Overview

Orange Warsaw Festival

Curtain up: Orange Warsaw Festival at eventim.pl

The biggest music festival in Poland will be held on June 13-15 at the National Stadium. For the very first time the festival will be a 3-day event with 2 regular stages. Fans will have an opportunity to see a number of greatest artists and spend time in a full-time festival atmosphere. And all of that in the middle of Warsaw.

The list of artists who performed at Orange Warsaw Festival in recent years include: Beyoncé, Linkin Park, The Prodigy, The Offspring, Moby, Jamiroquai, Ms. Lauren Hill, Cypress Hill, Nelly Furtado, Skunk Anansie, Basement Jaxx i Fatboy Slim.

www.orangewarsawfestival.pl

www.facebook.com/orangewarsawfestival
Orange Warsaw Festival

Orange Warsaw Festival

6/12/15 - 6/14/15

Orange Warsaw Festival 2015 will take place from June 12th-14th, 2015 at Sluzewiec Horse Racing Track
More about this eventTicket alarm - never miss an event!

Register for the eventim.pl ticket alarm, and you will be informed by e-mail as soon as there are new dates for your favourite stars and events.

 •  
  Orange Warsaw Festival
    3.9 stars, from 47 Fan reports
 • Warszawa - Stadion Narodowy

  6/14/14

  Genialna Florence, świetni The Wombats :D by Celty, 7/13/14
  Wspaniała atmosfera i ludzie. Nie dało się ani chwilę nudzić :D The Wombats byli naprawdę nieźli, a Florence jak zawsze niesamowita, dała z siebie wszystko :D Świetna impreza i dobra organizacja :D Szczerze polecam OWF :D
 • Warszawa - Stadion Narodowy

  6/14/14

  Koncert Flo by Kalina, 6/20/14
  Za koncert 10/10, zaśpiewała jak zwykle nieziemsko, w miejscu gdzie mieliśmy miejsca nagłośnienie spoko, chociaż czasem słabo było słychać wokal. Jeśli chodzi o organizację to średnio, fajne koncerty zupełnie niepotrzebnie nakładały się na siebie, a dojście z jednej sceny na drugą zajmowało zdecydowanie zbyt dużo czasu, gdybym miała karnet na 3 dni to zdecydowanie nie byłabym zadowolona z takiego obrotu spraw, na szczęście zależało mi głównie na koncercie Flo.
 • Warszawa - Stadion Narodowy

  6/13/14

  Najlepsze chwile ! by Agaaaa, 6/19/14
  Byłam na 1 i 3 dniu OWF. Moi ulubieńcy to Kings of Leon i Kasabian, którzy byli po prostu niesamowici !!! Kings of Leon dlatego, że byli ostatni tego dnia na Orange Stage zrobili nam niespodziankę i po skończeniu koncertu (rzucali kostkami do gitar, pożegnali się itp.), gdy piszczeliśmy, klaskaliśmy i zaczęliśmy wołać Kings of Leon !! po 10 minutach powrócili ! :D Atmosfera była niesamowita, zagrali jeszcze bardziej znane kawałki, wszyscy śpiewali, ogólnie BOMBA :) Na koniec pierwszego dnia świetna impreza z Martinem Garrixem - efekty, atmosfera i muza świetna ! Trzeci dzień - Miles Kane - bardzo fajny koncert, potem the 1975 w sumie przeczekałam, bo chciałam zająć jakieś dobre miejsce na Kasabian. Udało się - środek, jakieś 4 rzędy od sceny, niestety... tuż przed wejściem grupy ludzie zaczęli się niemiłosiernie przepychać tak, że nie można było ustać a co dopiero oddychać ;p Jestem wysoką osobą, a mimo to cały koncert spędziłam stojąc/skacząc na palcach. Zostałam wypchnięta jakieś 50 czy więcej metrów do tyłu i pod boczną barierkę... Rozumiem,że ludzie nie będą stali w miejscu ale to nie było pogo gdzie miażdżenie czy wpadanie na innych jest wporzo. To był wielki minus i nawet gdy grupa weszła to byłam mega wkurzona, na szczęście entuzjazm, pozytywna energia, hity i otwarcie na publiczność Kasabian wszystko wynagrodziły, nawet poczwórnie ! :D Limp Bizkit również wymiatał, ach co tam się działo ^^ Na koniec David Guetta i wielka IMPREZA - efekty po prostu czadowe, a sam David otwarty na ludzi - po prostu niesamowity :) BARDZO POLECAM TAKIE WYDARZENIA, SZCZEGÓLNIE DLA ATMOSFERY ORAZ OCZYWIŚCIE ABY ZOBACZYĆ SWOICH IDOLI :
 • Warszawa - Stadion Narodowy

  6/14/14

  Genialny festiwal dobrej muzyki by Marta, 6/16/14
  Wspaniałe gwiazdy, porywająca muzyka, magiczny koncert Florence and The Machine :* Akustyka mogła być lepsza, ale drugi dzień festiwalu wymiatał :D
 • Warszawa - Stadion Narodowy

  6/14/14

  Świetny wieczór by Borys, 6/15/14
  Świetny wieczór z The Kooks i niesamowitą Florence. Tego po prostu nie można było przegapić, pozycja obowiązkowa.

Continue browsing

Callcenter
+48 22 591 83 83

Monday - Friday: 10:00 - 18:00 hrs


Eventim Outlet ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warsaw

Monday - Friday: 10:00 - 19:00 hrs

Saturday 10:00 - 15:00 hrs