Overview

Orange Warsaw Festival

Curtain up: Orange Warsaw Festival at eventim.pl

The biggest music festival in Poland will be held on June 13-15 at the National Stadium. For the very first time the festival will be a 3-day event with 2 regular stages. Fans will have an opportunity to see a number of greatest artists and spend time in a full-time festival atmosphere. And all of that in the middle of Warsaw.

The list of artists who performed at Orange Warsaw Festival in recent years include: Beyoncé, Linkin Park, The Prodigy, The Offspring, Moby, Jamiroquai, Ms. Lauren Hill, Cypress Hill, Nelly Furtado, Skunk Anansie, Basement Jaxx i Fatboy Slim.

www.orangewarsawfestival.pl

www.facebook.com/orangewarsawfestival
Orange Warsaw Festival

Orange Warsaw Festival

6/12/15 - 6/14/15

Orange Warsaw Festival 2015 will take place from June 12th-14th, 2015 at Sluzewiec Horse Racing Track
More about this eventTicket alarm - never miss an event!

Register for the eventim.pl ticket alarm, and you will be informed by e-mail as soon as there are new dates for your favourite stars and events.

 •  
  Orange Warsaw Festival
    3.7 stars, from 51 Fan reports
 • Warszawa - Stadion Narodowy

  6/14/14

  Genialna Florence, świetni The Wombats :D by Celty, 7/13/14
  Wspaniała atmosfera i ludzie. Nie dało się ani chwilę nudzić :D The Wombats byli naprawdę nieźli, a Florence jak zawsze niesamowita, dała z siebie wszystko :D Świetna impreza i dobra organizacja :D Szczerze polecam OWF :D
 • Warszawa - Stadion Narodowy

  6/13/14

  Pierwszy dzień festiwalu by Magda, 6/29/14
  Pomimo paskudnych niespodzianek ze strony pogody, koncerty odbyły się i to w świetnej formie. Samo granie było bez zarzutów. Po walkach, przejściach i wyścigach, z przyjemnością muszę się pochwalić, że udało nam się dotrzeć pod samą scenę i widoczność mieliśmy wspaniałą. Chociaż French Films nie znał nikt, to sam zespół bawił się świetnie, nawet chyba lepiej od publiczności. Nie szkodzi, byli słodcy. Pixies za to, byli wprost wyśmienici. Praktycznie zero kontaktu z publicznością, ale było to do przebaczenia ze względu na na prawdę dobre, klimatyczne granie. Co do Queens of the Stone Age, nie mam żadnych zastrzeżeń. Przyjechałam właśnie na ten zespół i odjęło mi mowę. Mogę tylko się poskarżyć, że za krótko grali, ale oprócz tego - wow. Dbałość o szczegóły w każdym calu. Świetny występ, na pewno będę chciała to powtórzyć. Dojdźmy teraz do rzeczy, które mi nie odpowiadały, a jest ich parę. Zespół kończący imprezę w ten dzień zawiódł mnie całkowicie. Kings of Leon zagrali same najbardziej oklepane kawałki, a przy tym wyglądało jakby w ogóle się nie bawili. Brak zaangażowania nadrabiali efektami świetlnymi i wymyślnymi pokazami na telebimach. Zbuntowane dziewczynki z gimnazjum bawiły się dość dobrze, z tego co widziałam, i niech im będzie, ale ja mocno się zawiodłam. Liczyłam na najlepszy koncert na koniec. No cóż... Organizacja imprezy była wprost fatalna. Nie mogliśmy się rozeznać w którą iść stronę, ochroniarze i organizatorzy byli nieprzyjemni, niesympatyczni i nie wykazywali chęci pomocy. Z resztą wyglądało to tak, jakby sami nie wiedzieli co dokładnie się dzieje. Budki z jedzeniem dopiero zaczynały się otwierać po jakiejś godzinie po naszym wejściu na teren festiwalu, a większość osób do tego czasu umierała z głodu. Stragany z piciem były nieoznakowane i trudne do znalezienia. Ponowne wejście na płytę długie i uciążliwe. Po kupieniu picia w stoisku na trybunach, trzeba było wyjść na zewnątrz, okrążyć stadion i wejść tunelem dołem, zamiast po prostu schodami na trybunach, tak jak nas wypuszczali. Jako stały bywalec imprez muzycznych i festiwalów, muszę z przykrością stwierdzić, że ten był chyba najgorszy na jakim byłam. Atmosfera była średnia, ludzie jacyś spięci, no i ta organizacja całkowicie do kitu. Całość wyglądała, jakby ktoś nie mógł się zdecydować czy zrobić koncert, czy festiwal i nie wyszło mu żadne. Na szczęście Queensi swoim czadowym graniem zrównoważyli te niepowodzenia.
 • Warszawa - Stadion Narodowy

  6/13/14

  piątek - zawód by Eve, 6/24/14
  wielu artystów odmówiło występu przez to przesunął się lineup. Inni artyści nie występowali o danej godzinie, tylko wcześniej, niestety nie było żadnej informacji dla uczestników festiwalu o tych zmianach przez to spóźniłam się na koncert Kings of Leon - a głównie na ich koncert przybyłam. minusem była też płatność jedynie kartą Maestro poza tym w porządku
 • Warszawa - Stadion Narodowy + błonia

  6/13/14

  Opener Piątek 13,06,14 by Michał, 6/23/14
  Pogoda pokrzyżowała plany organizatorom i spowodowała odwołąnie pierwszych trzech koncertów na scenie warszawskiej, a szkoda. Koncerty na scenie Orange, bardzo udane jeśli chodzi chodzi o wykonawców, jednak efekt studni przeszkadzał w odbiorze muzyki. Najbardziej przeszkadzał podczas koncertu Queens of Stone Age, najmniej przy Kings of Leon, ale i we wszystkich przypadkach był widoczny. Myślę, że jeśli chodzi o mnie to ostatni koncert na stadionie na który się wybrałem.
 • Warszawa - Stadion Narodowy

  6/13/14

  Doskonałe koncerty, których słychać nie było. by Marek, 6/22/14
  bilet na I dzień, trybuna D20. Zacznę od poważnych minusów: - organizacyjnie poniżej krytyki (osoby z kamizelkami INFORMACJA ani osoby w kasach nie potrafiły wskazać mi drogi do punktu wymiany biletów) - wspomniana wyżej konieczność wymiany biletów i spacer wokół stadionu w deszczu - osoby posiadające bilety na płytę, przemieszczające się nieustannie przez trybuny, zasłaniając widok osobom siedzącym, bo przecież trzeba sobie zrobić selfie na fejsa - kiedy minąłem pierwsze bramki nie zostałem skierowany do punktu, gdzie wydawano opaski, wszedłem na stadion z nietkniętym biletem - w zasadzie mogłem wyjść i oddać/sprzedać komuś bilet - środki bezpieczeństwa - wszedłem z metalową łyżką, a nie można było wnieść butelki z wodą - wiadomo, że chodziło jedynie o kasę :) - akustyka i nagłośnienie - o ile organizator i realizatorzy dźwięku nic nie mogli zrobić ze stadionowym pogłosem, o tyle zdecydowanie za dużo basu na przodach było na scenie zewnętrznej Teraz pozytywy: + zdecydowanie artyści i ich koncerty - szkoda, że tak mało było słychać, ale nawet to co docierało do słuchacza dawało obraz pełnego zaangażowania wykonawców (szczególe ukłony w stronę Queens of The Stone Age i Snoop Dogga) + oprawa wizualna + parking BlaBlaCar

Continue browsing

Callcenter
+48 22 591 83 83

Monday - Friday: 10:00 - 18:00 hrs


Eventim Outlet ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warsaw

Monday - Friday: 10:00 - 19:00 hrs

Saturday 10:00 - 15:00 hrs