Cieszanów Rock Festiwal 2017 - Bilety

Trzy razy Waglewski na Cieszanów Rock Festiwal 2017 / Do składu festiwalu dołącza 10 zespołów! Waglewscy ...

Więcej ...

 • Kiedy i gdzie?

 • Dla mnie i dla innych!

 • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Kup bilety

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

WydarzenieMiastaData
Karnet Pole Namiotowe - Cieszanów Rock FestiwalCIESZANÓW
PCKIS Wędrowiec w Cieszanowie
Śr, 16.08.17
12:00
 
Bilety dostępne
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
KARNET: Cieszanów Rock Festiwal 2017CIESZANÓW
Kąpielisko "Wędrowiec" w Cieszanowie
Pt, 18.08.17
15:30
 
Bilety dostępne
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 2 z 2

Informacje na temat wydarzenia

Trzy razy Waglewski na Cieszanów Rock Festiwal 2017 / Do składu festiwalu dołącza 10 zespołów!

Waglewscy bohaterami cyklu „3x...” na Cieszanów Rock Festiwal 2017. Do tegorocznego składu dołączają również Koniec Świata, Happysad, Ga-Ga/Zielone Żabki, Podwórkowi Chuligani, Bednarek, Kobranocka i The Bartenders. CRF odbędzie się w dniach 17-20 sierpnia 2017 roku.

Formuła „3x...” czyli przegląd indywidualności polskiego rocka, to już stały i zasłużony element Cieszanów Rock Festiwalu. Rezydentem nadchodzącej edycji będzie nazwisko Waglewski rozumiane szeroko – zarówno pod względem muzycznym jak i pokoleniowym. - Zapraszam Państwa na spotkanie z Waglewskimi w różnych wersjach. Pierwsza wersja to muzyka dojrzała, wyrafinowana, niezwykłej urody czyli zespół Voo Voo, druga to połączenie muzyki wyrafinowanej z młodzieńczą ekspresją czyli Waglewski Fisz Emade oraz zespół Fisz Emade Tworzywo. Nie za bardzo wiem, co grają ci ostatni, ale są pokrewni do pewnego stopnia ze mną, więc z całą pewnością będzie to niesamowite przeżycie – zaprasza Wojciech Waglewski. Jego Voo Voo, znane z oryginalnego połączenia rocka z jazzem i folkiem, zagra drugiego dnia festiwalu (19 sierpnia).  Dzień wcześniej wystąpi zespół Waglewski Fisz Emade, międzypokoleniowy projekt Waglewskich łączący muzyczne fascynacje lidera Voo Voo z twórczością jego synów  Bartosza „Fisza” Waglewskiego i Piotra „Emade” Waglewskiego. Całość formuły dopełni koncert Fisz Emade Tworzywo, zespołu braci Waglewskich.

Na festiwalowej scenie w Cieszanowie zagrają również: Koniec Świata, świętujący swoje 30 - lecie zespół Ga-Ga/Zielone Żabki, obchodzący w tym roku swoje 20-lecie Podwórkowi Chuligani oraz Kobranocka, Happysad, Bednarek oraz The Bartenders.

Dotąd ogłoszone zespoły: Pidżama Porno, Jelonek, Ørganek, Kabanos, Corruption, niebawem kolejne festiwalowe ogłoszenia.

 •  
  Średnia ocena
    4.6 Gwiazdy, od 30 FanReport
 • WARSZAWA - Palladium

  01.04.17

  uwielbiam go! z miodi, 02.04.17
  koncert był rewelacyjny! zresztą jak każdy jego. organizacja super, jedynie pokaz nowego teledysku nie wyszedł z pierwszym podejściem, ale potem poszło :D mega polecam!
 • WARSZAWA - Palladium

  17.03.17

  Najlepszy koncert w moim życiu! z Ala Grams, 18.03.17
  Świetna zabawa, doskonała jakość dźwięku na żywo, dobre oświetlenie. Głos Kuby na żywo równie piękny jak na nagraniach. Impreza godna polecenia!
 • ŁÓDŹ - Klub Wytwórnia

  09.12.16

  bosko! z mimi, 10.12.16
  Dawno nie doznałam tak fantastycznych wrażeń artystycznych. To było genialne. Muzyka, teksty utworów, atmosfera były zachwycające.
 • Warszawa - Klub Palladium

  02.12.16

  Nie zapomnę tego do końca życia z Magda, 03.12.16
  Nie przypuszczałam, że będę zaszczycona doświadczeniem takiego doznania artystycznego. Fisz Emade Tworzywo to więcej niż kolektyw muzyczny. To coś, co każdy szanujący się sympatyk muzyki szczególnej powinien usłyszeć na żywo. Ekspresja i sposób wokalu Fisza nieporównywalny w stosunku do innych obecnych wielu wspaniałych artystów. Cały zespół może być dumny. Jestem przekonana, że ciężka praca połączona z prawdziwą pasją artystów wykonujących będzie z przyjemnością Odbierana przez słuchaczy przez najbliższe dekady. Zaskoczeniem było wykonanie paru starych numerów sprzed ponad 14 lat, co sprawiło że publika, która niezmiennie od powstania Tworzywa mogła cofnąć się w czasie do swojej młodości, co było wzruszające, albowiem o to wlasnie chodzi aby artysta poruszał emocje widza w tak genialny sposób.
 • Wrocław - Stadion Miejski

  24.11.16

  Rewelacyjnie zagrany koncert! z s-zofija, 26.11.16
  Rewelacyjnie zagrany koncert, Panowie w doskonałej formie!!podano nam w cudnych aranżacjach zarówno zamierzchłe nieco:) jak i te zupełnie gorące utwory!!Brawo, brawo!najlepszy ze wszystkich koncertów Fisza, jakie widziałam we Wrocławiu! w niestety mało klimatycznym miejscu..organizacyjnie ok!
 • Obsługiwany:
  Bednarek
    3.5 Gwiazdy, od 4 FanReport

O tym artyscie

Biografia artysty

Kamil Bednarek pochodzi z umuzykalnionej rodziny; ma dwójkę młodszego rodzeństwa: siostrę Kornelę i brata Konrada. Kiedy miał 15 lat, zakochał się w klimatach reggae. W rodzinnym Brzegu mało, kto takiej muzyki słuchał, ale jemu spodobał się pozytywny przekaz, jaki ten gatunek ze sobą niesie. Po zajęciu II miejsca w programie telewizyjnym „Mam talen...
Czytaj więcej

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Na niektóre z powyższych wydarzeń są dostępne FanTicket.
FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z koncertu Twojego ulubionego artysty. Druk wysokiej jakości i niepowatarzalny projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00