Koncert "Queen Tribute - Bilety

Koncert

THE SHOW MUST GO ON. THE SHOW WILL GO ON. QUEEN TRIBUTE. Nieśmiertelne przeboje grupy Queen w wykonaniu gwiazd musicalu "Rapsodia z Demonem" z warszawskiego Teatru Rampa. One Vision,Who wants to...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Podsumowanie cen

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
W tej chwili brak jest dostępnych wydarzeń.

Porada: Aby zobaczyć imprezy niedostępne, prosimy kliknąć tu.

Informacje na temat wydarzenia

THE SHOW MUST GO ON.

THE SHOW WILL GO ON.

QUEEN TRIBUTE.

Nieśmiertelne przeboje grupy Queen w wykonaniu gwiazd musicalu "Rapsodia z Demonem" z warszawskiego Teatru Rampa. One Vision,Who wants to live forever, Don't stop me now, Another one bites the dust, I want it all czy We will rock you - to zaledwie początek długiej listy niezapomnianych utworów, które usłyszycie podczas trasy koncertowej. Występują Kuba Molęda, Sebastian Machalski, Maciej Pawlak i Jakub Wocial w towarzystwie czołowych polskich muzyków – Michała Sitarskiego, Pawła Grudniaka, Michała Polubca, AdamaKrama i Jana Stokłosy (kierownictwo muzyczne). Musical „Rapsodia z Demonem” to największy przebój Teatru Rampaw ostatnich latach.

Ponadczasowe, genialne utwory Freddiego Mercury’ego w mistrzowskich aranżacjach Jana Stokłosy zabrzmiały na tej scenie już ponad 80 razy. Teraz chcemy, by usłyszeli je wielbiciele Queen w całej Polsce. Fani "Rapsodii...” nie wyjdą z koncertu zawiedzeni - usłyszycie niewykorzystane w spektaklu hity i zupełnie nowe, stworzone specjalnie do tego koncertu aranżacje.Światowy poziom i mnóstwo emocji - to gwarantuje marka Broadway w Polsce.

Zapraszamy!

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00