I Międzynarodowe Targi Konopne w Polsce - Bilety

I Międzynarodowe Targi Konopne w Polsce - Bilety

Niemożliwe stało się - zielone Jeszcze dekadę temu, wydawało się w Polsce kompletną abstrakcją, aby odbyło się tego typu wydarzenie. A jednak udało się! W ostatni weekend września, w Warszawie z...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Podsumowanie cen

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
I Międzynarodowe Targi Konopne w Polsce - KARNET 3...WARSZAWA
Centrum Targowo - Kongresowe
Pt, 29.09.17
11:00
 
Bilety od 49,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
I Międzynarodowe Targi Konopne w Polsce - BILET JE...WARSZAWA
Centrum Targowo - Kongresowe
Pt, 29.09.17
11:01
 
Bilety od 19,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 2 z 2

Informacje na temat wydarzenia

Niemożliwe stało się - zielone

Jeszcze dekadę temu, wydawało się w Polsce kompletną abstrakcją, aby odbyło się tego typu wydarzenie. A jednak udało się! W ostatni weekend września, w Warszawie zaistniejemy na kartach polskiej historii i dopiszemy punkt: Pierwsze Targi Konopne. Zapraszamy Państwa na to historyczne wydarzenie, które odbędzie się na powierzchni 10.000 m2, na terenie MTP przy ul. Marsa. Będziecie tam mogli spotkać i zakupić od producentów: nasiona, systemy do uprawy outdoor i indoor, nawozy, odzież, kosmetyki, oleje CBD, żywność, napoje a nawet materiały budowlane z konopii.

Będziecie też mieć niepowtarzalną okazję spróbować wielu produktów pochodzenia konopnego, ale także w ramach konferencji towarzyszącym targom poszerzyć swoją wiedzę na temat konopi. A jest o czym słuchać bowiem konopie to roślina wszechstronna, która może być wykorzystana nie tylko w medycynie, ale również przemyśle, budownictwie i wielu innych dziedzinach życia. Z ciekawostek planujemy pokaz „budowlany” z użyciem betonu z konopi. Wykłady i seminaria poprowadzone zostaną przez lekarzy i specjalistów z branży konopnej.

Nasz zespół(Polsko-Czesko-Niemiecki) składa się z pasjonatów, którzy od 20 lat działają w branży konopnej. Posiadamy ponadto bogate doświadczenia w organizowaniu podobnych przedsięwzięć na terenie całej Europy.

Na targach będzie można również spotkać aktywistów z „Wolne Konopie”, organizacji, która od lat walczy w Polsce o zmianę przepisów związanych z wykorzystaniem Marihuany do celów medycznych.

Na targach czeka na Państwa również ogromna liczba próbek, gadżetów i upominków, które mamy nadzieję, będą przypominały o przyszłorocznym Cannabizz Warsaw 2018!

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00