Capital of Rock - Bilety

RockloudLive i Biuro Wrocław 2016 z przyjemnością informują, że kolejnym potwierdzonym artystą tegorocznego festiw...

Więcej ...

 • Kiedy i gdzie?

 • Dla mnie i dla innych!

 • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Kup bilety

Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję go. Regulamin można podejrzeć tutaj. Oświadczenie dla osób niepełnoletnich można pobrać tutaj .
Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl

WydarzenieMiastaData
Capital of RockWROCŁAW
Stadion Wrocław
So, 19.08.17
14:00
 
Bilety od 169,00 PLN
Bilety
Capital of Rock - VIPWROCŁAW
Stadion Wrocław
So, 19.08.17
14:01
 
Bilety od 799,00 PLN
Bilety
1 - 2 z 2

Informacje na temat wydarzenia

RockloudLive i Biuro Wrocław 2016 z przyjemnością informują, że kolejnym potwierdzonym artystą tegorocznego festiwalu Capital Of Rock we Wrocławiu jest zespół Breaking Benjamin. Będzie to długo wyczekiwany pierwszy polski koncert twórców rockowego hitu „The Diary of Jane”.

Ta amerykańska grupa już od samego debiutu zawładnęła sercami fanów rockowego grania. Wielki sukces w Stanach - zarówno sprzedażowy, jak i medialny - znalazł swoje odzwierciedlenie również w Europie. Polscy fani także pokochali zespół, a ostatnia płyta „Dark Before Dawn”, oprócz zachwytu publiczności, zdobyła również duże uznanie dziennikarzy muzycznych. O wielkiej popularności grupy świadczy też fakt, że utwór „Never Again” jest aktualnie nr 1 na rockowej liście przebojów magazynu Billboard.

Breaking Benjamin to zwierzę koncertowe. Ta mieszanka alternatywnych odmian hard rockowego grania z niezwykłym wokalem Benjamina Burnley’a, którego głos balansuje między czystymi melodyjnymi harmoniami, a wściekłym growlem, zapewnia wyśmienite doznania koncertowe. Breaking Benjamin rzadko koncertują poza Stanami Zjednoczonymi, ich pierwsza wizyta w Polsce będzie więc także jedną z unikalnych okazji dla europejskich fanów, żeby usłyszeć zespół na żywo.

Dotychczas potwierdzeni artyści Capital of Rock 2017 to The Prodigy, Wolfmother oraz RavenEye.

Kolejni artyści zostaną ogłoszeni wkrótce.

Bilety już w sprzedaży!
 •  
  Capital of Rock
    4.8 Gwiazdy, od 74 FanReport
 • Wrocław - Stadion Wrocław

  27.08.16

  Mega!! z Kala, 13.04.17
  Jak tylko zobaczyłam, że na Capital of Rock zagra Rammstein, wiedziałam że będzie gorący i intensywny koncert. Mimo tego wyszłam ze stadionu obijając kolanami o opadniętą szczękę :P Tego co się działo, nie da się opisać słowami! Głos Tilla i fenomenalna, ciężka muzyka, a do tego petardy, wybuchy i miotacze ognia. Na Americe nie wiedziałam gdzie patrzeć, tyle się działo! Interakcja muzyków między sobą! Widowisko, które nie ma sobie równych!
 • WARSZAWA - Filharmonia Narodowa

  05.04.17

  Wielkie wydarzenie z Grażyna, 06.04.17
  I ten koncert na tegorocznym Festiwalu Beethovenowskim był wspaniałym przeżyciem i pozostawił na zawsze wspomnienia
 • Wrocław - Stadion W

  27.08.16

  R + na + ! z ANNAU, 30.09.16
  Pojechałam na Rammstein , ale nieźle rozgrzałam się podczas supportu . Panowie jak zawsze dali popisowy koncert . Śmiem twierdzić, że tych sześciu Niemców podniosło perwersję i obsceniczność do rangi sztuki . Pirotechnika na najwyższym poziomie . Świetnie , że przypomnieli stare kawałki . Czekam na płytę . Już najwyższy czas !

O tym artyscie

Biografia artysty

Organizatorzy Capital Of Rock we Wrocławiu zapowiadają kolejną edycję festiwalu w 2017 roku, na Stadionie Wrocław. Zeszłoroczna edycja okazała się wielkim sukcesem. Koncerty Rammstein, Limp Bizkit czy Gojiry do dzisiaj pozostawiły niezapomniane wrażenia, a wydarzenie zyskało fanów, którzy już czekają na Capital Of Rock anno domini 2017. Już wkrótce...
Czytaj więcej

Podobni artyści

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Na powyższe wydarzenia dostępny jest FanTicket.
FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z koncertu Twojego ulubionego artysty. Druk wysokiej jakości i niepowatarzalny projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00