Overview

Curtain up: Windsurfing na Narodowym at eventim.pl

Welcome to the profile for Windsurfing na Narodowym at eventim.pl. The profile for Windsurfing na Narodowym will provide news, performance and tour announcements, photo galleries and biographies.

Ticket alarm - never miss an event!

Register for the eventim.pl ticket alarm, and you will be informed by e-mail as soon as there are new dates for your favourite stars and events.

 •  
  Windsurfing na Narodowym
    2.9 stars, from 10 Fan reports
 • Warszawa - Stadion Narodowy

  9/7/14

  super windsurfing na narodowym! by Ola, 9/16/14
  Świetna organizacja imprezy. Najwieksze gwiazdy windsurfingu z całego świata dały niesamowity pokaz swoich umiejetności. W szczególności dużo emocji widzom dostarczył Redbull Challange z Dunkerbeckiem. Surfurski event na naprawde wysokim poziomie.
 • Warszawa - Stadion Narodowy

  9/6/14

  Impreza super!! by Aliceysa, 9/8/14
  Niesamowite widowisko sportowe! Zawody na wysokim poziomie. Basen robi wrażenie, tylko szum wiatraków zagłuszał komentatorów.
 • Warszawa - Stadion NArodowy

  9/6/14

  Świetne widowisko ! by Wojtek, 9/7/14
  Impreza zorganizowana z wielkim rozmachem i na naprawdę wysokim poziomie! Rewelacyjni zawodnicy zagwarantowali nam świetne show, a jedynym mankamentem było to, że w ogóle nie było słychać speakera podczas pracy wiatraków... Mam nadzieję, że w przyszłości ten problem zostanie rozwiązany, bo chętnie wybiorę się na kolejną tego typu imprezę.
 • Warszawa - Stadion Narodowy

  9/6/14

  super zawody ale zerowa oprawa by Afam, 9/7/14
  Same zawody były świetne, a poza nimi niewiele się działo. Gdy 2 godz przez zawodami otwarto bramy przeciez co najmniej na godzinę przed już można było rozpocząć animacje dla publiczności (jak to miało miejsce na podobnych pokazach w Paryżu lub Amsterdamie). Później byli konferansjerzy, ale na płycie/basenie zupełnie nic. Krótkie wywiady w trakcie zawodów były niesłyszalne z powodu szumu wentylatorów wytwarzających wiatr. Oprawa słaba.
 • Warszawa - Stadion Narodowy

  9/6/14

  super pomysl by Mag, 9/7/14
  impreza fajna, to jednak niesamowite ogladac windsurfing pod dachem. Duzy minus za bardzo slabe naglosnienie. Praktycznie nic nie mozna bylo zrozumiec, jak komentowali przez mikrofon. Glos sie rozchodzil i byl jeden wielki halas. Zawodnicy byli swietni!

Continue browsing

Callcenter
+48 22 591 83 83

Monday - Friday: 10:00 - 18:00 hrs


Eventim Outlet ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warsaw

Monday - Friday: 10:00 - 19:00 hrs