Iron Warriors Team 2 - Bilety

Druga gala IWT – 10 czerwca 2017. IRON WARRIORS TEAM (IWT) to nowa organizacja, której celem jest propagowanie dru...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
Iron Warriors Team 2POZNAŃ
Arena Poznań
So, 10.06.17
21:00
 
Bilety od 59,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

Druga gala IWT – 10 czerwca 2017.

IRON WARRIORS TEAM (IWT) to nowa organizacja, której celem jest propagowanie drużynowych turniejów mieszanych sztuk walki. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w sportach walki w Polsce i na świecie, w którym zawodnicy walczą drużynowo.

IRON WARRIORS TEAM chce pokazać piękno sportu drużynowego w mieszanych sztukach walk. W zawodach mogą wziąć udział zespoły 5 osobowe, w których 4 zawodników stanowi skład podstawowy, kolejna osoba jest rezerwowa.

ZASADY TURNIEJU
Pojedynki turniejowe organizowane przez IWT odbywają się w 2 grupach po 4 zespoły, w systemie każdy z każdym. Czas jednego pojedynku to maksymalnie 6 minut (nie ma przerw i jest tylko 1 runda). Zawodnicy walczą 2-óch na 2-óch. W sytuacji gdy jeden z zawodników nie jest w stanie kontynuować pojedynku lub go poddaje w jego miejsce wchodzi kolejny zawodnik rezerwowy. Pojedynek kończy się gdy wszyscy zawodnicy jednej z drużyn zostaną pokonani lub gdy minie czas (6 minut). W przypadku gdy pojedynek po 6 minutach zostaje nierozstrzygnięty o zwycięstwie decyduje liczba niepokonanych zawodników.

Za każdy pojedynek zespoły otrzymują odpowiednio punkty: 3 pkt. za zwycięstwo lub 1 pkt. za remis. W przypadku porażki nie ma punktów. O zwycięstwie grupy decyduje największa liczba zdobytych punktów. W finale o 3 miejsce walczą zespoły z 2-gich miejsc w grupach, o 1 miejsce zespoły z 1-ych miejsc w grupach.

W finale, po regulaminowych 6 minutach otwierana jest klatka i rozpoczyna się walka wszystkich pozostałych zawodników, którzy nie brali jeszcze udziału w tym pojedynku.

W przypadku zespołów o takiej samej liczbie punktów po fazie grupowej, o tym który zespół zajmuje wyższe miejsce decyduje bezpośredni pojedynek. W przypadku gdy pojedynek był remisowy o zwycięstwie decyduje pojedynek zawodników rezerwowych.

Pełne zasady i regulamin turnieju dostępny na: http://iwtmma.pl/przepisy/

ZAŁOŻENIA
W zawodach może wziąć udział każdy kto ukończył 21 rok życia, posiada aktualne badania lekarskie wykonane przez lekarza sportowego, ubezpieczenie NNW.

Do turnieju zgłosiły się kluby z całej Polski. W walce na marcowej gali zawodnicy będą reprezentowali kluby z następujących miast: Poznań, Zabrze, Lębork, Grudziądz, Tychy, Wałbrzych,

MIEJSCE
Druga edycja turnieju drużynowych sztuk walki IWT będzie miała miejsce w Poznaniu, w hali widowiskowo – sportowej ARENA, która pomieści aż 5 tysięcy osób.

ATRAKCJE
Całą galę poprowadzą Rafał Dąbrowski i Filip Sadowski. Poza drużynowymi sztukami walk organizatorzy zapowiadają również inne atrakcje wieczoru. Na scenie będzie można zobaczyć znanych i lubianych raperów - Peję, Kaczora i Śliwę. Zaś o oprawę muzyczną całego przedsięwzięcia zadba DJ Gregory. Na gali nie zabraknie też gwiazd TV i showbiznesu.

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00