Overview

Curtain up: Windsurfing na Narodowym at eventim.pl

Welcome to the profile for Windsurfing na Narodowym at eventim.pl. The profile for Windsurfing na Narodowym will provide news, performance and tour announcements, photo galleries and biographies.


Ticket alarm - never miss an event!

Register for the eventim.pl ticket alarm, and you will be informed by e-mail as soon as there are new dates for your favourite stars and events.

 •  
  Windsurfing na Narodowym
    2.9 stars, from 10 Fan reports
 • Warszawa - Stadion Narodowy

  9/7/14

  super windsurfing na narodowym! by Ola, 9/16/14
  Świetna organizacja imprezy. Najwieksze gwiazdy windsurfingu z całego świata dały niesamowity pokaz swoich umiejetności. W szczególności dużo emocji widzom dostarczył Redbull Challange z Dunkerbeckiem. Surfurski event na naprawde wysokim poziomie.
 • Warszawa - Stadion Narodowy

  9/6/14

  Organizacyjna porażka by Adaś, 9/11/14
  Byłem w sobotę (2-go dnia). Funkcjonowały 2 programy: w internecie zapowiadano Pre Show na boisku od 19.00, na telebimach na stadionie - początek o 19.20, co - nie wiem, za szybko program znikał. W rzeczywistości nic się nie działo do 20.00, przy czym spiker pierwszy raz odezwał się o 19.45. Ani przepraszam, ani pocałujcie mnie - jakby było wszystko OK. Trzeba przyznać, że początek o 20.00 był efektowny. Oddzielna sprawa to akustyka. Przy włączonych wiatrakach, prowadzących w ogóle nie można było zrozumieć, pomimo zastosowania dużej ilości decybeli. Lepiej było ograniczyć komentarz do przerw. Pod względem żeglarskim - nieporozumienie. To tak, jakby postawić Dar Młodzieży np. na Solinie. Owszem, ruszy z miejsca, pewno nawet obróci się. Przy okazji emocje: przyrżnie w brzeg, czy nie? Tak jak na tych zawodach. Tylko gdzieś zgubił się sens tego sportu: radosna zabawa z wiatrem, falami i przestrzenią. Przy okazji, wyjaśniam ocenę stadionu: widoczność wzorowa plus akustyka - pała, statystycznie 3.
 • Warszawa - Stadion Narodowy

  9/6/14

  Impreza super!! by Aliceysa, 9/8/14
  Niesamowite widowisko sportowe! Zawody na wysokim poziomie. Basen robi wrażenie, tylko szum wiatraków zagłuszał komentatorów.
 • Warszawa - Stadion Narodowy

  9/7/14

  takie sobie by Dorota, 9/8/14
  Ta impreza, w mojej ocenie, potwierdza jedynie, że grunt to dobra reklama. Pomysł i idea eventu sama w sobie nie była zła i naprawdę fajnie było zobaczyć zmagania surferów itp. Jednakże spodziewałam się czegoś więcej - tak jak prawdopodobnie większość osób, które w trakcie opuszczały stadion.
 • Warszawa - Stadion Narodowy

  9/6/14

  super pomysl by Mag, 9/7/14
  impreza fajna, to jednak niesamowite ogladac windsurfing pod dachem. Duzy minus za bardzo slabe naglosnienie. Praktycznie nic nie mozna bylo zrozumiec, jak komentowali przez mikrofon. Glos sie rozchodzil i byl jeden wielki halas. Zawodnicy byli swietni!

Continue browsing

Callcenter
+48 22 591 83 83

Monday - Friday: 10:00 - 18:00 hrs


Eventim Outlet ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warsaw

Monday - Friday: 10:00 - 19:00 hrs

Saturday 10:00 - 15:00 hrs