Podsumowanie

Iron Maiden

Kurtyna w górę: Iron Maiden na eventim.pl

Witamy na profilu Iron Maiden na eventim.pl Profil Iron Maiden dostarczy wiadomości, informacje o wydarzeniu i trasie, galerie foto i biografie.


Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

 •  
  Iron Maiden
    4.4 Gwiazdy, od 88 Raporty fanów
 • POZNAŃ - INEA Stadion

  24.06.14

  Maiden!!! z Monika, 27.08.14
  Koncert super. Iron Maiden w świetnej formie jak zawsze. Slayer i Ghost też nieźle. Świetna atmosfera. Duży plus za efekty wizualne. Oby było więcej takich koncertów. Mam nadzieje że Ironi pojawią się w naszym kraju również w przyszłym roku. Pozdrowienia dla fanów IM.
 • POZNAŃ - INEA Stadion

  24.06.14

  Wspaniałe widowisko z Bieggan, 10.08.14
  Mój pierwszy koncert i jestem mile zaskoczona. Mimo iż płyty nie widać było wszystkiego koncert niesamowity!! Już czekam na ich następny koncert i mam nadzieję że następne show będzie jeszcze lepsze.
 • POZNAŃ - INEA Stadion

  24.06.14

  Iron Maiden Poznań z \m/, 27.07.14
  Mój pierwszy koncert i jestem pozytywnie zaskoczony. Organizacja na najwyższym poziomie. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń. Stewardzi bardzo uprzejmi i pomocni. Zero utrudnień i 100 skupienia na muzyce.
 • POZNAŃ - INEA Stadion

  24.06.14

  Trybuny = zło! :-) z Adrian, 10.07.14
  Zarówno Iron Maiden jak i zespoły towarzyszące dali niezłe show, ale... z trybun znajdujących się najbliżej sceny było widać zaledwie 1/4 widowiska na scenie...
 • POZNAŃ - INEA Stadion

  24.06.14

  Iron Maiden z Michał, 09.07.14
  Koncert Iron Maiden był jedną wielką kakofonią dźwięków, pomimo że znam ich na pamięć nie byłem w stanie rozpoznać większości piosenek, nagłośnienie tragiczne, muzycy chyba się w ogóle nie słyszeli! Gdyby nie Slayer, którego słychać było trochę lepiej koncert oceniłbym na 1 gwiazdkę. Jestem strasznie zawiedziony występem Iron-ów :( Nigdy więcej...

Kontynuuj przeglądanie