Overview

John Mayall

Curtain up: John Mayall at eventim.pl

Welcome to the profile for John Mayall at eventim.pl. The profile for John Mayall will provide news, performance and tour announcements, photo galleries and biographies.

Ticket alarm - never miss an event!

Register for the eventim.pl ticket alarm, and you will be informed by e-mail as soon as there are new dates for your favourite stars and events.

 •  
  John Mayall
    4.5 stars, from 2 Fan reports
 • Zabrze - DMiT

  2/19/14

  Niepokonany Mayall by Iwona, 2/20/14
  John Mayall na koncercie w Zabrzu udowodnił, że jest bluesmanem wszech czasów. Przed koncertem podpisywał płyty, na koncercie grał na pięciu instrumentach, znakomicie śpiewał, po koncercie podpisywał płyty... Ponadosiemdziesięcioletni młodzieniec! Przypomnieliśmy sobie kilkadziesiąt lat wzruszeń, jakim towarzyszyła jego muzyka.
 • Wrocław - Sala Audytoryjna WCK

  10/30/15

  Spotkanie z Legendą by ULO, 11/9/15
  Niemal 82-letni John Mayall wystąpił wraz ze znakomitymi muzykami w typowym - bluesowym repertuarze. Koncert wypadł znakomicie. Wrażenie robi zwłaszcza kondycja Mayalla, który na jednym oddechu potrafi śpiewać i grać na harmonijce. Mimo, że szczyt formy w grze na gitarze i klawiszach Muzyk ma już za sobą, to cały zespół brzmiał świetnie. Dodatkowo spotkanie z Legendą face to face po koncercie i możliwość krótkiej rozmowy zostawia piękne wspomnienia.

Continue browsing

Callcenter
+48 22 591 83 83

Monday - Friday: 10:00 - 18:00 hrs


Eventim Outlet ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warsaw

Monday - Friday: 10:00 - 19:00 hrs