O wykonawcy

Artur Andrus

Kurtyna w górę: Artur Andrus na eventim.pl

Witamy na profilu Artur Andrus na eventim.pl Profil Artur Andrus dostarczy wiadomości, informacje o wydarzeniu i trasie, galerie foto i biografie.

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

 •  
  Artur Andrus
    4.8 Gwiazdy, od 5 FanReport
 • Wrocław - Sala Koncertowa Radia Wrocław

  14.01.17

  Wspaniały recital! z Adam Izydorczyk, 17.01.17
  Na recitalu byłem z całą Rodzinką (Żona + 2 Dzieci + ja). Artur Andrus, nie po raz pierwszy nas zachwycił. Po raz pierwszy w takiej formie, bo do tej pory żyliśmy słuchaniem płyt Pana Artura lub oglądaniem Jego występów w telewizji. To co najpiękniejsze w występie (bo wszystkim dużo można by pisać): - ciągła interakcja z publicznością, - mnóstwo wspaniałych gagów sytuacyjnych, - wiersze / wierszyki sypane z rękawa, - humor na najwyższym poziomie... Wspaniałym dopełnieniem recitalu przez cały czas jego trwania był udział 4 wspaniałych multiinstrumentalistów! BRAWO! Dzieci już mi zapowiedziały, że nie mam prawa odpuścić następnego występu Artura Andrusa. Bardzo dziękuję. Kończąc - zachęcam Wszystkich gorąco do słuchania Artura na żywo :)
 • Lublin - Centrum Konferencyjne Uniwersytetu Przyrodniczego

  24.04.15

  Polecam z całego serca! z Anna, 27.04.15
  Artur Andrus robi super robotę na scenie, dwie godziny inteligentnego, czasem czarnego ;-) humoru. Piosenki z nowej płyty - szał! Idźcie, oglądajcie i głoście dalej, że warto... :-)
 • Olsztyn - Auditorium Maximum

  14.11.14

  wspaniała impreza! Pan Artur był świetny! z Syl, 17.11.14
  Artur Andrus był świetny, rozbawił nas do łez, należy się Mu złoty medal za tekst, za humor, za satyrę, za śpiew i taniec (poniosło Go :), dodatkowo (jako gratis) wystąpiła Pani Ewa Cichocka (pełna temperamentu i humoru wokalistka z zespołu Czerwony Tulipan), jestem zadowolona, szczerze polecam na przyszłość, bo warto!
 • Wrocław - Centrum Sztuki IMPART

  12.10.14

  Duża dawka humoru na najwyzszym poziomie z Magdalena, 15.10.14
  Panowie Andrus i Poniedzielski to artyści z klasą. Program bardzo dobrze przygotowany (w części znany już z wcześniejszych występów). Publiczność dziękowała oklaskami na stojąco. Cyniczne Córy Curychu to hit nad hitami!
 • Warszawa - Teatr ROMA

  17.03.14

  Rewelacyjny występ! z Piotr, 18.03.14
  Andrus w najlepszej formie! Klasa. Żart na poziomie, uśmiałem się do łez na jego recitalu. Jedyne co, to ten teatr Roma... Stare, niewygodne krzesła, na prawdę w XXI wieku można oczekiwać wygodniejszych siedzeń. Dodam, że mam 195 cm wzrostu i nie mogłem normalnie siedzieć. Żenujące. Ale na szczęście występ Andrusa zrekompensował niewygody.

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00