O wykonawcy

Kurtyna w górę: Koncert Muzyki Filmowej na eventim.pl

Witamy na profilu Koncert Muzyki Filmowej na eventim.pl Profil Koncert Muzyki Filmowej dostarczy wiadomości, informacje o wydarzeniu i trasie, galerie foto i biografie.

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

 •  
  Koncert Muzyki Filmowej
    4.8 Gwiazdy, od 26 FanReport
 • Opole - Amfiteatr Opole

  24.07.17

  świetny koncert z Zofia, 26.07.17
  Rewelacyjny koncert z udziałem gwiazd. Purple rain w wykonaniu Janusza Radka - rewelacja. Wspaniały występ Łukasza Zagrobelnego. Szkoda, że wystąpił tylko raz solo a raz w duecie z Justyną Steczkowską. Świetni też byli tancerze z Tańca z gwiazdami. Trzy godziny niezapomnianych wrażeń.
 • Poznan - Międzynarodowe Targi Poznańskie, Hala Nr. 7

  04.03.17

  Swietny koncert z Lukasz, 05.03.17
  Piekna muzyka filmowa Hansa Zimmera w swietnym wykonaniu. Mimo problemow z organizacja koncertu w hali Arena, udalo sie przeniesc koncert do hali targow. Hala nieprzystosowana do takiego typu koncertow, ale jednak wrazenia byly duze.
 • Warszawa - Torwar

  12.02.17

  Cudowne wrażenia artystyczne (i tylko art)! z Margo, 13.02.17
  Koncert godny polecenia! Cudowne wrażenia artystyczne mocno nadszarpnięte stroną organizacyjną. Sprzedawane bilety powinny uwzględniać możliwość obejrzenia wydarzenia (right-side-stage i podziwianie ekipy technicznej nie jest najprzyjemniejszym doznaniem). Pełen podziw dla artystów - klasa! W kwestiach choreografii nie mogę się wypowiedzieć, bo nie widziałam sceny (!)
 • Zielona Góra - Hala widowiskowo-sportowa

  05.12.16

  Absolutnie fantastycznie :) z Joanna, 05.12.16
  Fantastyczny, wyjątkowy, niesamowity koncert i jak zawsze świetna organizacja :) Piękna oprawa choreograficzna, stroje, dobór repertuaru również świetny. Wokaliści i orkiestra Tomka Szymusia - mistrzostwo!! Gorąco polecam.
 • Wrocław - Hala Stulecia

  06.11.16

  WOW! z Zbyszek, 18.11.16
  To było coś niezwykłego! Muzyka Johna Williamsa nic nie muszę więcej dodawać. Niezapomniane doświadczenie :)

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00