Capital of Rock - Bilety

Promotor RockloudLive z żalem zawiadamia, że z powodu nieprzewidzianych okoliczności organizacyjnych leżąc...

Więcej ...

 • Kiedy i gdzie?

 • Dla mnie i dla innych!

 • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Kup bilety

Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję go. Regulamin można podejrzeć tutaj. Oświadczenie dla osób niepełnoletnich można pobrać tutaj .
Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl

WydarzenieMiastaData
Capital of RockWROCŁAW
Stadion Wrocław
So, 19.08.17
14:00
 
Odwołane
Info
Capital of Rock - VIPWROCŁAW
Stadion Wrocław
So, 19.08.17
14:01
 
Odwołane
Info
1 - 2 z 2

Informacje na temat wydarzenia

Promotor RockloudLive z żalem zawiadamia, że z powodu nieprzewidzianych okoliczności organizacyjnych leżących po jego stronie, jest zmuszony odwołaćfestiwal Capital of Rock zaplanowany na dzień 19 sierpnia 2017 roku, we Wrocławiu.
Przepraszamy bardzo fanów oraz wszystkich tych, którzy mieli w planach uczestniczyć w wydarzeniu.
Serdecznie dziękujemy zespołowi The Prodigy, wszystkim pozostałym artystom, współorganizatorowi festiwalu Biuru Wrocław 2016 oraz wszystkim partnerom i patronom medialnym festiwalu. Jednocześnie przepraszamy za zaistniałą sytuację.
Fani, którzy kupili bilety przez stronę internetową eventim.pl proszeni są o odesłanie biletów i paragonu wraz z wypełnionym formularzem zwrotu dostępnym na stronie:
http://www.eventim.pl/obj/media/PL-eventim/pdf/formularz-zwrotu-reklamacji-pl.pdf
na adres:

EVENTIM Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 25

00-508 Warszawa

Z dopiskiem: ZWROT

W przypadku zagubienia paragonu prosimy dołączyć wypełnione oświadczenie. Również do pobrania ze strony internetowej:

http://www.eventim.pl/obj/media/PL-eventim/pdf/oswiadczenie-reklamacji-bez-01-2015.pdf

Zwrot dokonany zostanie najpóźniej do 14 dni od daty odebrania przesyłki przez Eventim, z prawidłowo wypełnionymi i dostarczonymi dokumentami.

Fani, którzy kupili bilety w stacjonarnych punktach sprzedaży, mogą dokonać zwrotu w punktach już od dnia 19 czerwca 2017 roku. Prosimy o zabranie ze sobąbiletu oraz paragonu fiskalnego.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z info@eventim.pl.

Bardzo prosimy o dokonanie zwrotów do dnia 31 lipca 2017 roku.

 •  
  Capital of Rock
    4.8 Gwiazdy, od 76 FanReport
 • Łódź - Atlas Arena

  28.05.17

  Hans Zimmer Łódź Atlas Arena z Monika, 31.05.17
  Koncert byl idealny, wszystko było dobrze słychać oraz widać, było trochę duszno. Mimo to wszyecy wyszli zadowoleni
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  27.05.17

  For me formidable! :) z Illie, 30.05.17
  On s est bien amusés! C était magique du début à la fin. C est un artiste doté dune voix exceptionnelle. Il danse très bien ;) En plus, l ambiance était très cool.
 • Wrocław - Stadion Wrocław

  27.08.16

  Mega!! z Kala, 13.04.17
  Jak tylko zobaczyłam, że na Capital of Rock zagra Rammstein, wiedziałam że będzie gorący i intensywny koncert. Mimo tego wyszłam ze stadionu obijając kolanami o opadniętą szczękę :P Tego co się działo, nie da się opisać słowami! Głos Tilla i fenomenalna, ciężka muzyka, a do tego petardy, wybuchy i miotacze ognia. Na Americe nie wiedziałam gdzie patrzeć, tyle się działo! Interakcja muzyków między sobą! Widowisko, które nie ma sobie równych!
 • WARSZAWA - Filharmonia Narodowa

  05.04.17

  Wielkie wydarzenie z Grażyna, 06.04.17
  I ten koncert na tegorocznym Festiwalu Beethovenowskim był wspaniałym przeżyciem i pozostawił na zawsze wspomnienia
 • Wrocław - Stadion W

  27.08.16

  R + na + ! z ANNAU, 30.09.16
  Pojechałam na Rammstein , ale nieźle rozgrzałam się podczas supportu . Panowie jak zawsze dali popisowy koncert . Śmiem twierdzić, że tych sześciu Niemców podniosło perwersję i obsceniczność do rangi sztuki . Pirotechnika na najwyższym poziomie . Świetnie , że przypomnieli stare kawałki . Czekam na płytę . Już najwyższy czas !

O tym artyscie

Biografia artysty

Organizatorzy Capital Of Rock we Wrocławiu zapowiadają kolejną edycję festiwalu w 2017 roku, na Stadionie Wrocław. Zeszłoroczna edycja okazała się wielkim sukcesem. Koncerty Rammstein, Limp Bizkit czy Gojiry do dzisiaj pozostawiły niezapomniane wrażenia, a wydarzenie zyskało fanów, którzy już czekają na Capital Of Rock anno domini 2017. Już wkrótce...
Czytaj więcej

Podobni artyści

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Na powyższe wydarzenia dostępny jest FanTicket.
FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z koncertu Twojego ulubionego artysty. Druk wysokiej jakości i niepowatarzalny projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00