Horses in the Sky - Bilety

Horses in the Sky - Bilety

Prezentacja spektaklu "Horses in the sky" jest wspólnym przedsięwzięciem Lubelskiego Teatru Tańca i Centrum Spotkania Kultur zorganizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca obchodzonego na c...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Podsumowanie cen

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
Horses in the Sky - Kibbutz Contemporary Dance Com...LUBLIN
Centrum Spotkania Kultur
So, 29.04.17
19:00
 
Bilety od 80,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

Prezentacja spektaklu "Horses in the sky" jest wspólnym przedsięwzięciem Lubelskiego Teatru Tańca i Centrum Spotkania Kultur zorganizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca obchodzonego na całym świecie od 1982 roku.

Zaproszenie jednego z najsłynniejszych teatrów tańca w roku jubileuszu 700-lecia naszego miasta jest znakomitą okazją do podkreślenia ogromnego znaczenia sztuki tańca dla Lublina i jego mieszkańców, a także potencjału organizacyjnego lubelskich organizatorów wydarzenia. Ponadto kwietniowa wizyta Kibbutz Contemporary Dance Company w Lublinie będzie pierwszą i jedyną prezentacją spektaklu "Horses in the sky" w Polsce.

Kibbutz Contemporary Dance Company (KCDC) jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kompanii tanecznych na świecie. Twórczość jej dyrektora artystycznego, Rami Be'era i jego wyjątkowy styl choreograficzny stały się znakiem rozpoznawczym kompanii zarówno w Izraelu, jak i na całym świecie. Dzięki niezwykłym umiejętnościom technicznym eklektycznego składu tancerzy oraz ich dynamicznej wrażliwości, KCDC oddaje charakter izraelskiego tańca w jego najlepszym wydaniu i występuje regularnie na najbardziej uznanych scenach oraz festiwalach.

KCDC został założony w 1973 roku przez Yehudit Arnon, która stworzyła International Dance Village, instytucję funkcjonującą do dziś jako ośrodek tańca pod wodzą Rami Be'era i zarządem KCDC. Położony jest on w pięknym i unikatowym miejscu, jakim jest Kibbutz Ga'aton w północnej części Izraela. Jest to serce i dom kompanii, w której skład wchodzi ponad 60 tancerzy o izraelskim i międzynarodowym pochodzeniu.

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00