O wykonawcy

Al Bano

Kurtyna w górę: Al Bano na eventim.pl

Witamy na profilu Al Bano na eventim.pl Profil Al Bano dostarczy wiadomości, informacje o wydarzeniu i trasie, galerie foto i biografie.

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

 •  
  Al Bano
    4.9 Gwiazdy, od 18 FanReport
 • kraków - TAURON Arena Kraków

  15.05.16

  TAKI DZIEŃ SIĘ ZDARZA RAZ !!! z jacek, 29.05.16
  KONCERT AL BANO I ROMINY- CUDO !!! TRZEBA PRZEŻYĆ SAMEMU !! SŁOWA TEGO NIE OPISZĄ !! EVENTIM O.K !! NIESTETY ORGANIZATOR PO PRAWEJ STRONIE SCENY UMIEŚCIŁ JAKIŚ PARAWAN - KOLUMNE I PANA Z KAMERĄ - KILKANAŚCIE OSÓB Z SEKTORA PRZY SAMEJ SCENIE Z DOLNYCH MIEJSC MUSIAŁO SZUKAĆ MIEJSC NA CHYBIŁ TRAFIŁ !!! JA PRZESIEDZIAŁEM CAŁY KONCERT NA SCHODACH !!! -POSADZIŁ BYM TAM ORGANIZATORÓW !! - podkreślam KONCERT SUPER !!!!
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  15.05.16

  Niepowtarzalny koncert z Teresa, 18.05.16
  Mimo godzinnego opóźnienia artyści dali z siebie wszystko. Naprawdę niesamowity, niepowtarzalny koncert.
 • Krakow - Tauron Arena

  15.05.16

  Al Bano a Romina z Helena a Milan, 16.05.16
  Děkujeme za překrásný koncert Al Bana a Rominy Power. Atmosfera v Tauron Areně byla úžasná, umělci skvělí a jejich písně si s nimi zpívali všichni diváci. Je to zážitek, na který nikdy nezapomeneme. Grazie molto Al Bano e Romina!
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  15.05.16

  Mega cudowny, wspaniały koncert z Adriana, 16.05.16
  Wczoraj wraz z siostrą byłam na koncercie Al Bano i Rominy Power. Atmosfera była wspaniała, artyści niesamowici. Mam nadzieję, że zgodnie z obietnicą wrócą do Polski.
 • KRAKÓW - ICE Kraków Congress Centre

  08.03.15

  Al Bano przeszedł samego siebie z Kamila, 18.03.15
  Ciągle ten sam potężny głos, ciągle ten sam wigor, wciąż to samo poczucie humoru i cudowny kontakt z publicznością. Wyszłam zachwycona, a moja siostra, która dotychczas nie wiedziała o Al Bano prawie nic, z miejsca została jego fanką. Ponad dwa tysiące ludzi przez trzy godziny było zaczarowanych przez ten jedyny w swoim rodzaju talent. Gdyby tak jeszcze udało się zorganizować koncert z Rominą...

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00