O wykonawcy

Kurtyna w górę: FISZ EMADE na eventim.pl

Witamy na profilu FISZ EMADE na eventim.pl Profil FISZ EMADE dostarczy wiadomości, informacje o wydarzeniu i trasie, galerie foto i biografie.
Fisz Emade Tworzywo

Fisz Emade Tworzywo

09.11.17 - 11.11.17

Przez lata duet braci Waglewskich przyzwyczaił fanów do muzycznych eksperymentów, mieszając ze sobą różne style, s...
Więcej o wydarzeniu

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

O tym artyscie

Biografia artysty

Fisz Emade w ciągu ostatnich 15 lat wydali 10 płyt utrzymanych w bardzo różnorodnej stylistyce. Jako pierwsi na takim poziomie wprowadzili w polskim hip-hopie miękkie brzmienia i miękkie teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starają się jednak by wszystkie ich produkcje ...
Czytaj więcej

 •  
  FISZ EMADE
    5 Gwiazdy, od 4 FanReport
 • ŁÓDŹ - Klub Wytwórnia

  09.12.16

  bosko! z mimi, 10.12.16
  Dawno nie doznałam tak fantastycznych wrażeń artystycznych. To było genialne. Muzyka, teksty utworów, atmosfera były zachwycające.
 • Warszawa - Klub Palladium

  02.12.16

  Nie zapomnę tego do końca życia z Magda, 03.12.16
  Nie przypuszczałam, że będę zaszczycona doświadczeniem takiego doznania artystycznego. Fisz Emade Tworzywo to więcej niż kolektyw muzyczny. To coś, co każdy szanujący się sympatyk muzyki szczególnej powinien usłyszeć na żywo. Ekspresja i sposób wokalu Fisza nieporównywalny w stosunku do innych obecnych wielu wspaniałych artystów. Cały zespół może być dumny. Jestem przekonana, że ciężka praca połączona z prawdziwą pasją artystów wykonujących będzie z przyjemnością Odbierana przez słuchaczy przez najbliższe dekady. Zaskoczeniem było wykonanie paru starych numerów sprzed ponad 14 lat, co sprawiło że publika, która niezmiennie od powstania Tworzywa mogła cofnąć się w czasie do swojej młodości, co było wzruszające, albowiem o to wlasnie chodzi aby artysta poruszał emocje widza w tak genialny sposób.
 • Wrocław - Stadion Miejski

  24.11.16

  Rewelacyjnie zagrany koncert! z s-zofija, 26.11.16
  Rewelacyjnie zagrany koncert, Panowie w doskonałej formie!!podano nam w cudnych aranżacjach zarówno zamierzchłe nieco:) jak i te zupełnie gorące utwory!!Brawo, brawo!najlepszy ze wszystkich koncertów Fisza, jakie widziałam we Wrocławiu! w niestety mało klimatycznym miejscu..organizacyjnie ok!
 • Toruń - Lizard King (Klub Lizard King)

  06.11.16

  Fisz z Magda, 07.11.16
  Bardzo klimatyczny koncert w jednym z toruńskich klubów. Fisz prawdziwy artysta. Profesjonalizm, klasa i dwie godziny wspaniałej muzyki.

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00