O wykonawcy

Kazimiernikejszyn

Kurtyna w górę: Kazimiernikejszyn na eventim.pl

Wyobraź sobie żywiołowe koncerty, czysta petarda, żadnego zamulania, grane przez muzyków, którzy nade wszystko cenią zabawę i kontakt z publiką. Dodaj pełen chill nad rzeką, w lesie i Kazimierskich wąwozach, z hamakami, leżakami, „domkami” na drzewach i masażami w kilku technikach. Do tego freakowe aktywności jak balonowa piłka nożna,rajd rowerowy 250 metrowym tunelem z lampą czołówką, landkiting, konkurencje sprawnościowe, bieg wąwozami i inne przygody. I mnóstwo ciekawych ludzi. Wyobrażasz sobie? To tylko bardzo skrócony opis Kazimiernikejszyn.

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

O tym artyscie

Biografia artysty

Wyobraź sobie żywiołowe koncerty, czysta petarda, żadnego zamulania, grane przez muzyków, którzy nade wszystko cenią zabawę i kontakt z publiką. Dodaj pełen chill nad rzeką, w lesie i Kazimierskich wąwozach, z hamakami, leżakami, „domkami” na drzewach i masażami w kilku technikach. Do tego freakowe aktywności jak balonowa piłka nożna,rajd rowerowy ...
Czytaj więcej

 •  
  Kazimiernikejszyn
    4.7 Gwiazdy, od 6 FanReport
 • Kazimierz Dolny - kamieniłomy

  08.07.17

  Kazimierzowska Petarda !!! z zbigol, 10.07.17
  to co się dzieje przez kilka dni w Kazimierzu to śmiało można nazwać podróżą na inną planetę..planetę gdzie wszyscy są naładowani pozytywną energią, są uśmiechnięci i życzliwi...i to pączkuje i zaraża :) sety muzyczne dobrane idealnie..wszyscy artyści miałem wrażenie, od początku prześcigali się, kto w większym stopniu zawładnie publicznością..wszystkim się udawało !! porywał Bednarek..Hey z totalnie skromną Kasią...LUC i Łaki Łan dostarczyli takiej dawki tłustych bitów, że tym spod sceny wypadały plomby i pękały serca..CZAD !!!!!
 • Kazimierz Dolny - Kazimierz Dolny

  09.07.15

  Najlepsza impreza! z Dorota, 13.07.15
  Nie ma lepszej imprezy, wszystko totalnie bez spinki, mega chillout :) Super muza, super atrakcje, nawet brak słońca nie przeszkadza w super zabawie.
 • Kazimierz Dolny - Kazimierz Dolny - Kamieniołomy

  11.07.14

  2014 - impreza PETARDA!!! z Elutka, 01.06.15
  Wspaniałe przeżycie, woodstockowy klimat, ludzie wyluzowani i przyjaźnie nastawieni do życia. Świetna muzyka i rewelacyjne zaplecze gastronomiczne :) W 2015 też jadę :)
 • Kazimierz Dolny - Kamieniołomy w Kazimierz Dolny

  11.07.14

  Myślałem, że takich ludzi już niema :) z Piter, 14.07.14
  Coś niesamowitego, nie powtarzalny klimat. Koncerty wspaniałe, ale pierwszy raz miałem sytuację, że mógłbym nie oglądać koncertów tylko patrzeć na tych wspaniałych ludzi na publiczności. Naładowałem baterie na cały rok :) Mega pozytywne wibracje :) SAFANDUŁĄ NIE BĘDĘ :)
 • Kazimierz - kamieniołomy

  08.07.16

  Git impreza z Aga, 10.07.16
  Koncerty Organka i Łąki Łan rewelacja! Prowadzący zabawni. Byłam tylko na tych dwóch, specjalnie na nich przyjechałam, więc tylko o nich mogę się wypowiadać. Organek dał czadu a chłopcy z ŁŁ - jak zwykle, czadowa imprezka!

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00