiwalu.Grudniowy koncert Nergal zapowia...

Więcej ...

Podsumowanie cen

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
Merry Christless : Behemoth + gościeWARSZAWA
Progresja
Pt, 15.12.17
17:45
 
Obecnie niedostępne
Info
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

New Aeon Musick oraz Knock Out Productions prezentują Merry Christless! Wydarzenie odbędzie 15 grudnia w warszawskiej Progresji i przybierze formę mini-festiwalu.

Grudniowy koncert Nergal zapowiada następująco: „To jeden z dwóch koncertów jakie zagramy w Polsce w 2017. Po nim nastąpi dłuższa przerwa związana z pracą nad nowym albumem. Behemoth będzie gospodarzem imprezy o nazwie “Merry Christless”. Towarzyszyć nam będą wyjątkowi goście, których będziemy sukcesywnie ogłaszać w kolejnych postach… Zapraszamy do celebrowania z nami końcówki 2017 w absolutnie wyjątkowych okolicznościach!”
 •  
  Behemoth
    5 Gwiazdy, od 4 FanReport
 • Warszawa - Progresja

  08.10.16

  Rzeczpospolita Niewierna - Warszawa, Progresja z Jachu, 09.10.16
  Niesamowity koncert, bardzo sprawnie zorganizowany, za co wielkie brawa! Wpuszczanie ludzi do klubu przebiegało bardzo sprawnie, ochrona skutecznie zapobiegała powstaniu incydentów. Batushka, Bolzer i Behemoth totalnie zniszczyły ludzi - takiego show już dawno nie uświadczyłem. Zdecydowanie zasłużone 5 gwiazdek!
 • WARSZAWA - Progresja Music Zone

  08.10.16

  Wspaniały występ! z FROZEN, 09.10.16
  Behemoth jest bez wątpienia doskonałym polskim zespołem eksportowym - jakość na najwyższym światowym poziomie!
 • WARSZAWA - Progresja Music Zone

  08.10.16

  świetny koncert! z barteg, 09.10.16
  Było wszystko - pirotechnika, mgła, wybuchy pary, czarne konfetti, kadzidła, hostię i przede wszystkim świetny koncert. Niestety od początku były problemy z nagłośnieniem szczególnie wokali i gitary więc slabo było słychać pod sceną. Poza tym bomba. O batiuszce i BLZ nie ma co pisać bo straszne nudy.

O tym artyscie

Biografia artysty

Polska grupa muzyczna, powstała w październiku 1991[3] roku w Gdańsku, występująca do 1992 roku pod nazwą Baphomet. Na początku prezentowała styl muzyczny zaliczany do black metalu, później, od 1994 roku, zbliżony do pagan metalu, szeroko wykorzystując w nagraniach gitarę akustyczną. Następnie zespół zaczął wykonywać muzykę z rodzaju death metalu, ...
Czytaj więcej

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00