Overview

Robbie Williams

Curtain up: Robbie Williams at eventim.pl

Welcome to the profile for Robbie Williams at eventim.pl. The profile for Robbie Williams will provide news, performance and tour announcements, photo galleries and biographies.

Ticket alarm - never miss an event!

Register for the eventim.pl ticket alarm, and you will be informed by e-mail as soon as there are new dates for your favourite stars and events.

 •  
  Robbie Williams
    4.8 stars, from 14 Fan reports
 • Praga - Lotnisko Letnany

  8/19/17

  Super koncert by Eryk, 8/20/17
  Super koncert, ponad 30 tyś fanów bawiło się podczas prawie 2-godzinnego koncertu. Mega scena, nagłośnienie. Robbie nie zawiódł swoich fanów. Szkoda że koncert w Warszawie nie doszedł do skutku.
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  3/17/15

  Koncert marzenie ! by Agnieszka, 11/7/16
  Chyba nie było ani jednej osoby,która 17.04 2015 wyszłaby z koncertu w Tauron Arenie niezadowolona . Powiem tak ... koncert rewelacyjny ! Nie sadziłam,że będę się bawiła aż tak dobrze.Robbie naprawdę się nie oszczędzał ...zaprezentował wszystkie swoje największe przeboje.W przerwach między utworami ,żartował z publicznością (straszny z niego gaduła) i nie pozwalał ,aby ktokolwiek zaczął się nudzić .Życzę wszystkim fanom więcej takich koncertów . Zważywszy na fakt,że ten w roku 2017 odbędzie się na PGE Narodowym,uważam ,że nie można przegapić takiego wydarzenia. Koncert warty każdych pieniędzy i długich kilometrów drogi .Uwieżcie mi !
 • Kraków - TAURON Arena Kraków

  4/17/15

  Robbie the best!! by Monika, 6/21/16
  Tauron Arena już od kilku godzin informowała o koncercie wyświetlając informację na telebimach. Wejście bardzo proste, wszystko opisane, osoby z obsługi bardzo pomocne. Miejsce też rewelacyjne, choć akurat miałam małego pecha, bo część telebimu za sceną zasłaniał mi głośnik :-( Robbie pojawił się na scenie punktualnie, rozpoczęcie koncertu powaliło, czołówka jak z 007! Sam koncert wspaniały, wprost brak słów!! Robbie jest niesamowitym showmanem, od strojów na kontakcie z publicznością kończąc. Zabawiał anegdotkami i żartami z życia rodzinnego. Wspaniały pomysł z zaproszeniem dziewczyny z publiczności do piosenki Candy i rekwizyt w postaci łóżka-świetny pomysł. Piosenka z tatą łapała za serducho. Rewelacyjny pomysł fanklubu, który podarował Robbiemu koszulkę reprezentacji Polski, w którą od razu się przebrał. I na koniec Polska flaga i pełne zaskoczenie Robbiego.

Continue browsing

Callcenter
+48 22 591 83 83

Monday - Friday: 10:00 - 18:00 hrs


Eventim Outlet ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warsaw

Monday - Friday: 10:00 - 19:00 hrs