BODO - Bilety

BODO - Bilety

Zespół BODO zaprasza na koncertową premierę swojej debiutanckiej płyty! Wystąpią: Hanna Malarowska (Hanimal) - śpiew Szymon Tarkowski (Płyny, Babadag, Pustki) - bas Maciej Bąk (Stardust Memories...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Podsumowanie cen

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
BODOWARSZAWA
Grizzly Bar
Pt, 17.11.17
21:00
 
Bilety od 20,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

Zespół BODO zaprasza na koncertową premierę swojej debiutanckiej płyty!

Wystąpią:
Hanna Malarowska (Hanimal) - śpiew
Szymon Tarkowski (Płyny, Babadag, Pustki) - bas
Maciej Bąk (Stardust Memories, Letters From Silence) - gitara
Andrzej Kwiatkowski (Płyny, Jerzy Filar, Kapitan Nemo) - perkusja, akordeon

Czym jest BODO?
To próba zagrania przebojów z Dwudziestolecia Międzywojennego w nowy sposób, przefiltrowany przez wrażliwość i wyobraźnię muzyków sceny alternatywnej. To skład stworzony w wyniku fascynacji polską kinematografią oraz muzyką Dwudziestolecia Międzywojennego. Fascynacji piosenkami, które "wszyscy znają, ale nie do końca wiedzą skąd". To muzyka, która... brzmi zupełnie jak nie z tamtych lat.

Na koncercie zespół będzie promował świeżutką płytę, zatytułowaną po prostu BODO. Znajdzie się na niej dziewięć kompozycji z epoki międzywojennej, podanych w wielobarwnej mieszance stylów od big-beatu po współczesny elektroniczny pop.

Premiera płyty jest nietypowa. Już się rozpoczęła i potrwa do 9 listopada. W każdą środę bowiem, począwszy od 23 września, zespół BODO ujawnia na swoim Facebooku kolejny utwór z albumu.

Przyjdź na koncert, żeby przekonać się, że, mimo upływu lat, emocje zawarte w przedwojennych melodiach i tekstach są nadal uniwersalne. Wciąż chwytają za serce i w wciąż można się do nich odnieść, słuchając ich w zupełnie nowych i zaskakujących aranżacjach.

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00