Dialog Wrocław - Bilety

Dialog Wrocław - Bilety

Szanowni Państwo, nie zapeszymy, mówiąc już dzisiaj „udało się!”! Dzięki zaangażowaniu i wsparciu kilkuset osób i instytucji możemy przywrócić do programu głównego Międzynarodowego Festiwalu Tea...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Podsumowanie cen

Kup bilety

„WRÓG LUDU” reż. Jan Klata

pokaz spektaklu „Wróg Ludu” odbędzie się 16 października o godz. 20:00, ale w Krakowie na Scenie Narodowego Starego Teatru. Zainteresowanym zapewniamy bezpłatny transport autokarowy w obie strony (szczegóły poniżej).

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spektaklu i chęci skorzystania z transportu drogą mejlową, na adres: industry@dialogfestival.pl do soboty 14 października do godz. 14.00

Jeśli już dziś Państwo wiedzą, że nie będą w stanie pojechać do Krakowa, proponujemy wymianę biletu na podane niżej spektakle:

Spektakl En avant, marche!
14.10. godz. 20:00,
15.10. godz. 20:00

Spektakl nicht schlafen
17.10. o godz. 20:00
18.10. o godz. 20:00

Wszystkie osoby, które zdecydują się na wymianę biletów na wskazane wyżej spektakle prosimy o dokonanie zamiany biletów w kasie biletowej Impartu (ul. Mazowiecka 17).

Informacje na temat wyjazdu do Krakowa na spektakl „Wróg Ludu" w reż. Jana Klaty:

Godzina wyjazdu z Wrocławia: 15:15-15:30
Miejsce zbiórki: Parking przy Wzgórzu Andersa, za Aquaparkiem, ul. Ślężna
Wyjazd z Krakowa: 22.30, powrót do Wrocławia: ok. 2.00
Przejazd na trasie Wrocław – Kraków – Wrocław jest bezpłatny.
Wystarczy okazać bilet na spektakl "Wróg ludu".

W przypadku rezygnacji prosimy o zwrot biletów w miejscu ich zakupu. Na tej podstawie dokonamy zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety.

WydarzenieMiastaData
Dialog Wrocław - Nicht SchlafenWROCŁAW
Teatr Polski
Śr, 18.10.17
20:00
 
Obecnie niedostępne
Info
Dialog Wrocław - Jeden GestWROCŁAW
Wrocławski Teatr Współczesny
Śr, 18.10.17
21:30
 
Obecnie niedostępne
Info
Dialog Wrocław - Hymn do miłościWROCŁAW
Wrocławski Teatr Współczesny
Cz, 19.10.17
19:00
 
Obecnie niedostępne
Info
Dialog Wrocław - Kings of WarWROCŁAW
TVP 3 Wrocław – Studio S-1
Pt, 20.10.17
19:00
 
Obecnie niedostępne
Info
Dialog Wrocław - Kings of WarWROCŁAW
TVP 3 Wrocław – Studio S-1
So, 21.10.17
19:00
 
Obecnie niedostępne
Info
1 - 5 z 5

Informacje na temat wydarzenia

Szanowni Państwo,

nie zapeszymy, mówiąc już dzisiaj „udało się!”! Dzięki zaangażowaniu i wsparciu kilkuset osób i instytucji możemy przywrócić do programu głównego Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Dialog – Wrocław trzy polskie spektakle, tj. „Wróg ludu” w reż. Jana Klaty, „Hymn do miłości” w reż. Marty Górnickiej i „Jeden gest” w reż. Wojtka Ziemilskiego. Jesteśmy bardzo wzruszeni i chcielibyśmy wyrazić ogromną wdzięczność za wszystkie gesty solidarności ze strony artystów i współpracujących z nami instytucji, które sprawiły, że działania dążące do przywrócenia integralności programowej Festiwalu były możliwe. Pragniemy również z całego serca podziękować naszym widzom: to przede wszystkim dzięki Waszemu zrozumieniu mogliśmy działać, wiedząc że mamy Wasze wsparcie. Chcielibyśmy także podziękować wszystkim Darczyńcom, którzy wsparli zbiórkę prowadzoną na rzecz Festiwalu Dialog – Wrocław przez niezrzeszony ruch twórców i uczestników kultury Kultura Niepodległa. Do dnia 13 października do godz. 13:00 zbiórkę wsparły 492 osoby kwotą 164 035 złotych, co oznacza to, że do zebrania kwoty niezbędnej dla przywrócenia polskich spektakli do programu festiwalu pozostało jedynie 36 565 złotych!

W tym miejscu chcielibyśmy również podziękować naszym przyjaciołom z Goethe-Institut, Maxim Gorki Theater, NTGent, les ballets C de la B i Toneelgroep Amsterdam, którzy wsparli nas nie tylko finansowo, ale także udowodnili, jak wielkie znaczenie ma solidarność twórców i uczestników kultury.

I chociaż na koncie prowadzonej przez Kulturę Niepodległą zbiórki nie mamy jeszcze pełnej kwoty niezbędnej do uratowania festiwalu, patrząc na dynamikę wpłat, jaka towarzyszy zbiórce, jesteśmy przekonani, że do 17 października (daty zakończenia zbiórki) uda nam się razem uzbierać potrzebne 200 600 złotych. Wiara w to daje nam siłę i dlatego już dzisiaj deklarujemy, że spektakle „Hymn do miłości” i „Jeden gest” zagramy zgodnie z wcześniejszym harmonogramem. Spektakl „Wróg ludu” zaprezentujemy 16 października w Narodowym Starym Teatrze w Krakowie, przewożąc na ten spektakl naszych widzów bezpłatnymi, autobusami festiwalowymi. Decyzja ta jest związana z redukcjami wydatków, jakie poczyniliśmy, aby Festiwal mógł się odbyć.

To wszystko nie udałoby się, gdyby nie inicjatywa niezrzeszonego ruchu twórców i uczestników kultury Kultura Niepodległa - bez Waszej aktywności i przekonania, że razem uratujemy polski program - tegoroczna edycja Festiwalu Dialog – Wrocław wyglądałaby zupełnie inaczej. Dziękujemy za Waszą wiarę w siłę działań wspólnotowych, podejmowanych w obronie wspólnych wartości.

Jednocześnie, w związku z tym, że zbiórka trwa do 17 października, jeszcze raz chcielibyśmy prosić o Wasze wsparcie. I jeszcze raz, z całego serca, dziękujemy każdemu z osobna: Darczyńcom, Artystom, Zespołom, Instytucjom i Organizacjom – bez Was nie byłoby tej edycji, odbywającej się pod – jakże dziś znaczącym hasłem „Naprzód! Ale dokąd?“

Z wyrazami szacunku i wdzięczności,

Tomasz Kireńczuk i Zespół 9. MFT Dialog-Wrocław

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00