O wykonawcy

Diverse NIGHT of the JUMPs

Kurtyna w górę: Diverse NIGHT of the JUMPs na eventim.pl

Tysięcy kibiców, którzy przez lata obecności show w Polsce mieli okazję w nim uczestniczyć, nie trzeba przekonywać, że Diverse NIGHT of the JUMPs to ogromna dawka niesamowitych wrażeń i tricków na najwyższym, światowym poziomie. Do tego możliwość spotkania się podczas Pit Party „oko w oko”, czy zrobienia zdjęcia z zawodnikami, sprawia, że jest to wydarzenie wyjątkowe. Wirtuozi lotów na motocyklach powalczą o punkty do klasyfikacji generalnej Mistrzostw Świata oraz będą próbowali pobić rekord świata w skoku wzwyż.

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

O tym artyscie

Biografia artysty

Tysięcy kibiców, którzy przez lata obecności show w Polsce mieli okazję w nim uczestniczyć, nie trzeba przekonywać, że Diverse NIGHT of the JUMPs to ogromna dawka niesamowitych wrażeń i tricków na najwyższym, światowym poziomie. Do tego możliwość spotkania się podczas Pit Party „oko w oko”, czy zrobienia zdjęcia z zawodnikami, sprawia, że jest to ...
Czytaj więcej

 •  
  Diverse NIGHT of the JUMPs
    4.7 Gwiazdy, od 58 FanReport
 • Kraków - ICE Kraków Congress Centre

  25.03.17

  Super Impreza!!! z Anna, 28.04.17
  Akrobacje na motorach i rowerach BMX były naprawdę świetne, robiły wrażenie i bardzo podobały się mi, mojej córeczce i mężowi. Takie wydarzenie to naprawdę fajny sposób na spędzenie wolnego czasu. Jeśli kiedyś ponownie zorganizują taki pokaz w moim mieście to napewno znów się wybierzemy. Bardzo dobrze zorganizowane i polecam:)
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  25.03.17

  Diverse - Night of the Jumps 2017 - Kraków z Krystian, 28.03.17
  Impreza warta obejrzenia przez każdego fana fmx ale nie tylko, każdy skok trzyma w napięciu co dalej się wydarzy a potem czekamy na następny i następny trick :)
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  25.03.17

  Najlepsza impreza motocyklowa w Polsce! z Ania, 27.03.17
  Byłam już trzeci raz na Diverse Night of the Jumps i za każdym razem jestem pod ogromnym wrażeniem! Za równo zawodnicy, którzy prezentują co roku coraz wyższe umiejętności jak i organizacja są na najwyższym poziomie. Za każdym razem organizatorzy zapewniają publiczności dodatkowe atrakcje (nowe konkurencje lub pokazy) a zawodnicy dostarczają widzom adrenaliny poprzez zapierające dech w piersiach skoki :) Już nie mogę doczekać się kolejnej edycji Diverse Night of the Jumps :)

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00