Czarodziej - Bilety

Czarodziej - Bilety

Czy magia istnieje naprawdę? Spektakl ,,Czarodziej” to niezwykła podróż w krainę iluzji. Pewnego razu, w pewnym domu, w pokoju Julii pojawia się Czarodziej (Wojtek Rotowski) odwracając jej świat...

Więcej ...

Podsumowanie cen

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
CzarodziejWARSZAWA
Teatr Palladium
So, 18.11.17
11:00
 
Bilety od 51,00 PLN
Bilety
CzarodziejWARSZAWA
Teatr Palladium
N, 07.01.18
11:00
 
Bilety od 51,00 PLN
Bilety
1 - 2 z 2

Informacje na temat wydarzenia

Czy magia istnieje naprawdę? Spektakl ,,Czarodziej” to niezwykła podróż w krainę iluzji. Pewnego razu, w pewnym domu, w pokoju Julii pojawia się Czarodziej (Wojtek Rotowski) odwracając jej świat do góry nogami. Gdy ulubiony pluszowy Pajac ożywa, jest to dopiero początek magicznej przygody. Wspaniała oprawa muzyczna, barwne kostiumy a przede wszystkim wiele niezwykłych, magicznych wrażeń. Kto jako pierwszy przeciął kobietę na pół? Skąd wziął się śnieg? Czy da się zmienić sukienkę w czasie krótszym niż sekundę? Spektakl pokaże czym jest świat iluzji i dlaczego każdy może zostać czarodziejem. Nie tylko zobaczycie magię z bliska ale będziecie mogli jej dotknąć, doświadczyć i poczuć. A może i Ty staniesz na scenie aby przekonać się jak niezwykły może być świat naszej wyobraźni. Kiedy uwierzymy w nasze marzenia wszystko co było dotąd niemożliwe, zdarzy się naprawdę. MAGIA JEST W NAS.

Po spektaklu zapraszamy na spotkanie z artystami na foyer Teatru Palladium. Będziecie mogli z nimi porozmawiać, zrobić wspólne zdjęcie, otrzymać autograf Waszej ulubionej postaci a może też coś wyczarować ?

Dla dzieci o 4 roku życia.

 •  
  Czarodziej
    4 Gwiazdy, od 1 FanReport
 • Warszawa - Klub Palladium

  26.03.17

  przedstawienie wspaniałe z Iwona, 28.03.17
  Przedstawienie bardzo dobre. Wnuczka ( 4 lata ) była zachwycona. Niestety sala nie jest przystosowana dla małych dzieci. Wszystkie miejsca na jednym poziomie.

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00