O wykonawcy

Diverse NIGHT of the JUMPs

Kurtyna w górę: Diverse NIGHT of the JUMPs na eventim.pl

Tysięcy kibiców, którzy przez lata obecności show w Polsce mieli okazję w nim uczestniczyć, nie trzeba przekonywać, że Diverse NIGHT of the JUMPs to ogromna dawka niesamowitych wrażeń i tricków na najwyższym, światowym poziomie. Do tego możliwość spotkania się podczas Pit Party „oko w oko”, czy zrobienia zdjęcia z zawodnikami, sprawia, że jest to wydarzenie wyjątkowe. Wirtuozi lotów na motocyklach powalczą o punkty do klasyfikacji generalnej Mistrzostw Świata oraz będą próbowali pobić rekord świata w skoku wzwyż.

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

O tym artyscie

Biografia artysty

Tysięcy kibiców, którzy przez lata obecności show w Polsce mieli okazję w nim uczestniczyć, nie trzeba przekonywać, że Diverse NIGHT of the JUMPs to ogromna dawka niesamowitych wrażeń i tricków na najwyższym, światowym poziomie. Do tego możliwość spotkania się podczas Pit Party „oko w oko”, czy zrobienia zdjęcia z zawodnikami, sprawia, że jest to ...
Czytaj więcej

 •  
  Diverse NIGHT of the JUMPs
    4.7 Gwiazdy, od 44 FanReport
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  12.03.16

  Wspaniałe wydarzenie ! z Tomek, 21.03.16
  Rok w rok obserwuję te spektakularne zawody. Wspaniała impreza z niezwykłą oprawą. To trzeba zobaczyć ! Świetnie zorganizowana sesja autografów, pozwala na uzupełnienie kolekcji podpisów każdemu zagorzałemu fanowi freestyle.
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  12.03.16

  wspaniała impreza!! z Aneks, 17.03.16
  Niesamowita impreza! emocje sięgały zenitu! fascynujące pokazy! Świetnie przygotowana impreza. Oprawa muzyczna faktycznie nie do końca dopracowana ale czymże jest oprawa w porównaniu z takimi pokazami :)
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  12.03.16

  Było świetnie! z Klaudia, 16.03.16
  Cała impreza zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie! Przez całe wydarzenie, oczy aż się świeciły z podekscytowania. Wszystko wyszło super, atmosfera genialna, zawody mistrzostwo. Tym bardziej, że uwielbiam wszelkiego rodzaju motocykle. Wyszłam z wielkim uśmiechem na twarzy! :) Co tu dużo mówić... do zobaczenia za rok, a może nawet wcześniej ;)
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  12.03.16

  Coś pięknego z Paweł, 16.03.16
  Organizacja, prowadzący mega, cała impreza dopięta na ostatni guzik, na pewno pojawię się następnym razem i wszystkim polecam gorąco!
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  12.03.16

  Niesamowita impreza ! z Kasia, 14.03.16
  Na prawdę warto zobaczyć jak motory fruwają na wysokości paru pięter,skaczą wzwyż i w ogóle robią coś co jest prawie niemożliwe.

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00