O wykonawcy

Iron Maiden

Kurtyna w górę: Iron Maiden na eventim.pl

Witamy na profilu Iron Maiden na eventim.pl Profil Iron Maiden dostarczy wiadomości, informacje o wydarzeniu i trasie, galerie foto i biografie.

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

 •  
  Iron Maiden
    4.4 Gwiazdy, od 91 FanReport
 • Wrocław - Stadion Wrocław

  03.07.16

  Jak zawsze waspaniali! z Up the Irons!, 07.07.16
  Koncert niesamowity, choć jak na Ironów to już normalne. Panowie w świetnej formie, setlista może nie idealna, ale wszystkie utwory wykonane bez zarzutu, z oszałamiającą scenografią. Absolutnie nie przyczepiłabym się do dźwięku, wiele osób twierdzi, że nie było słychać Brucea, może to zależy od sektoru, pod sceną było idealnie. Organizacja zawaliła, ale koncert o wiele lepszy niż w Poznaniu. Warto było czekać te 2 lata. Supporty jak to supporty, nie jest im łatwo. The Raven Age nie zachwycają, ale widać, że się starali, mają potencjał. Anthrax ostro przegiął z podsycaniem entuzjazmu u publiki, już przy pierwszym utworze poszło pogo w całym goldenie, ale trzeba się cieszyć, że nie zaproszono Slayera ;-)
 • Wrocław - Stadion Miejski

  03.07.16

  Miłe zaskoczenie z Paweł, 04.07.16
  Trzy porządne zespoły za jednym razem i to jest właśnie to! Na początek Raven Age z bardzo dobrym wokalistą, potem genialnie thrashową mocą walnął Anthrax, który momentalnie rozruszał publikę, no i w końcu oczekiwany Iron Maiden, czyli heavymetalowe widowisko w najlepszym stylu. Jedynie dźwiękowiec dał ciała. Nie rozumiem, dlaczego tym kolesiom od dźwięku nagminnie wydaje się, że jak nafaszerują stadion decybelami, to będzie fajnie. Wcale fajnie wtedy nie jest, bo robi się łomot, a szczególnie w bocznych sektorach. Stadion jest trudny do nagłośnienia, więc nie ma sensu walić z głośników ile fabryka dała. Organizacja koncertu była bez zarzutu. Warto było jechać 350 km :)
 • Wrocław - Stadion

  03.07.16

  Scream For Me Wroclaw ! z Sph, 04.07.16
  Koncert był świetny ! bardzo dobra organizacja imprezy, w miarę sprawnie przeprowadzona organizacja ruchu przez policję, można tylko zarzucić słabe udźwiękowienie podczas imprezy, (może to wina zamkniętego obiektu) miejmy nadzieje ze za te 2-3 lata znowu się pojawią czy to na Bemowie czy to we Wrocławiu, warto pojechać !
 • POZNAŃ - INEA Stadion

  24.06.14

  Maiden!!! z Monika, 27.08.14
  Koncert super. Iron Maiden w świetnej formie jak zawsze. Slayer i Ghost też nieźle. Świetna atmosfera. Duży plus za efekty wizualne. Oby było więcej takich koncertów. Mam nadzieje że Ironi pojawią się w naszym kraju również w przyszłym roku. Pozdrowienia dla fanów IM.
 • POZNAŃ - INEA Stadion

  24.06.14

  Wspaniałe widowisko z Bieggan, 10.08.14
  Mój pierwszy koncert i jestem mile zaskoczona. Mimo iż płyty nie widać było wszystkiego koncert niesamowity!! Już czekam na ich następny koncert i mam nadzieję że następne show będzie jeszcze lepsze.

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00