O wykonawcy

Diverse NIGHT of the JUMPs

Kurtyna w górę: Diverse NIGHT of the JUMPs na eventim.pl

Tysięcy kibiców, którzy przez lata obecności show w Polsce mieli okazję w nim uczestniczyć, nie trzeba przekonywać, że Diverse NIGHT of the JUMPs to ogromna dawka niesamowitych wrażeń i tricków na najwyższym, światowym poziomie. Do tego możliwość spotkania się podczas Pit Party „oko w oko”, czy zrobienia zdjęcia z zawodnikami, sprawia, że jest to wydarzenie wyjątkowe. Wirtuozi lotów na motocyklach powalczą o punkty do klasyfikacji generalnej Mistrzostw Świata oraz będą próbowali pobić rekord świata w skoku wzwyż.

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

O tym artyscie

Biografia artysty

Tysięcy kibiców, którzy przez lata obecności show w Polsce mieli okazję w nim uczestniczyć, nie trzeba przekonywać, że Diverse NIGHT of the JUMPs to ogromna dawka niesamowitych wrażeń i tricków na najwyższym, światowym poziomie. Do tego możliwość spotkania się podczas Pit Party „oko w oko”, czy zrobienia zdjęcia z zawodnikami, sprawia, że jest to ...
Czytaj więcej

 •  
  Diverse NIGHT of the JUMPs
    4.7 Gwiazdy, od 58 FanReport
 • Kraków - ICE Kraków Congress Centre

  25.03.17

  Super Impreza!!! z Anna, 28.04.17
  Akrobacje na motorach i rowerach BMX były naprawdę świetne, robiły wrażenie i bardzo podobały się mi, mojej córeczce i mężowi. Takie wydarzenie to naprawdę fajny sposób na spędzenie wolnego czasu. Jeśli kiedyś ponownie zorganizują taki pokaz w moim mieście to napewno znów się wybierzemy. Bardzo dobrze zorganizowane i polecam:)
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  25.03.17

  Najlepsza impreza motocyklowa w Polsce! z Ania, 27.03.17
  Byłam już trzeci raz na Diverse Night of the Jumps i za każdym razem jestem pod ogromnym wrażeniem! Za równo zawodnicy, którzy prezentują co roku coraz wyższe umiejętności jak i organizacja są na najwyższym poziomie. Za każdym razem organizatorzy zapewniają publiczności dodatkowe atrakcje (nowe konkurencje lub pokazy) a zawodnicy dostarczają widzom adrenaliny poprzez zapierające dech w piersiach skoki :) Już nie mogę doczekać się kolejnej edycji Diverse Night of the Jumps :)
 • Kraków - Tauron Arena

  25.03.17

  Niesamowite show z darson, 27.03.17
  Mistrzostwa wypadły genialnie, zawodnicy byli niesamowici i pokaz z ogniem również. Emocje do samego końca. Jedyne co można by było wprowadzić na przyszłość to coś pomiędzy. Np. dzieciaki na crossikach. Taka mała uwaga, ale ogólnie będę tu wracać, wspaniale się ogląda zmagania na motocrossach jak i na rowerach MTB na światowym poziomie.
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  25.03.17

  Superowa impreza!! z Ella, 26.03.17
  Dobra organizacja, świetne widowisko. Wspaniali zawodnicy. Obiekt nowoczesny, dobra widoczność i akustyka. Wspaniałe przeżycie.
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  25.03.17

  Wspaniała impreza !!! z Buchal, 26.03.17
  Impreza świetna pod względem przygotowania i całej organizacji. Zawodnicy najwyższej klacy. Nic dodać nic ująć !!! Polecam !!!

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00