Podsumowanie

Iron Maiden

Kurtyna w górę: Iron Maiden na eventim.pl

Witamy na profilu Iron Maiden na eventim.pl Profil Iron Maiden dostarczy wiadomości, informacje o wydarzeniu i trasie, galerie foto i biografie.


Ticket alert - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na ticket alert eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

 •  
  Iron Maiden
    4.4 Gwiazdy, od 84 Raporty fanów
 • POZNAŃ - INEA Stadion

  24.06.14

  Trybuny = zło! :-) z Adrian, 10.07.14
  Zarówno Iron Maiden jak i zespoły towarzyszące dali niezłe show, ale... z trybun znajdujących się najbliżej sceny było widać zaledwie 1/4 widowiska na scenie...
 • POZNAŃ - INEA Stadion

  24.06.14

  Maiden rulez! z Bart, 01.07.14
  Ghost trochę śmieszny, no ale brzmienie mieli całkiem całkiem... Slayer szkoda, że jako support, bo dokładnie tak zagrali (krótko i bez większego show), do tego nagłośnienie jakieś dziwne u nich było, nie było czuć tej siły w ich kawałkach... Ale Maiden... rekompensuje wszystko :] jak zawsze z resztą - Warto nawet było iść dla nich samych... Genialny, rewelacyjny koncert ponad 2h! Jak to ujął Dickinson - będzie niezapomniany :]
 • POZNAŃ - INEA Stadion

  24.06.14

  SUPER IMPREZA!!! z Joanna, 30.06.14
  Koncert życia. Iron Maiden jak zawsze cudowni. Kto nie był niech żałuje! Mam zastrzeżenia do organizatorów za sposób sprawdzania biletów. Powinny być skanowane a zostały obdarte i uszkodzone. A przecież dla większości to świetna pamiątka. Powinna być także wyznaczona strefa pogo. Dałam za bilet 299 PLN a zostałam brutalnie zepchnięta z extra miejsca. Golden mogłoby być podzielone na droższe (tuż przy scenie) i tańsze miejsca.
 • Poznań - Poznań INEA Stadion

  24.06.14

  Iron Maiden Poznań 2014 r. z Darek, 29.06.14
  Na koncert jechałem z dużą nadzieją, ale i odrobiną obawy. Po ubiegłorocznym koncercie Maiden w Atlas Arena w Łodzi, gdzie akustycy skopali skądinąd świetny występ (słabo słyszalny Bruce, a i o czytelnych i selektywnych gitarach marzyć można tylko było) miałem nadzieję na zdecydowanie lepszy muzycznie występ. Już światełko nadziei zaczęło pojawiać się w czasie występu grup zaproszonych jako suport, a dalej było już tylko lepiej. Nareszcie było słyszalne to co być powinno. Tak jak muzycy obiecywali setlista była nawiązaniem do starszych utworów, a niektóre z nich miały być wykonane po raz ostatni. Kondycja Brucea i spółki wytrzymała trudy koncertu, a wspólne śpiewanie w sposób znaczący nadwyrężyło struny głosowe obecnych na stadionie fanów. Radość, powrót do lat młodości i chwytające za gardło wzruszenie przy The Trooper, Aces High czy Revelations. Już wprowadzenie jako intro świetnego kawałka UFO Doctor Doctor , a potem Moonchild zapoczątkowało wspólne klaskanie i oczekiwanie na wyjście na scenę Maiden. Świetny koncert, oby nie ostatni pobyt Maiden w naszym kraju. Jedyny mały minus organizacyjny za palenie papierosów, zupełny brak reakcji ze strony organizatorów czy też ochrony.
 • POZNAŃ - INEA Stadion

  24.06.14

  Cudowne przeżycie! z Arek, 29.06.14
  Fajny koncert, Iron Maiden naprawdę dali czadu, świetne efekty. Doskonała widoczność - nawet z trubyn. Nie żałuję, że byłem!

Kontynuuj przeglądanie