LIVEUROPE SHOWCASE - Bilety

Liveurope Showcase w Klubie Stodoła Klub Stodoła zaprasza na dwudniowy maraton koncertowy, którego celem jest pre...

Więcej ...

 • Kiedy i gdzie?

 • Dla mnie i dla innych!

 • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Callcenter +48 22 591 83 83* Pon.-Pt.: 10:00 - 18:00
Kup bilety
WydarzenieMiastaData
WARSZAWA
Klub Stodoła
Cz, 10.09.15
19:00
 
Bilety od 40,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne Bilety
WARSZAWA
Klub Stodoła
Pt, 11.09.15
19:00
 
Bilety od 40,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne Bilety
1 - 2 z 2

Informacje na temat wydarzenia

Liveurope Showcase w Klubie Stodoła

Klub Stodoła zaprasza na dwudniowy maraton koncertowy, którego celem jest prezentacja platformy Liveurope. Celem projektu jest zwiększenie prezentacji młodych europejskich zespołów na całym kontynencie i pomoc im w dotarciu do nowej publiczności. Założona w 2014 roku, platforma Liveurope to pierwsza inicjatywa tego typu w Europie, która zrzesza trzynaście klubów z trzynastu europejskich państw. W ramach Liveurope Showcase, który odbędzie się 10 i 11 września w klubie Stodoła, w ciągu dwóch wieczorów wystąpi łącznie dwudziestu ośmiu wykonawców z całej Europy. Gwiazdami naszej „reprezentacji” będą m.in. Dawid Podsiadło i Brodka. Każdy z wykonawców zaprezentuje krótki showcase’owy set, w którym zaprezentuje swoje możliwości. Projekt współfinansowany jest przez Kreatywną Europę nowy program Unii Europejskiej. Dodatkowo partnerami polskiej edycji Liveurope Showcase są Instytut Węgierski oraz Austriackie Forum Kultury.

Wkrótce kolejne ogłoszenia wykonawców, którzy zaprezentują się na Liveurope Showcase w Klubie Stodoła!

Artyści:

10 września:
Dawid Podsiadło
Oly
Steaming Satellites

11 września:
Monika Brodka
Krzysztof Zalewski
Mary Popkids
 •  
  Dawid Podsiadło
    4.9 Gwiazdy, od 13 Raporty fanów
 • POZNAŃ - Klub Eskulap

  27.11.14

  Wspaniały koncert z Justyna, 28.11.14
  Występ: Najważniejsze że koncert był wspaniały, uwielbiam jak śpiewa Dawid Podsiadło i nie zawiódł, to ogromna przyjemność być na ich koncercie!!! Młodzież świetnie się bawiła i ja też byłam szczęśliwa, super!!! Polecam gorąco choć pewnie nie muszę. Do organizatorów imprezy: niestety osoby takie jak ja, które nie oglądają stron Funpage, nie zostały poinformowane, że impreza która miała rozpocząć się o godz. 18.00 rozpocznie się o 20.00 nogi od stania i czekania w niewiedzy trochę bolą.
 • Warszawa - Klub Palladium

  23.01.14

  Magia głosu z Agnieszka, 24.01.14
  Sceptycznie podchodziłam do tego koncertu, gdyż generalnie staram się mieć własne zdanie na temat muzyki, artysty a nie ulegać modom. Co się okazało? Na koncercie panował niesamowity klimat. Jestem pod ogromnym wrażeniem jak magiczny i mocny głos ma Dawid. Wystarczy zamknąć oczy i chłonąć tę muzykę innymi zmysłami. Nie da opisać się tego wrażenia. Miło było też popatrzeć jak sam Dawid przeżywa i odczuwa tę muzykę, jak wyraża się przez te piosenki, słowa. Jak wzmacnia przekaz swoim ciałem. Magia głosu i ekspresji. A wisienką na torcie jest Jego poczucie humoru :-) Po prostu perfekcyjne wydarzenie! Polecam wszystkim!
 • Katowice - Mega Club

  26.10.13

  Podróż w inny wymiar :) z Alka, 17.11.13
  Generalnie przejechałam pół Polski (jak nie więcej), by być na tym koncercie. Pełno nieprzyjemnych przygód po drodze, ledwo się udało, ale dotarłam! Jak bardzo było warto! Wokal Dawida na żywo po prostu rozwala na łopatki, jest energia, są pozytywne wibracje, mnóstwo emocji. Gadanie Dawida też rozbraja, nie da się nie śmiać. :)) Jeśli ktoś się waha - JEDŹ NA KONCERT! Nie zapomnisz go. A przynajmniej ja go nie zapomnę, był magiczny.
 • Toruń - Od Nowa

  17.10.13

  Koncert w Toruniu z Ala, 17.11.13
  Pierwsza okazja, by zobaczyć Dawida na żywo, bo ani z Curly Heads, ani z Reaching for the Sun nie zapędzał się w te rejony. Sama płyta bardzo przyjemna i już po tygodniu byłam uzależniona od słuchania jej, ale na koncertach! O matko, co się dzieje na koncertach. Jest MOC i to taka totalna. Jest szał, są emocje, uśmiech, wzruszenie (ubóstwiam cover Eyes on me). Po prostu magia, to trzeba zobaczyć, to trzeba przeżyć. Sama postać Dawida rewelacyjna, jest on taki specyficzny, mi się buźka śmieje cokolwiek powie. Zachęcam! Jedyny minus to taki, że jest pięknie, a nagle: Cooo, to już koniec koncertu?! :) A jeśli chodzi o autografy i zdjęcia - Dawid czekał do ostatniej osoby, mimo że widać było, że był wykończony po koncercie. Szanuje swoich fanów i docenia. Cudowny artysta.
 • Olsztyn - CEiK

  05.10.13

  Zaskakująco utalentowany młody człowiek... z Ola, 17.11.13
  Byłam na koncercie Dawida w Olsztynie. Niezapomniane wspomnienia. Tyle ciepła i emocji. Tak bardzo cieszę się, że mogłam Dawida poznać i chwilę z nim porozmawiać. Jest to fenomen, człowiek utalentowany i mądry. Ściskańsko!

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00

Sobota 10:00 - 15:00