Robbie Williams - Tickets

It is with great regret and much sadness that Live Nation has to inform you that due to logistical and venue issue...

Further information ...

 • When & where?

 • For me and others!

 • EVENTIM Community

Select your tickets now:

Order tickets
EventCitiesDate
Robbie WilliamsWARSZAWA
PGE Narodowy
Sun, 8/13/17
5:00 PM hrs
 
cancelled
Info
1 - 1 by 1
It is with great regret and much sadness that Live Nation has to inform you that due to logistical and venue issues beyond the artist’s control, the date in Warsaw has been cancelled.

All ticket holders will have the choice of either:

1. A full and immediate refund
2. An exchange ticket for either the date in Prague on 19th August, or in Budapest on 23rd August PLUS a 30% refund of the original purchase price.

For tickets bought on the web, please e-mail the ticketing company (info@eventim.pl, info@ticketmaster.pl or bilety@ticketpro.pl ) you purchased from with your details: order ID, name, surname.

Fans who purchased tickets at outlet stores may:

1. receive their refund at the point of purchase beginning December 19, 2016. Please remember to bring the ticket together with the receipt.
2. exchange the ticket to show in Prague or Budapest and get 30% refund of the original purchased price – please contact ticketing company (Eventim or Ticketpro) that issued your ticket.

Refund or exchange are only available until January 31, 2017.
 •  
  Robbie Williams
    4.8 stars, from 13 Fan reports
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  3/17/15

  Koncert marzenie ! by Agnieszka, 11/7/16
  Chyba nie było ani jednej osoby,która 17.04 2015 wyszłaby z koncertu w Tauron Arenie niezadowolona . Powiem tak ... koncert rewelacyjny ! Nie sadziłam,że będę się bawiła aż tak dobrze.Robbie naprawdę się nie oszczędzał ...zaprezentował wszystkie swoje największe przeboje.W przerwach między utworami ,żartował z publicznością (straszny z niego gaduła) i nie pozwalał ,aby ktokolwiek zaczął się nudzić .Życzę wszystkim fanom więcej takich koncertów . Zważywszy na fakt,że ten w roku 2017 odbędzie się na PGE Narodowym,uważam ,że nie można przegapić takiego wydarzenia. Koncert warty każdych pieniędzy i długich kilometrów drogi .Uwieżcie mi !
 • Kraków - TAURON Arena Kraków

  4/17/15

  Robbie the best!! by Monika, 6/21/16
  Tauron Arena już od kilku godzin informowała o koncercie wyświetlając informację na telebimach. Wejście bardzo proste, wszystko opisane, osoby z obsługi bardzo pomocne. Miejsce też rewelacyjne, choć akurat miałam małego pecha, bo część telebimu za sceną zasłaniał mi głośnik :-( Robbie pojawił się na scenie punktualnie, rozpoczęcie koncertu powaliło, czołówka jak z 007! Sam koncert wspaniały, wprost brak słów!! Robbie jest niesamowitym showmanem, od strojów na kontakcie z publicznością kończąc. Zabawiał anegdotkami i żartami z życia rodzinnego. Wspaniały pomysł z zaproszeniem dziewczyny z publiczności do piosenki Candy i rekwizyt w postaci łóżka-świetny pomysł. Piosenka z tatą łapała za serducho. Rewelacyjny pomysł fanklubu, który podarował Robbiemu koszulkę reprezentacji Polski, w którą od razu się przebrał. I na koniec Polska flaga i pełne zaskoczenie Robbiego.
 • KRAKÓW - TAURON Kraków Arena

  4/17/15

  wszystko okej! by agata, 4/22/15
  wszystko okej! osoby na zewnatrz z obslugi pomocne, bilety odebralismy przy kasach bez problemu, zdecydowanie na plus;)

Continue browsing

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Monday - Friday: 10:00 - 18:00 hrs


Eventim Outlet ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warsaw

Monday - Friday: 10:00 - 19:00 hrs