Cieszanów Rock Festiwal 2016 - Bilety

Eluveitie, Sweet Noise, Włochaty, Farben Lehre, Nocny Kochanek, Zacier, 1125 dołączają do składu Cieszanów Rock Fe...

Więcej ...

 • Kiedy i gdzie?

 • Dla mnie i dla innych!

 • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Callcenter +48 22 591 83 83* Pon.-Pt.: 10:00 - 18:00
Kup bilety

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.
Każdy musi mieć bilet na pole namiotowe.

WydarzenieMiastaData
Karnet Pole Namiotowe - Cieszanów Rock FestiwalCIESZANÓW
PCKIS Wędrowiec w Cieszanowie
Śr, 17.08.16
23:59
 
Bilety od 30,00 PLN
Bilety
KARNET: Cieszanów Rock Festiwal 2016CIESZANÓW
Kąpielisko "Wędrowiec" w Cieszanowie
Pt, 19.08.16
14:00
 
Bilety dostępne
Bilety
Cieszanów Rock Festiwal (Dzień 1)CIESZANÓW
Kąpielisko "Wędrowiec" w Cieszanowie
Pt, 19.08.16
14:01
 
Bilety wkrótce w sprzedaży
Bilety Ticketdirect są dostępne Info
Cieszanów Rock Festiwal (Dzień 2)CIESZANÓW
Kąpielisko "Wędrowiec" w Cieszanowie
So, 20.08.16
14:01
 
Bilety wkrótce w sprzedaży
Bilety Ticketdirect są dostępne Info
Cieszanów Rock Festiwal (Dzień 3)CIESZANÓW
Kąpielisko "Wędrowiec" w Cieszanowie
N, 21.08.16
14:01
 
Bilety wkrótce w sprzedaży
Bilety Ticketdirect są dostępne Info
1 - 5 z 5

Informacje na temat wydarzenia

Eluveitie, Sweet Noise, Włochaty, Farben Lehre, Nocny Kochanek, Zacier, 1125 dołączają do składu Cieszanów Rock Festiwal 2016!

„Byle do sierpnia!” - wołają organizatorzy Cieszanów Rock Festiwal i ogłaszają kolejnych artystów tegorocznej edycji, którymi są: Eluveitie, Sweet Noise, Włochaty, Nocny Kochanek, Farben Lehre, Zacier oraz 1125. Nowo ogłoszone zespoły, wraz z zestawem ujawnionych na początku roku (m.in. Misfits, Vader, KNŻ, Kult), tworzą ciekawy pejzaż polskiej i zagranicznej muzyki rockowej.
Eluveitie to kolejna zagraniczna gwiazda CRF 2016. Szwajcarska grupa reprezentuje nową falę w muzyce folk - metalowej. Obok gitar elektrycznych, basu i perkusji, mają w swoim instrumentarium również tradycyjne ludowe instrumenty, takie jak dudy, skrzypce i lirę korbową, a ich teksty śpiewane są m.in. w martwym języku galijskim. Zespół na co dzień koncertujący na całym świecie, od Chin po Stany Zjednoczone, wystąpi na CRF 20 sierpnia.

Jak zwykle podczas Cieszanów Rock Festiwal nie zabraknie mocnej reprezentacji rodzimej sceny muzycznej i spektakularnego powrotu. Po raz pierwszy na cieszanowskiej scenie wystąpi zespół Sweet Noise, legendarny, owiany aurą tajemnicy, znany z energetycznych i rzadkich koncertów - Sweet Noise zawsze wracał w chwilach ważnych, przełomowych, ponieważ losy Polski zawsze leżały nam na sercu. Dużo o tym zawsze mówiliśmy. Już utwór „Godność” z płyty „Respect” był ideą Sweet Noise, która zawsze bazowała na prostej rzeczy: poszanowaniu ludzkiej godności, poszanowaniu prawa do wolności wyznania, poglądów, do wolności słowa. Koncert, który Sweet Noise zagra 21 sierpnia na scenie głównej CRF 2016, będzie koncertem przekrojowym przez wszystkich osiem do tej pory wydanych płyt, z najsłynniejszymi naszymi utworami takimi jak m.in. „Godność”, „Cisza”, „Bruk”, „Ghetto”. Zagramy w pewnym sensie w klasycznym składzie. Specjalną oprawę wizualną przygotuje Vahan Bego. Zapraszam na wyjątkowy festiwal, do wyjątkowego miejsca – zaprasza Glaca, wokalista i lider zespołu Sweet Noise.

Sierpniowy CRF to także okazja do zobaczenia rzadko koncertującej legendy polskiego punka zespołu Włochaty oraz świętującego 30-lecie Farben Lehre, które podczas CRF zagra płytę wybraną przez fanów w głosowaniu internetowym - Serdecznie zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju koncert z okazji 30-lecia istnienia zespołu Farben Lehre, który odbędzie się 20 sierpnia, podczas Cieszanów Rock Festiwal 2016. Pomysł jest taki, aby zagrać jedną wybraną przez Was płytę z trzech albumów z naszej dyskografii... Musicie sami określić się, które wydawnictwo preferujecie, a my tym samym uszanujemy Wasz wybór i zagramy zasugerowany materiał. Co ciekawe, podczas naszego występu, na scenie pojawią się również zaproszeni goście, które uczynią powyższy koncert jeszcze bardziej wyjątkowym...Zatem czas głosować i wskazać swojego faworyta spośród wskazanych albumów Farben Lehre, czyli: „Atomowe Zabawki”, „Farbenheit” i „Ferajna”. Czekamy z zaciekawieniem na Waszą decyzję - niech się stanie wola fanów...Jeżeli możesz mieć na coś swój wpływ - decyduj i wskaż własny typ!" – zaprasza Wojtek Wojda, wokalista i lider Farben Lehre.

Na festiwalu wystąpi również legenda polskiego hardcore’a, załoga o nazwie 1125, świętująca w tym roku swoje 20-lecie.

W tym roku w programie CRF pojawi się także kilka zespołów grających muzykę z „przymrużeniem oka”. Na scenie alternatywnej zagrają: Nocny Kochanek czyli kapela bawiąca się konwencją heavy metalu oraz piewcy absurdu - formacja Zacier. Radości z tego faktu nie kryje lider zespołu – Mirosław „Zacier” Jędras, który w ten sposób ogłasza występ na CRF 2016:
„Z przyjemnością informuję, że grupa Zacier zagra 18 sierpnia 2016 roku podczas Cieszanów Rock Festiwal. Z radością i dumą przyjąłem zaproszenie na to, jakże ważne wydarzenie urozmaicające czas wakacyjnego odpoczynku. Zagramy dla Was to co umiemy najlepiej – pełen odjechanej zadumy i absurdu, przewrotny, szalony i pozbawiony skrupułów muzyczny kolaż z „Niedźwiedziem Januszem” i „Rybami Marnotrawnymi” w rolach głównych. Zespół wystąpi w składzie apostolskim: Dr Yry, Dziarski, DJ Mrufka i Mnierosłaff van der Zacier. Zamknijcie w obórkach waszą trzodę, zgońcie jałówki z pastwisk, zaryglujcie piwnice, dziewczyny wyślijcie w góry. Wataha Zaciera nadciąga!”

Ogłoszone do tej pory zespoły CRF 2016 to: Misfits (jedyny polski koncert w 2016 roku), Vader (zagra przedpremierowo materiał z nowej płyty), w ramach specjalnego, monograficznego przeglądu twórczości Kazika Staszewskiego „3xKazik”: KNŻ - Kazik Na Żywo (jedyny koncert w 2016 roku), Kult z jednorazowym wykonaniem płyt „Tata Kazika” i „Tata 2” oraz Kazik & Kwartet ProForma ze specjalnym, niespodziankowym koncertem i przedsmakiem płyty „Tata 3”, Tymon&The Transistors grający płytę „Wesele” oraz Tymon Tymański jako konferansjer sceny głównej CRF, a także zespół Lej Mi Pół.
 •  
  Średnia ocena
    4.9 Gwiazdy, od 12 Raporty fanów
 • Poznań - Międzynarodowe Targi Poznańskie, Hala Nr. 2

  10.11.15

  Kultowy Kazik z Mikołaj, 13.11.15
  Kazik jak zawsze nie zawiódł. Impreza godna POLECENIA!!! Atmosfera pierwsza klasa. Dostęp do napoi i jedzenia bez zastrzeżeń.
 • Szczecin - Hala Azoty

  11.11.15

  BYŁO WARTO z ewa, 12.11.15
  Koncert zaczął się po 20-tej, muzycy w świetnej formie, ponad 2 godziny muzyki, Kazik świetnie, utwory przekrojowo z całego dorobku, secik dla każdego, ludzie śpiewali, tańczyli, czysta radość. Wielbiciele muzyki Kultu, w każdym wieku.
 • Poznań - Międzynarodowe Targi Poznańskie, Hala Nr. 2

  10.11.15

  Kaźmirz trzyma poziom. z Mieszković, 11.11.15
  Było fest dobrze. Kult grał jakieś 3h więc po koncercie byłem konający ale szczęśliwy. Pogo na bardzo wysokim poziomie. Nagłośnienie, akustyka - nie mam zastrzeżeń. Polecam.
 • toruń - toruń aula umk

  23.03.15

  niezapomniane przeżycie! z gonia, 31.08.15
  zrobiłam mężowi prezent na urodziny (a poniekąd sama też dla siebie) super impreza , naprawdę warto :)
 • Poznań - Aula UAM

  22.03.15

  Super koncert! z Nika, 23.03.15
  Niezapomniane przeżycie! Kazik i zespół w świetnej formie, dobre nagłośnienie i rewelacyjne efekty świetlne! Kult po raz kolejny nie zawiódł i za to ich uwielbiam:)
 • Obsługiwany:
  Cieszanów Rock Festiwal
    4 Gwiazdy, od 1 Raport fanów

O tym artyscie

Galeria zdjęć

Komentarze prasowe

KNŻ

Ten zespół, (początkowo pod nazwą Kazik), powstał w 1991 roku w składzie: wokalista Kazik Staszewski, gitarzysta Adam "Burza" Burzyński, basista Michał "Kwiatek" Kwiatkowski oraz perkusista Kuba Jabłoński. Formacja grała początkowo wyłącznie utwory z solowych projektów Kazika, później uległo to zmianie. Najważniejszym koncertem na początku istnienia kapeli był występ podczas festiwalu w Sopocie w 1992 roku. W 1994 roku zespół Kazik wydał swoją pierwszą płytę Na żywo, ale w studio.

Tuż po nagraniu płyty modyfikacji uległ skład - perkusistę Kubę Jabłońskiego zastąpił Tomasz Goehs, a niedługo po tym w szeregi wstąpił gitarzysta Robert "Litza" Friedrich. W 1995 roku ukazała się druga płyta Porozumienie ponad podziałami. W 1998 roku zespół dołączył do projektu Muzyka Przeciwko Rasizmowi a jego kawałek znalazł się na pierwszej składance Muzyka przeciwko rasizmowi, firmowanej przez Stowarzyszenie Nigdy Więcej

W 1999 roku grupa wydała trzeci album: Las Maquinas de la Muerte. W połowie 2000 roku zespół opuścił Robert Friedrich (zastąpił go Olaf "'Off" Deriglasoff). W 2002 roku wyszła ostatnia płyta - wydawnictwo podsumowujące działalność koncertową zespołu pt.: Występ.

W 2004 roku zespół przerwał działalność, a ostatni koncert grupa zagrała 23 maja 2004 w Warszawie w Parku Skaryszewskim

Dnia 29 maja 2008 zapadła decyzja o reaktywacji zespołu Kazik Na Żywo. Pierwszy koncert po reaktywacji KNŻ odbył się 14 lutego 2009 w toruńskim Klubie "Od Nowa". Powrócono do składu z lat 1995-2000 (gitarzystą został ponownie Robert Friedrich).

Pod koniec listopada 2011 ukazała się ich kolejna płyta zatytułowana „Bar La Curva / Plamy na słońcu”. Obecnie osiągnęła status platynowej płyty.


Cieszanów Rock Festiwal 2016, 20.08.2016 - Kult zagra jednorazowo w całości płyty „Tata Kazika” i „Tata 2”.

K U L T Zespół powstał na początku 1982 roku w Warszawie. Swój pierwszy koncert zagrał 07 lipca 1982 roku w warszawskim klubie "Remont". KULT to chyba jedyny w Polsce zespół, który aktywnie i nieprzerwanie gra już od 30 lat.

Nagrali 14 płyt długogrających:
1. Kult
2. Posłuchaj to do ciebie
3. Spokojnie
4. Tan
5. Kaseta
6. 45/89
7. Your Eyes
8. Tata Kazika
9. Muj Wydafca
10. Tata 2
11. Ostateczny Krach Systemu Korporacji
12. Salon Recreativo
13. Poligono Industrial
14. Hurrra!!!
15. Prosto

Polscy radiosłuchacze znają doskonale ponad 30 utworów KULT-u ze wszystkich list przebojów np." Piosenka młodych wioślarzy", "Do Ani", "Krew Boga", "Polska", "Parada wspomnień", "Rząd oficjalny", "Baranek", "Kochaj mnie, a będę twoją", „Gdy nie ma dzieci” i inne.

Zagrali ponad 3000 koncertów. Występowali 8-krotnie w Jarocinie i wszystkich innych festiwalach oraz przeglądach w Polsce. Oprócz tego gościli na koncertach w Brazylii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech, Czechach, Szwecji, Stanach Zjednoczonych. Ich koncerty to ponad 2-godzinne spektakle.

Skład:
Kazik Staszewski śpiew, saksofon
Janusz Grudziński klawisze
Piotr Morawiec gitara
Ireneusz Wereński bas
Wojciech Jabłoński gitara
Tomasz Goehs perkusja
Janusz Zdunek trąbka
Tomasz Glazik saksofon tenorowy, saksofon barytonowy
Jarosław Ważny puzon

Niekwestionowanym liderem zespołu jest Kazik Staszewski, którego działalność zespołowa jak i solowa charakteryzuje się nie tylko sukcesami pod względem artystycznym ale i komercyjnym.

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Na niektóre z powyższych wydarzeń są dostępne FanTicket.
FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z koncertu Twojego ulubionego artysty. Druk wysokiej jakości i niepowatarzalny projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00