O wykonawcy

Kurtyna w górę: Cats na eventim.pl

Witamy na profilu Cats na eventim.pl Profil Cats dostarczy wiadomości, informacje o wydarzeniu i trasie, galerie foto i biografie.

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

 •  
  Cats
    4.7 Gwiazdy, od 3 FanReport
 • Warszawa - Torwar

  19.05.17

  Super z Aaa, 22.05.17
  Wspaniałe widowisko taneczno-wokalne, niewiele traci w wersji objazdowej. Wersja na DVD, którą widziałam wcześniej, nie umywa się do oglądania spektaklu na żywo :)
 • Warszawa - Torwar

  19.05.17

  wspaniały musical z Sylwia, 20.05.17
  Dobra gra aktorska, niesamowite popisy taneczne i wokalne to nie wszystkie walory tego widowiska. W musicalu „Koty” zastosowano ciekawą scenografię i choreografię. Imponujące dekoracje, niesamowita charakteryzacja, wyszukane stroje aktorów, a także doskonała oprawa muzyczna widowiska sprawiają, że widz czuje się, jakby znalazł się w centrum tego tajemniczego kociego życia. Wszystko to składa się na doskonały spektakl. Nic więc dziwnego, że „Koty” otrzymują owacje na stojąco. Nadal jestem pod wrażeniem widowiska i myślę, że gdybym tylko miała okazję, wybrałabym się na ten musical jeszcze raz.
 • Warszawa - Torwar

  20.05.17

  PIĘKNA IMPREZA z Anewis, 23.05.17
  Piękne wydarzenie, bardzo dobra charakteryzacja aktorów, było super, atmosfera na widowni oddawała nastroje i emocje ze sceny . Obiekt odpowiedni na takie przedstawienie, choć może mogło być więcej ludzi dopuszczonych na siedzenie na platformie. Na odległych sektorach np E była słaba widoczność. Nie wiem jak na innych bocznych widzowie mogli coś widzieć. SŁABO ROZWIĄZANA AKUSTYKA

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00