Fight Exclusive Night 17 - Bilety

FEN17 - 12 maja 2017 - Gdynia Arena Znakomici wojownicy, emocjonujące walki, spektakularne widowisko! Już 12 ...

Więcej ...

 • Kiedy i gdzie?

 • Dla mnie i dla innych!

 • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
Fight Exclusive Night 17GDYNIA
Gdynia Arena
Pt, 12.05.17
18:30
 
Bilety od 50,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

FEN17 - 12 maja 2017 - Gdynia Arena

Znakomici wojownicy, emocjonujące walki, spektakularne widowisko! Już 12 maja federacja Fight Exclusive Night powróci do Trójmiasta, by zorganizować kolejną zawodową galę sportów walki. Kup bilet w wyjątkowej niskiej cenie już teraz i z trybun Gdynia Arena kibicuj czołówce polskich i zagranicznych fighterów MMA i K-1!
Gala FEN 17 w Gdynia Arena będzie świetną okazją do zobaczenia w akcji najlepszych zawodników organizacji FEN, wśród których nie zabraknie wielu wysoko notowanych reprezentantów pomorskich klubów. W klatkoringu pojawią się tego wieczora m.in. najlepszy piórkowy polskiego MMA Kamil „Bomba” Łebkowski, mistrz świata K-1 Global Radosław Paczuski oraz niepokonany od ponad dwóch lat Michał „The Hammer” Oleksiejczuk oraz jeden z najpotężniejszych polskich zawodników MMA wagi ciężkiej Michał Wlazło. Wśród bohaterów gali będą również trzykrotny srebrny medalista kickbokserskiego Pucharu Świata Jarosław Daschke oraz jeden z najgroźniejszych zawodników MMA młodego pokolenia Jacek „Łamator” Kreft. Nazwiska kolejnych gwiazd FEN 17 federacja będzie ogłaszać już wkrótce na oficjalnej stronie FEN ( www.fen-mma.com) oraz fanpage’u FEN ( www.fb.com/FightExclusiveNight ), ale już dziś wiadomo, że fight card będzie wyjątkowo mocny, gwarantujące wielkie sportowe emocje i fantastyczne show!

 •  
  FEN
    5 Gwiazdy, od 2 FanReport
 • Warszawa - Torwar

  11.03.17

  Dużo wrażeń z AleksandraR, 13.03.17
  Bardzo dobrze zorganizowana impreza, zupełnie inaczej jest zobaczyć to na żywo. Jestem kobietą, która nie ma zielonego pojęcia o sztukach walki (moim tłumaczem był mój partner) natomiast bardzo mi się widowisko podobało. Jeśli chcesz zorganizować podobny wyjazd facetowi, jak najbardziej polecam, gwarantuje że też będziesz się dobrze bawić.
 • Wrocław - Hala Orbita

  07.11.15

  Mega gala FEN ! z Krzysztof, 03.12.15
  Bylismy na dwóch poprzednich edycjach ! Naprawde warto gorąco polecam ! Mieszanka MMA i Kickboxingu daje niesamowity efekt

O tym artyscie

Biografia artysty

Fight Exclusive Night to dynamicznie rozwijająca się federacja, od 2013 roku organizująca w dużych miastach Polski gale walk na zasadach MMA i K-1 – sportów walki, których popularność rośnie w błyskawicznym tempie. Imprezy pod szyldem FEN to przygotowywane z dużym rozmachem, spektakularne widowiska sportowe dla tysięcy kibiców na trybunach i milion...
Czytaj więcej

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00