SINFONIETKA: OBRAZKI Z WYSTAWY PIASKIEM - Bilety

SINFONIETKA: OBRAZKI Z WYSTAWY PIASKIEM - Bilety

„Obrazki z wystawy” piaskiem malowane: Sinfonietka na Wielkanocnym Festiwalu Ludwiga van Beethovena   Sinfonietta Cracovia przygotowała nie lada gratkę dla najmłodszych krakowskich s...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Podsumowanie cen

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
SINFONIETKA: OBRAZKI Z WYSTAWY PIASKIEM MALOWANEKRAKÓW
Filharmonia im. K. Szymanowskiego
Wt, 28.03.17
17:00
 
Bilety od 15,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

„Obrazki z wystawy” piaskiem malowane: Sinfonietka na Wielkanocnym Festiwalu Ludwiga van Beethovena

 

Sinfonietta Cracovia przygotowała nie lada gratkę dla najmłodszych krakowskich słuchaczy: już 28 marca cykl „Sinfonietka” powróci na deski Filharmonii im. K. Szymanowskiego w formie niezwykłego, multimedialnego widowiska — i pod auspicjami jednego z najbardziej prestiżowych polskich festiwali muzyki klasycznej.

Sinfonietta Cracovia przygotowała dla swoich słuchaczy wydarzenie szczególne: koncertowi, w którego repertuarze znajdzie się wybór z uwielbianych, kultowych „Obrazków z wystawy” Modesta Musorgskiego, towarzyszyć będzie niebanalna, multimedialna oprawa: pokaz „piaskowych animacji”. Sand animation, rozsławiona w kraju i za granicą za sprawą licznych talent shows praktyka artystyczna, starszym słuchaczom może przywodzić na myśl wspominane dziś z nostalgią, piaskowe kreacje, które często gościły niegdyś w telewizyjnych odbiornikach. Dzisiejsze piaskowe animacje to zapierający dech w piersiach pokaz umiejętności artysty organizowany na żywo przy wykorzystaniu najnowszych zdobyczy techniki: zsynchronizowanych z muzyką projekcji video i efektów świetlnych, a widowiska muzyczne z wykorzystaniem sand animation gromadzą w salach koncertowych Europy — takich jak wiedeńska Staadthalle — dziesiątki tysięcy słuchaczy. Koncert stanowić będzie część tegorocznej, 21. edycji znakomitego Wielkanocnego Festiwalu Ludwiga van Beethovena: prestiżowego wydarzenia muzycznego organizowanego przez Elżbietę Penderecką. 29 marca, sala koncertowa Filharmonii Krakowskiej — serdecznie zapraszamy!

 

WYKONAWCY:

Paulina Zięblińska — piaskowe animacje live

Danuta Augustyn — prowadzenie

SINFONIETTA CRACOVIA

 

PROGRAM:

Modest Musorgski — „Obrazki z wystawy” [wybór]

 

28 III | godz. 17.00

Sala koncertowa Filharmonii im. K. Szymanowskiego

Kraków, ul. Zwierzyniecka 1

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00